dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Dobranie kolorów do takiego pokoju

    Witam serdecznie użytkowników forum. Mam nadzieję, iż mój temat zakładam w odpowiednim dziale. Jeżeli nie proszę o przeniesienie

    A więc przechodząc do konkretów chciałbym przedstawić Wam projekt mojego pokoju:


    Tak jak widać na załączonym obrazku chciałbym wykonać u siebie na jednej ze ścian pewnego rodzaju belkę z płyty G/K. Wymiary ściany to 6m długości 3m wysokości. Rozmiary belki to 15cm szerokości od ściany i 25 wysokości od sufitu. W belce mają znajdować się halogeny oświetlające ścianę na której znajdować się będzie duży plakat oraz kilka małych półek. Aczkolwiek mam jedno pytanie

    Czy kolory jakie tutaj zaprezentowałem będą do siebie pasować? Dodam, iż belka ma być w kolorze takim czerwonym ciemnym krwistym (taki jaki stosuje się najczęściej w klubach i dyskotekach) a na reszcie ściany ciepły żółty. Może macie inne pomysły odnośnie kolorów lub taż samego zagospodarowania ściany? Dzięki serdecznie za odpowiedź.

    PS. Dodam, że pokój ten jest bardzo nasłoneczniony.

  2. #2

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Kwestia gustu, zależy co to za pokój. Osobiście nie lubię takich połączeń kolorystycznych, jak już kolor bordowy to z czymś delikatniejszym np. cappuccino.

  4. #4

    Domyślnie

    Ten żółty powinien być trochę rozmyty, bo rozkojarza. Ale niektórzy właśnie przy takich intensywnych kolorach potrafią się skupić.

  5. #5

    Domyślnie

    Te kolory to takie na pewno nie będą Po prostu chciałem wyszczególnić te miejsca

    Chodzi mi o to jakie kolory Wy byście zaproponowali jeżeli pokój ma być urządzony w stylu techno-klubowym? Chce aby ludzie, którzy będą mnie odwiedzać czyli atmosferę bardzo klubową.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    Cytat Napisał cezars
    Te kolory to takie na pewno nie będą Po prostu chciałem wyszczególnić te miejsca

    Chodzi mi o to jakie kolory Wy byście zaproponowali jeżeli pokój ma być urządzony w stylu techno-klubowym? Chce aby ludzie, którzy będą mnie odwiedzać czyli atmosferę bardzo klubową.
    Kurcze każdy klub ma inną kolorystykę z badań wynika, że kolorystyka czerwień, pomarańcz i czarny wpływa na zwiększenie łaknienia dlatego te kolory są często wykorzystywane w barach szybkiej obsługi więc do domu nie polecam tych kolorów.

    Osobiście bym zrobiła coś w kolorach bordo ciemne + cappuccino albo jakiż beż.

  7. #7

    Domyślnie

    A co byście pomyśleli o połączeniu tych dwóch kolorów
    +

    lub takich jak tutaj na obrazku poniżej


    PS. Konkretnie chodzi mi o to także aby na przykład po włączeniu tylko halogenów, które bedą zamontowane na tej czerwonej belce pokazanej w pierwszym poście i skierowane ku dołu ściany uzyskac taki klubowy ciepły nastrój

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli ma być klubowo to według mnie ciekawie wyglądałoby połączenie czerwieni lub borda z odcieniem szarości i do tego czarne dodatki. Może być ciekawie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony