dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie Wesołe miasteczka

    zaczyna się sezon wesołych miasteczek. Moja młoda jakby małpiego rozumu dostała. Umawiają się z klasą i urzędują na tych skrzypiących sprzętach, a mnie sie robi słabo, jak patrzę. Nie wspomnę o p[ijanej zwykle obsłudze. W związku z tym mam pytanie. Czy jest gdzieś w Polsce wesołe miasteczko warte polecenia? Co z Chorzowem? jak to teraz wygląda, bo lata tam nie byłam, a chętnie się wybiorę, jeśli jest po co.

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie Re: Wesołe miasteczka

    Cytat Napisał amalfi
    Co z Chorzowem? jak to teraz wygląda, bo lata tam nie byłam, a chętnie się wybiorę, jeśli jest po co.
    No to se zarezerwuj troche kasy , bo tanio nie jest . Co do atrakcji , trudno jednoznacznie stwierdzic . Jesli już byłaś kiedyś to jeszcze sporo tych sprzętów zobaczysz . Troche nowości (znaczy przechodzony sprzęt z zachodu) , jak na ten przykład ten minutowy rollercoaster na którym maiłem w zeszłym roku stresa jak sie patrzy . Dlaczego ? Ano dlatego że facet z obsługi nie umiał mnie dopiąc (chodziło o wzrost nie o mięsień piwny) , dopiero jak prawie po tym skakał to chwyciło , potem stres że się zaraz odepnie ...

    Aha jak byliśmy to za karnet było 25 zeta - za każdego , małą też ! Nie wiem jak w tym roku.

    zresztą tu masz linka :

    http://www.wesole-miasteczko.pl/strona_wm/[/url]

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    No liczę się z utratą kasy. Obecne wesołe miasteczko w Kielcach (objazdowe, ze skacowaną czesko - rusko - polska obsługą i marnym sprzętem kasuje 10 zł za bilet na jedną "atrakcję". czyli jedno wyjście młodej to ok 70 zł

    W niedzielę odpalają, ale zaraz będą następne. Mieszkamy przy placu, gdzie to badziewie sie rozkłada.

    W Chorzowie byłam jakieś 22 lata temu (chodzi o miasteczko, nie miasto)

  4. #4
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Fenix999
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Silesia Superior
    Posty
    3.859
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    125

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi
    W Chorzowie byłam jakieś 22 lata temu (chodzi o miasteczko, nie miasto)
    No to masz duże szanse na wspominki , sporo tych starych atrakcji jeszcze tam jest . Wprawdzie samolociki poszły do remontu o ile dobrze słuszałem, ale ten krótki zjazd do wody , na tej łajbie to w zeszłym roku jeszcze był .

    Troche nowości tez jest , niektóre są jak dla mnie chore , ale każdemu co kto lubi.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fenix999
    Cytat Napisał amalfi
    W Chorzowie byłam jakieś 22 lata temu (chodzi o miasteczko, nie miasto)
    No to masz duże szanse na wspominki , sporo tych starych atrakcji jeszcze tam jest . Wprawdzie samolociki poszły do remontu o ile dobrze słuszałem, ale ten krótki zjazd do wody , na tej łajbie to w zeszłym roku jeszcze był .

    Troche nowości tez jest , niektóre są jak dla mnie chore , ale każdemu co kto lubi.
    Ja nie przepadam, bo sie boję i już nie nadaję z racji wieku ale młodA zabiorę, bo ma ostatnio potrzebę ekstremalnych przeżyć, więc lepsze to niż trawa, której zaczynają używać jej rówieśnicy.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    cztery razy bylem w tym parku rozrywki i zawsze bylo cos nowego, mozna wykupic karte 2-u dniowa i przezonowac na miejscu lub w pobliskim miasteczku blisko i do hamburga i hanoweru naprawde warto
    http://www2.heide-park.de/index.php?id=2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony