dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie remont m3, jaka kolejnosc?

    witam
    zbliża mi sie dość spory remont w mieszkaniu. Planuje:
    -wymiana dzwi wejsciwych z oscieznica
    -wymiana wszystkich dzwi wewnetrznych + oscieznice
    -wymiana kaloryferow zeliwnych na grzejniki plytowe
    -calkowity remont lazienki(podloga i sciany- kafle, sufit, kabina, sedes, zlew)
    -calkowity remont kuchni (podloga kafle, wygladzenie scian i pomalowanie, wstawienie nowych mebli)
    -remont przedpokoju(podloga kafle, wygladzenie i pomalowanie scian, wstawienie szafy typu komandor)
    -w pokoju duzym i malym te same prace do wykonania( mala korekta układu kontaktów, panele na podloge, wygladzenie i pomalowanie scian + wspomniana wczesniej wymiana kaloryferow)
    Bardzo prosze o wszelkie podpowiedz i sugestie co do kolejności prac jakie powinenem wykonać. Dodam, ze na czas remontu mieszkanie bedzie absolutnie puste, wszystko zostanie wyniesione.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Czyli to co u mnie, z małą różnicą - ja mieszkałam podczas remontu....to koszmar, więc zazdroszczę że ty nie musisz. Zaczęłam od łazienki, potem kuchnia, duży pokój, to wszystko w zaszłym roku, w tym roku sypialnia z której jestem najbardziej zadowolona jeśli chodzi o dokładność robót i czas, ale też miałam juz innych fachowców, których na pewno wezmę do przedpokoju, za rok.
    Drzwi wejściowe również w tamtym roku, stare były w takim stanie i miały taki zamek, że w zasadzie mogłam ich nie zamykać...
    Kasia

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Katarina Ols
    ...
    Drzwi wejściowe również w tamtym roku, stare były w takim stanie i miały taki zamek, że w zasadzie mogłam ich nie zamykać...
    hehe

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony