dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 157 z 157
  1. #141

    Domyślnie

    Chyba bym długo myślał i nic nie mógł wymyślić sensownego, więc wsiadłbym na rower i popedałował gdzieś przed siebie - na przykład na Nordkapp przez Wilno, zwiedził Londyn i Irlandię, potem zobaczył Gaudiego w Madrycie, szlakiem muszli dojechałbym do zamków nad Loarą. W Amsterdamie zakosztował rowerowego raju. Na Niemieckiej autostradzie spróbowałbym pobić swój rekord prędkości jazdy rowerem z sakwami (marne 65km/h a tu idealna droga bez ograniczeń prędkości) Wrócił brzegiem Bałtyku na Mazury, potem tatarskim szlakiem na Polesie i do domu. I mógłbym już spokojnie planować co robić z tymi pieniędzmi dalej...

  2. #142
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jerry65

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    9

    Domyślnie Stawiamy na czyste powietrze!

    Mamy dzialke w pieknej i czystej ekologicznie okolicy.Za plotem las.Blisko jezioro ze strefa ciszy.W tym roku chcemy zaczac budowe malego pasujacego do otoczenia domu.Cale ogrzewanie bedzie ekologiczne.Dom pasywny.Pompa ciepla,rekuperator,baterie sloneczne,kominek ,oczyszczalnia sciekow i wlasna elektrownia wiatrowa.Na takie rozwiazania przeznaczylibysmy 250tys.Wtedy udaloby sie nie brac kredytu.

  3. #143
    Guest

    Domyślnie :-)

    250 tys. hmm.....tyle marzeń do zrealizowania, więc może......najpierw intensywna nauka angielskiego, później spa - wiadomo kobieta - i podróż życia z ukochanym i dzieckiem - tak żeby można było wspominać przy kominku na starość i opowiadać wnukom: szalony karnawał w Rio, Meksyk, kultura wschodu- Chiny i Japonia, przy okazji nauka nurkowania, parachuting i co tylko możliwe (takie łapanie życia)- a później codzienność czyli to co zostało na urządzanie domu, ogrodu, ......

  4. #144
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar tosinek
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    2.446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    330

    Domyślnie

    Gdybym miała te 250 tysięcy to pewnie spróbowałabym jednak założyć rodzinny dom dziecka, w stolicy są dwa. My z mężem 4 lata temu próbowaliśmy założyć ale władze zrobiły wszystko żeby nas zniechęcić. Nie wiem jak by to było teraz. Ale to wystarczająca kwota aby realnie pomóc z 10 dzieciakom, dając lepszą szkołę i lepszy start w życiu. A jeśli miałabym je wydać dla mnie to starczyło na podróż śladami mojego ukochanego Veermera. Do Japonii i Usa bilet drogi
    kupię sobie kielnie i wymuruję mur
    A tu jest mój dziennik:
    dziennik Tosi
    skomentuj proszę dziennik Tosi

  5. #145
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Dokupiłabym sąsiednią działkę i zrobiła na obu taaaaki ogród, że w ogóle nie chciałoby się z niego wychodzić.
    Albo założyłabym sobie prywatną szkołę, żeby robić to, co lubię (chociaż kasy raczej by nie wystarczyło ).
    Albo nauczyłabym się wreszcie angielskiego i zaczęłibyśmy podróżować (Norwegia, Szkocja, Finlandia, Alaska, Chiny, Syberia też by mogła być, gdyby nie komary).
    Albo odłożyłabym na domek w górach, w którym planujemy zamieszkać kiedyś.
    Albo... jakaś lokata i pieniążki dla dzieci...
    Albo... Proszę o pytanie o kwotę z jednym zerem więcej!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #146

    Domyślnie Na co wydać kupe kasy ????

    Proponuje pojechać na kilka wycieczek aby zobaczyć jaka jest na przykład piękna PRAGA CZESKA.


    foto własne

  7. #147
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    adi_

    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    1.593

    Domyślnie

    250tys i co ja se za to kupie WACIKI
    to nawet na pozadny urlopo to zamalo
    a na ogrud to tylko wypielic hfasty a reszta ?
    w zyciu piekne sa tylko chwile _ Rysiek Riedel_DZEM

  8. #148
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Kup sobie te WACIKI,
    a za resztę SŁOWNIKI

  9. #149
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pado

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Poznań /Okolice
    Posty
    834
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Wydałbym na DOM , zagospodarowanie działki , ogrodzenie ... i chyba nic by już nie zostało ..

  10. #150

    Domyślnie

    Zacznę myśleć jak redakcja dołoży kasy, bo z taką sumą to ciężko się marzy, przychodzą raczej przyziemne pomysły, takie jak dołożyć do pensji i żyć bezstresowo przez jakiś czas.
    Pozdrawiam
    Patos

  11. #151

    Domyślnie

    Rozumiem ze jeszcze został jeden kubek i nie wiecie co z nim zrobic ...a wiec
    ...gdybym miał taka kasę to :

    Poniedziałek
    sniadanie- w Berlinie
    obiad- Paryz
    kolacja - Londyn

    Wtorek
    śniadanie- Bruksela
    obiad- Sarajewo
    kolacja- Mińsk

    Środa
    śniadanie- Madryt
    obiad- Amsterdam
    kolacja- Rejkiavik......itd itd....
    ...........................az kasy by zabrakło ..to wtedy autostop i do Polski !!!!

  12. #152
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jakowiec

    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Posty
    1

    Domyślnie poprostu patrzył bym na nią !!!

    Ja to jak bym dostał takią kase to patrzył bym na nią i patrzył. Jak bym już się napatrzył to inwestycja w obligacje skarbu państwa na 3latka. Oczywiście wycieczka do Władywostoku bo za 1200 zł zwiedzisz 1/4 świata(koleją transsyberyjską). No, a póżniej bym inwestował w działki budowlane lub wykupywał z gminy jakieś nieużytki i sadził las-a z tego same dotacje z UE !!!!

  13. #153

    Domyślnie :)

    Ja mając tyle kasy kupiłbym dobry samochód, a reszte zainwestował w jakiś dobry biznes

  14. #154
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Z pewnością wydałabym je na podróże, o których marzę, a których nie realizuję z powodu "programu drastycznie oszczędnościowego" w związku z budową
    Oczywiście mam na myśli odsetki od tej kwoty, która spoczywałaby na lokacie

  15. #155

    Domyślnie

    jak bym miał tą kasę to dopiero bym myślał a teraz nie będę sobie smaku psuł

  16. #156
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anulkawj
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    526
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    11

    Domyślnie

    Kupiłabym kozy, owce, psy chow chow i koty persy... resztę przebalowałabym ze zanjomymi

  17. #157
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    pado

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    Poznań /Okolice
    Posty
    834
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Oj moje marzenie. Gdybym miał tyle to w tym roku mieszkalibyśmy już w domku. Oj chciałoby się mieć taka kasę .. A i pewnie na fajne wakacje by starczyło ...

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony