dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie Szafka narozna 90cm-jaki zlewozmywak????

    Musze pilnie na po niedzieli kupic zlewozmywak do kuchni...i za jasna cholerke nie wim jaki pasuje do takiej naroznej szafki??? Jaki wymiary musi miec taki zlewozmywak i jaki mozecie mi polecic?????

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaaniaaa
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    86
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    No tak, ale nic nie wiemy na temat Twojej zabudowy, jak wygląda, jaki masz plan. Czy szafka narożna jest pod kątem prostym, czy ścięta?
    Do takiej pod kątem prostym możesz wstawić taki zlew:

    Ale to wszystko zależy, jak chcesz mieć, jak Ci wygodnie. Ja będę miała właśnie szafkę narożną 90 cm, a zlew kupiłam taki:


    bo akurat tak mi pasuje. Dla mnie priorytet to struktura lnu, coby zacieków ciągle nie było widać

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Witam dziekuje za odpowiedz, faktycznie nic nie napisałam o kuchni Zabudowe mam w litere U zlew jest w narozniku szafka narozna 90 Myśle ze najwygodniej byłoby mi ze zlewem takim naroznym...wrzuce projekt kuchni, ja myslałam o zlewie granitowym bo te wszystkie "srebrne: jakos mnie nie przekonuja , mam taki w domu i wyglada tragicznie po kilku latach....a jakie sa te satynowe powierzchnie???



    Wolałabym tez zlew poltorakomorowy ze wzgledu na duza zmywarke

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Iwett, może Cię to trochę zmyli, ale ja mam zlew narożny i NIGDY WIĘCEJ NIE POPEŁNIĘ TEGO BŁĘDU!!!!!!!!!!!!!! Zlew w rogu to koszmar, dostęp jest tak utrudniony, że szkoda pisać, poza tym dwie osoby w pobliżu tego zlewu to już okropny tłok.
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  5. #5
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Margoth juz w sumie za pozno...kuchnia wjezdza w poniedziałek, mam nadzieje ze nie bedzie tak zle a prawde mówiac ja mam ten komfort ze raczej nie przebywam w kuchni - królestwo meza wiec toon bedzie sie meczył jakby co ale dzieki za przestroge

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaaniaaa
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    86
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Wg mnie satynowa powierzchnia to najgorszy z możliwych wyborów. Używałam takiego przez kilka miesięcy - tragedia. Po każdym użyciu trzeba było go umyć i wytrzeć do sucha. W dodatku bardzo łatwo ulegał zadrapaniom.
    W tej chwili mam zlew z powierzchnią len i jestem z niego bardzo zadowolona. Po wielu latach użytkowania naprawdę nie wiele się zniszczył.
    A wracając do zlewu do Twojej kuchni. Rzeczywiście, jeśli będziesz mieć zmywarkę, to chyba nie potrzeba Ci aż dwóch pełnych komór. 1,5 powinna wystarczyć (u mnie właśnie tak będzie).
    A myślałaś nad czymś takim?

    lub w ciemniejszym kolorze

  7. #7
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    AAAniaaa super te zlewy z jakiego sklepu są te dwa egzemplarze??

  8. #8
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Aaaniaaa
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    86
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27
    AAAniaaa super te zlewy z jakiego sklepu są te dwa egzemplarze??
    Znalazłam je na Allegro, jak się dobrze poszuka można jeszcze inne kolory i kształty wytargać Czasem w komplecie można kupić i baterię, wychodzi taniej.

  9. #9

    Domyślnie

    Wg mnie satynowa powierzchnia to najgorszy z możliwych wyborów. Używałam takiego przez kilka miesięcy - tragedia. Po każdym użyciu trzeba było go umyć i wytrzeć do sucha. W dodatku bardzo łatwo ulegał zadrapaniom.
    zgadzam sie w 100% to mało praktyczny materiał!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony