dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Okna do dachówki Roben kasztan

    Jakie okna wybieracie do Roben kasztanowej dachówki? Zastanawiam się, czy złoty dąb nie będą za jasne. Elewację planujemy piaskową, Orzechowe wydaja mi się za ciemne od wewnątrz. I bądź tu mądry...

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kwarti

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Gliwice
    Posty
    139

    Domyślnie

    Witam
    mam podobny problem i skłaniam się do koloru dąb bagienny - ale nie wiem czy nie za ciemny będzie w tej konfiguracji

  3. #3

    Domyślnie

    Złoty dąb zamówiony. Bez odwołania. Musi sie podobać. Z zewnątrz sie przyzwyczaję, a w środku będę zadowolona.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pedroasia

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie LK-572

    Witam
    Jestesmy na etapie wybierania projektu .Najbardziej przypadl nam do gustu projekt LK-572.Jestesmy ciekawi ile osob buduje ten dom.Jakich zmian dokonaliscie w tym projekcie ?.

  5. #5

    Domyślnie

    Witajcie, cieszę się, że ktoś się zainteresował "naszym" projektem. Mamy stan surowy otwarty, domek wyszedł bardzo fajny. Wprowadziliśmy parę zmian.

    1. Wyjście tarasowe jest z boku domu (szer. 2 m), a z tyłu tylko okno także o szer. 2 m. Tę zmianę wymusiło usytuowanie działki.
    2. Doprojektowaliśmy balkon nad tarasem, jeden na szerokość dwóch pokoi na górze.
    3. Między domem a garażem będzie zamykane przejście, aby wejście do kotłowni było właśnie w nim, a nie od wiatrołapu. I oddzieli się w ten sposób garaż od reszty domu.
    4. Spiżarka będzie pod schodami, a "projektowa" spiżarka zamieniona jest częściowo na szafę-wnękę od wiatrołapu. W ten sposób powiększyła nam się kuchnia i stanie w niej stolik z krzesłami.
    5. Zlikwidowaliśmy wszystkie okna dachowe i doprojektowaliśmy lukarnę z tyłu taką samą jak ta od łazienki. W pkoju nad garażem powiększyliśmy okno. Jest wszędzie jasno.


    Zmiany nie są wielkie (może z wyjątkiem tego tarasu, balkonu i okien dachowych - te zmiany wprowadzał architekt), a już widać, że domek jest funkcjonalny. Polecam i życzę miłego budowania.

  6. #6

    Domyślnie

    ja się zastanawiam nad oknami w kolorze mahoń, nie mam pojęcia co z tego wyjdzie co wy na to?

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pedroasia

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Na wstepie podziekowania do Haniki za komentarz do projektu.My takze zamierzamy wprowadzic pare zmian.Najbardziej zastanawia nas lukarna ,czy zmienic na trojkatna bo z zewnatrz wyglada ladniej,albo zostawic jak w projekcie.Wyjscie tarasowe zostanie bez zmian.Tez sie zastanawiamy nad doprojektowaniem wykuszu w jadalni i balkonu nad nim.Kosztem okien balkonowych mozna zlikwidowac okna dachowe w pokoju 3 i 4.
    Narazie tyle. Fajnie by bylo jakies fotki obejrzec.

  8. #8

    Domyślnie

    W sumie wykusz można by zrobić, bo nie ma za dużo miejsca na stół (aczkolwiek nam wystarczy ). Trójkątne jaskółki to wszyscy mają, a prostokątne nie. No i odpada koszt gąsiorów na szczycie.

  9. #9

    Domyślnie

    Zdjęcia z realizacji (niestety nie naszej ) są na stronie biura LK projekt przy projekcie lk 572.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony