dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 47 z 214
Pokaż wyniki od 921 do 940 z 4265
  1. #921

    Domyślnie

    Cytat Napisał situla
    Bardzo proszę o namiar na solidnego wykonawcę tynków cem-wap. Polecany tutaj Pan Żmuda ma niestety dalekie terminy. Był tu polecany pan Robert Pilch. Jeśli ktoś ma to bardzo proszę o telefon do niego.
    Pozdrawiam
    Ja Ci mogę polecić moich - Piotr Śliwa +48783094608.
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  2. #922

    Domyślnie

    DO BIAŁEJ LISTY zapisuję skład STC w Skawinie, super obsługa!! Dowożą wszystko na czas, mozna robic zwroty. Obsługa komunikatywna i pomocna. Jak na razie jestem zadowolona.

  3. #923
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pan r

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Że spytam nieśmiało: ile stron z tego wątku przeczytałeś?

    Oj wydaje mi się <Słoneczko> Twój blask gaśnie!Wyraźnie napisałem że potrzebuję ekipy do stanu surowego zamkniętego a ,nie do fundamentów osobno,ścian osobno ,dachu osobno.Większość postów jest o takiej tematyce ,pozostałe to reklamy.A tak poza tym kto ty jesteś aby prawić morały.Forum jest po to żeby pisać (spróbuj coś wyszukać w tej śmiesznej wyszukiwarce,2000-3ooo tyś. stron do przejrzenia)

  4. #924
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pan r

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Przeglądnąłem parę Twoich postów i odnoszę wrażenie, że tobie też nie bardzo chce się czytać!

  5. #925
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Ohżeszty, "gadzie" Właśnie podałam Ci namiary, które wklejałam w tym wątku parokrotnie, ale po powyższym wpisie, skasowałam.

    Szukaj sobie sam Poza tym, nie wiem czy jesteś ich wart ("morały"...)

  6. #926

    Domyślnie

    Halny idzie czy co??

    pan r - zadzwon do Stanislawa Madei
    wykonawca stanu surowego, polecny juz tutaj na forum - ja tylko potwierdzam S. Madeja tel. 606838128 (ściany równiutkie, stropy solidne, kominy proste, pracownicy OK, doradzą i nie wydziwiają)
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  7. #927
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pan r

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    22
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Słoneczko - podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi!
    Madd wielkie dzięki

  8. #928
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Cytat Napisał pan r
    Słoneczko - podobno prawdziwa cnota krytyki się nie boi!
    "Moja" ekipa nie lubi zadziornych i wszystkowiedzących inwestorów.

    Dziękuję, Madd

  9. #929

    Domyślnie tynkowanie elewacji

    Macie jakąś sprawdzoną ekipę do tynkowania elewacji (tynk typu baranek)? Samo tynkowanie, bo budynek jest ocieplony.

  10. #930

    Domyślnie

    Gdzie kupowaliście parkiety w Krakowie i okolicach??
    Czy tam gdzie kupowaliście parkiety, wybraliście również układanie, czy mieliście kogoś innego do układania??
    Jakie są ceny ułożenia parkietu w Krakowie, chodzi mi o ułożenie nowej podłogi w mieszkaniu nowo oddanym.??

  11. #931

    Domyślnie

    Cytat Napisał dashmag
    Gdzie kupowaliście parkiety w Krakowie i okolicach??
    Czy tam gdzie kupowaliście parkiety, wybraliście również układanie, czy mieliście kogoś innego do układania??
    Jakie są ceny ułożenia parkietu w Krakowie, chodzi mi o ułożenie nowej podłogi w mieszkaniu nowo oddanym.??
    Ja brałem razem z układaniem u ghost24 z tego forum - właśnie dzisiaj zaczęli układać Ceny materiału wyszły lepsze w porównaniu do sklepów w Krakowie i porywnywalne z cenami ze sklepów z podkarpackiego (stamtąd pochodzę, więc też pytałem). Ceny układania w Krakowie (wg ofert które miałem), z wliczeniem chemii (kleje, lakiery), kształtują się w okolicach 85 - 115 zł / m2 za parkiet surowy (czyli w tej cenie jest przygotowanie podłoża, klejenie, cyklinowanie i lakierowanie) i w okolicach 40 - 60 zł za parkiet gotowy typu finishparkiet (czyli za przygotowanie podłoża i klejenie).

  12. #932

    Domyślnie

    amiazga dzięki za odpowiedź.
    I jaka podłogę wybrałeś??

  13. #933

    Domyślnie

    Cytat Napisał situla
    Bardzo proszę o namiar na solidnego wykonawcę tynków cem-wap. Polecany tutaj Pan Żmuda ma niestety dalekie terminy. Był tu polecany pan Robert Pilch. Jeśli ktoś ma to bardzo proszę o telefon do niego.
    Pozdrawiam
    ja mogę polecic mojego wykonawcę. robią głównie gipsowe, ale u mnie robili cem-wap i wyszły pięknie.
    Paweł Kozyra 505 090 404

  14. #934
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Kto poelci sprawdzoną, solidną ekipę do instalacji:
    wod-kan, co + gaz (byłoby dobrze żeby też elektr. ale niekoniecznie).
    pozdrawiam...

  15. #935

    Domyślnie

    Cytat Napisał bm_mi
    Kto poelci sprawdzoną, solidną ekipę do instalacji:
    wod-kan, co + gaz (byłoby dobrze żeby też elektr. ale niekoniecznie).
    pozdrawiam...
    polecam moją ekipę p.Marcin Kafel 501 252 202

  16. #936
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar bm_mi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    414
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał oola
    Cytat Napisał bm_mi
    Kto poelci sprawdzoną, solidną ekipę do instalacji:
    wod-kan, co + gaz (byłoby dobrze żeby też elektr. ale niekoniecznie).
    pozdrawiam...
    polecam moją ekipę p.Marcin Kafel 501 252 202
    a jak kształtują się cenowo?
    czy już u Ciebie oola skończyli? jak ocenisz w skali 1-10
    pozdrawiam!

  17. #937

    Domyślnie

    Savik i oola możecie mi napisać ile wam wzięli za tynki cementowo-wap? Cena z materiałem czy bez?

    Z góry dziękuję!

  18. #938

    Domyślnie

    Cytat Napisał dashmag
    amiazga dzięki za odpowiedź.
    I jaka podłogę wybrałeś??
    Do pokojów z podłogówką mam parkiet dwuwarstwowy ParatDos dąb i ParatDos doussie, a do tych bez podłogówki mam parkiet dębowy 16 mm grubości, żeby był równy poziom - bo parkiet ParatDos ma 13 mm, a miałem około 2 mm różnicy w poziomach.

  19. #939

    Domyślnie

    Korzystalem ostatnio i polecam minikoparke do ogrodu i rownania ziemi (moze przejechac po kostce) pan Klimkowski tel 503 437 909. Jest z Biezanowa ale jest mobilny i moze dojechac w dowolne miejsce (dojazd 50zl) + 50 zl za godzine pracy.

    pzdr
    dada_krk

  20. #940

    Domyślnie

    CZARNA LISTA

    Firma http://www.drew-plast.com - zamawiałam u nich drzwi zewnętrzne.
    Kręcenie, brak szacunku do klienta, nieterminowość. Drzwi miały być po czterech tygodniach - są po ośmiu, dzisiaj doczekałam się (prawie) montażu. Prawie, bo ponoć są w drodze - mieli być o 9. rano, mąż ciągle na nich czeka (jest prawie 12.). Co tydzień przekładali montaż, kręcąc, kombinując, etc. Dzisiaj nie doczekałam się jeszcze przeprosin za spóźnienie, chociaż dzwonię do nich co chwila, daję do zrozumienia, że urlop męża, który w obecnej sytuacji będzie konieczny, kosztuje, że przesunięcie terminu prac też jest kłopotem. Ani słowa przeprosin - tylko wykręty i kombinowanie.

    Już się boję, jak te drzwi zamontują. w każdym razie - odradzam z całego serca, jeśli ktoś lubi być traktowany poważnie. Dramat.

Strona 47 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony