dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14
  1. #1

    Domyślnie Segway - czy ktoś ma?

    Od początku zainteresowało mnie to ustrojstwo, niedawno widziałem "na żywo" w akcji, co jeszcze bardziej mnie przekonało. Nie przekonuje mnie na razie cena , ale... patrząc na te korki w mieście.
    http://www.segwaypoland.com/strona_glowna

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Qubo, zabawka bardzo fajna, ale za taką cenę można kupić nowy samochód. Powariowali, albo szukają frajerów z dużą kasą.

  3. #3

    Domyślnie

    Tomku - jak patrzę na to co się dzieje na ulicach Trójmiasta (że o Stolycy nie wspomnę)
    Przypatrz się większości samochodów stojących w korkach w godzinach szczytu. Na moje oko w 80% jedna osoba wewnątrz, 10% dwie, reszta - więcej. Każdy MUSI mieć jak największa i wypasioną furę (nie wiem - kompleks penisa może )
    A co będzie za 2, 3, 5, 10 lat na naszych ulicach?
    d.u.p.a. b.l.a.d.a
    Wiesz, że lubię jednoślady
    http://www.cptq.org/~photos/tn/11987...4919906000.jpg
    ale trudno wymagać, żeby wszyscy (a zwłaszcza wszystkie ) przesiedli się na skutery i motocykle.
    Takie pojazdy lub samochody małogabarytowe typu Smart to chyba jedyne wyjście, bo inaczej - kicha.
    Tylko ta cena

  4. #4

    Domyślnie

    Patent fajny,tylko co będzie jak padnie jakiś tranzystorek w komputerku.
    To kierowca też padnie.... na pysk
    JEŚLI CHCESZ ABY BYŁO ZROBIONE DOBRZE,ZRÓB TO SAM.

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Z korkami w mieście racja. Nieważne, czy Trójmiasto, czy Warszawa. Wszędzie podobnie. Jesli o moją "furę" chodzi, to widziałeś, niewielka, niewypasiona, a wręcz chuda. Służy do przemieszczania się się z punktu A do punktu B i robi ro dobrze. Na prawie 300.000 km przejechane tylko jedno holowanie jak zerwał się prawie nowy pasek wieloklinowy.
    Jak stanieje to cudo na 2 kółkach będę się zastanawiał, i muszą dołączyć gratis uchwyty do przewożenia czteropaków!

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tedii
    Patent fajny,tylko co będzie jak padnie jakiś tranzystorek w komputerku.
    To kierowca też padnie.... na pysk
    Chwilę z nimi rozmawiałem, to była taka jazda reklamowa pewnej sieci GSM - sprzęt wynajęty, mocno wyeksploatowany, ale... Pan od sprzętu komentował jazdę panienki od reklamy: "ona już od rana się próbuje na tym wywalić, ale jeszcze jej się to nie udało".

    A jak padnie tranzystorek i kierowca na pysk? Hmm... a jak Ci padnie pompa hamulcowa w samochodzie? Nie znam statystyk. Firma sie chwali, że jeszcze żadnego poważnego wypadku nie było. Mniemam, że w cenie tego urządzenia zawarta jest jakaś jakość (chyba, że ja gupi jestem jakiś )

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Jak stanieje to cudo na 2 kółkach będę się zastanawiał, i muszą dołączyć gratis uchwyty do przewożenia czteropaków!
    mają, mają
    http://www.segwaypoland.com/model_i2...ial_cargo.html

    tylko nie tak gratis...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    Służy do przemieszczania się się z punktu A do punktu B i robi ro dobrze.
    Tomek - rozumiem, że jak trzeba przewieźć kilka worków cementu albo kultywator to "knedliczka" łyknie wszystko, ale ie spraw "na mieście" typu: rachunki na poczcie, drobne zakupy (chlebek, gazetka) czy prozaiczny dojazd do pracy (moja bratowa ponad 3 godziny każdego dnia )
    Czy zawsze ten samochód jest niezbędny? Oczywiście taka "dwukółka" nie zastąpi samochodu rodzinnego (wspólny wyjazd na grzybki itepe), ale jest to jakaś alternatywa - dla miastowych, dla miastowych jak najbardziej. Jakiś listonosz w Polsce to ma - słyszałem.

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Masz Qubo rację, w wiekszości samochodów, zarówno w Polsce jak i w innych krajach jedzie tyko kierowca. Drobne zakupy... tu bedę oczekiwał kontenerka na 4-ro paka. Do sklepu mam 6 km w jedna stronę więc pełne akumulatorki wystarcz.a No ale ta cena za 2 kółka.
    Pozdrawiam

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Wszystko pięknie ładnie ale nie zapominajmy o jednym
    Jak juz bedziemy obrzydliwie bogaci i stać nas będzie na te pojazdy to co z drogami ? Przecież te nasze pożal sie boże chodniki już teraz są niewydolne , o ścieżkach rowerowych nie wspominając
    I znowu w korkach stanąć nam przyjdzie
    Taką wersję przyjęłam i takiej będę się trzymać do końca !

  11. #11

    Domyślnie

    NIC niezastapi motocykla enduro- polecam ,korki na drogach niegrozne,dziury i stydzienki tez
    Poza pieniedzmi,w zyciu trzeba miec jeszcze szczescie...(W.Roszkowski) Lubie wszystkie kobiety ,a zwlaszcza te niezabardzo ulegle

  12. #12

    Domyślnie

    Minął jakiś czas... wypożyczyłem, poszalałem (plus wszyscy krewni i znajomi Królika). Teraz już wiem z czym to się je
    To jest po prostu objawienie i baardzo uzależnia. Zwłaszcza o tej porze roku. Panie i Panowie - zapisuję się do jakiegoś Klubu Pozytywnie Zakręconych na punkcie Segway'a. Jak takowego jeszcze nie ma - to go chyba stworzę...
    Cena - mimo promocji - nadal jest obłędna, ale może jego czas jeszcze nadejdzie...
    A podstawowym błędem wszelkich kampanii reklamowych tego pojazdu jest przedstawianie go jako wymyślnego gadźetu, który ze względu na swoją widowiskowość służy młodym i bogatym dupkom, którzy nie wiedzą co z kasą zrobić...
    I to (oprócz oczywiście kosmicznej ceny) jest główną przyczyną, że Segway jeszcze jest bajerem, a nie podstawowym środkim przemieszczania się...

  13. #13

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxtorka
    ...jak juz bedziemy obrzydliwie bogaci i stać nas będzie na te pojazdy to co z drogami ? Przecież te nasze pożal sie boże chodniki już teraz są niewydolne...
    Przepraszam bardzo - nie mówmy o Gdyni - dzisiaj złoiłem moje miasto w te i wewte na tej hulajnodze (a nie była to bynajmniej wersja terenowa) - u nas jest super pod względem chodników

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Moje dziecię smigało na tym ustrojstwie jakis czas ,kupiło go na e-Bayu.
    rzeczywiscie nauczyć się na tym jeżdzić nie jest trudno, manewrowanie łatwe tym bardziej ,że można jeżdzić też do tyłu ,problemów z utrzymaniem równowagi nie ma ale raz udało mu się dość solidnie potłuc siedzenie
    Fajne urzadzenie,trzeba pamietać o ładowaniu aku i to chyba jedyna niedogodność.....no i jeszcze cena...i krzywe chodniki...
    Mimo wszystko fajne
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony