dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1

    Domyślnie Pralka Miele 1713 i 1614 - czy ktoś ma?

    Dojrzewam powoli do zakupu pralki i wygląda na to, że uparłam się na Miele...
    Wybrałam sobie jakiś miesiąc temu fajny model 3241 w cenie na którą ostatecznie byłam w stanie namówić męża, ale dziś doznałam szoku, bo pralka ta kosztuje teraz o ponad 1000zł więcej...
    W tym układzie nie moge sobie na nią pozwolić, więc szukam tańszego modelu Miele.
    Znalazłam 1713 i 1614. Czy ktoś może coś o nich napisać?
    Czy warto?
    Czym się różnią od siebie i od pozostałych pralek Miele?
    Dlaczego nie ma ich na stronie Miele?

  2. #2

    Domyślnie Re: Pralka Miele 1713 i 1614 - czy ktoś ma?

    Cytat Napisał amatlea
    Dlaczego nie ma ich na stronie Miele?
    A moze sa to juz modele, ktore "zeszly z tasmy"? Jesli jeszcze znalazlas je, to byc moze sa to ostatki. Mialam tak z lodowka kiedys, upatrzylam sobie, a w miedzy czasie ta juz zniknela ze strony Miele (choc w sklepach jeszcze byly), spytalam bezposrednio w firmie i dostalam odpowiedz, ze wszedl nowy model i tego juz nie bedzie.
    Uzywam obecnie pralke Miele prastara, sprawuje sie dobrze, choc z pewnoscia ma funkcji duzo mniej jak maja teraz, nie narzekam jednak na jakis brak funkcji.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam Miele 1734.Użytkuję dużo od ok.2lat.W zasadzie używam 3-4 programów.Jestem bardzo zadowolona.Polecam Miele.Mam zamiar dokupić suszarkę też Miele

  4. #4

    Domyślnie

    No właśnie 1734 brałam pod uwagę, ale miesiąc temu była jeszcze w moim zasięgu, a teraz naprawdę jest dużo droższa

  5. #5

    Domyślnie

    Tzn.ile kosztuje teraz?Ja kupiłam za ok.3 000 w Saturnie w czasie akcji żer dla skner

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    W necie 1734 kosztuje teraz ponad 5000zł. Miesiąc temu w necie kosztowała ok.4000zł...

  8. #8

    Domyślnie

    Ludzie!!!!A dlaczego tyle!Poszukaj w niemieckim sklepie internetowym ze sprzętem AGD.Być może,że nawet po doliczeniu transportu ,wyjdźie taniej.Ja też kupiłam wtedy po korzystniejszej cenie niż w necie.

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anulkaa
    Przy obecnym kursie Euro - wcale nie wychodzi o wiele taniej w niemieckich sklepach internetowych do tego transport - czy przesyłka - wychodzi podobnie - i jeszcze napisy są po niemiecku...ja swoją Miele 4466 kupiłam taniej o ponad 2000 tyś. zł.
    A kiedy swoją kupowałaś? Orientujesz sie może kiedy będą te promocje w media markt czy tego nikt nie wie?

    No i dlaczego akurat ten model wybrałaś?

  11. #11

  12. #12

    Domyślnie

    Anulkaa,a możesz zdradzić ile kosztowała Twoja pralka?

    Próbuję sie dodzwonić do Media M. i spytać o ceny, ale nikt nie odbiera a nie mam czasu pojechać w najbliższym czasie

    Czyli generalnie rzecz biorąc jak zwykle mam totalnego pecha - znając życie to pewnie za parę miesięcy dopiero będzie taka akcja w MM a ja potrzebuję pralkę za jakiś miesiąc max. Pamiętam, że była promocja z tym vatem jakoś w zimie.

  13. #13

    Domyślnie

    Przepraszam amatlea, że tak wcinam się w Twój wątek, ale ja też mam dylemat pralkowy. Tylko mnie zainteresowała pralka parowa LG WD-14440FDS. Słyszałam o pralkach LG bardzo dobre opinie m.in., że są bardzo ciche i na silnik mają 10 lat gwarancji. Czy użytkuje ktoś może taką pralkę?

  14. #14

  15. #15

    Domyślnie

    No to faktycznie nieźle - Twój model jest "wypasiony", a jak mówiłam teraz w tej cenie w necie są najniższe modele...
    Ja to mam pecha...
    W ogóle mnie zastanawia to czemu te pralki w necie podskoczyły w przeciągu miesiąca aż o ponad 1000zł.

  16. #16

    Domyślnie

    No właśnie czemu podrożały tak dużo?Wydaje mi się że podobna akcja była chyba rok temu w czerwcu w Saturnie.Mimo wszystko podjedź i zapytaj.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony