dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 107 z 459
Pokaż wyniki od 2.121 do 2.140 z 9163
  1. #2121

    Domyślnie

    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd

  2. #2122

    Domyślnie

    z tego co zrozumialam to watek byl "czegobyscie nie zrobili ponownie" wiec ja napisalam czego ja nie zrobie wiec zrobie tak jak napisalam a poza tym faktycznie prowadzimy bujne zycie towarzyskie i salon na pewno nie obrosnie mi kurzem

  3. #2123
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał koktajl
    z tego co zrozumialam to watek byl "czegobyscie nie zrobili ponownie" wiec ja napisalam czego ja nie zrobie wiec zrobie tak jak napisalam a poza tym faktycznie prowadzimy bujne zycie towarzyskie i salon na pewno nie obrosnie mi kurzem
    ponownie to ja na pewno domu nie wybuduję ale wynajmę sobie raz taki raz siaki, raz nad morzem, raz w górach, bo będę już na emeryturze

  4. #2124

    Domyślnie

    Cytat Napisał MCB
    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd
    tak, dokładnie na 1 pietrze w Łodzi Kaliskiej

  5. #2125
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar josephine
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał magga
    Cytat Napisał MCB
    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd
    tak, dokładnie na 1 pietrze w Łodzi Kaliskiej
    a w którą stronę te lustra są weneckie?

  6. #2126

    Domyślnie

    Cytat Napisał josephine
    Cytat Napisał magga
    Cytat Napisał MCB
    Podobno w Łodzi jest restauracja z toaletą zabudowaną lustrami weneckimi.
    To musi być odjazd
    tak, dokładnie na 1 pietrze w Łodzi Kaliskiej
    a w którą stronę te lustra są weneckie?
    w jedyną słuszną!)) ale fakt faktem że chyba każdy pamieta wizytę w toalecie, w której ty siedzisz na tronie a przed tobą i po bokach siedzą przy barze ludzie wpatrując się w lustro...))

  7. #2127
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aniawmuratorze
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    9.490
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    165

    Domyślnie

    po doswiadczeniach z obecnego domu pokój telewizyjny jest w sypialni gościnnej

    teraz mam kuchnie otwartą na jadalnię i salon
    my rozmawiamy coraz glośniej a dzieciaki podkręcają TV

    w razie czego gdyby film był faascynujący a gość bardzo zmęczony mam zostawione kable TV w salonie

  8. #2128

    Domyślnie

    nigdy więcej otwartej kuchni, w kuchni to nie przeszkadza ale w salonie tak i nas jest tylko 3 dorosłe osoby - kuchnia to kuchnia
    Jacki
    ---------------------------------------
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...nie-szuka-pana
    Ościeżnicę Porta nową sprzedam

  9. #2129

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacki
    nigdy więcej otwartej kuchni, w kuchni to nie przeszkadza ale w salonie tak i nas jest tylko 3 dorosłe osoby - kuchnia to kuchnia
    tak, tak tak!!! popieram.... absolutnie chybiony pomysł, wkurza mnie po prostu ten widok z salonu... teraz kombinuję, jak by tu trochę się na tę kuchnię zamknąć.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  10. #2130
    ELITA FORUM (min. 1000)
    manieq82

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.308
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    59

    Domyślnie

    NIGDY WIĘCEJ nie będę miał balkonów - wszelakiej maści
    nie dość że
    1- kosztowne
    2 - problematyczne
    3 - działają jak radiatory dla ocieplenia budynku
    4 - wydają mi się bezużyteczne oprócz ich ozdobnej funkcji

    własnie jestem w trakcie ocieplenia i przeklinam je
    1- ile pieprz.... się z docinaniem, kręceniem itd styro oaby obrobić to tak aby nie było mostków termicznych
    2 -koszt betonu, szalunków na słupy (mam balkonik nad wejściem oparty na słupach)
    3 - barierki - czy wiecie że barierki jedyne wg. mnie ładne ze stali nierdzenwj kosztują minimum 600 mb!! moje dwie popierdułki maja aż 10mb!!
    A byłu i firmy co po 1200 za mb = o zgrozzooo!!
    4- obróbki blacharskie, tarakota, czy jakiś kamień - koszt koszta koszta
    5 - aha drzwi balkonowe - rzecz jasna droższe

    Ja wyliczam iż moje dwa balkoniki w tym jeden nad wykuszem kosztować będą dodakowe 15000 - NEVER MORE

  11. #2131

    Domyślnie

    Cytat Napisał aglig
    Jestem zadowolona właściwie z wszystkiego. Przemyśleliśmy wszystko dokładnie. Ale jedna rzecz, którą żałuje mimo iż jest piękna to błyszczący blat w kuchni mniej więcej taki:
    Ale to kwestia zakochania a wiadomo miłość jest ślepa.
    Widać na nim wszystko, nie można tak poprostu przetrzeć na mokro, trzeba polerować. Do utrzymania horror.
    buuuu a to moje jedno z ulubionych zdjęć kuchni
    A resztę - szafki - masz czarną jak tutaj??
    moze wstawisz foto swojej kuchni lub dasz link do zdjęcia??

  12. #2132
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.185
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    a jak gość się zechce wcześnie spać położyć, to filmu se nie obejrzycie, oj nie
    Nie mówiąc, że z goścmi filmu nie pooglada (np. relacji z wakacji)

  13. #2133

    Domyślnie błędy

    Co do błyszczących frontów to mam odmienne zdanie i jestem całkowicie na TAK. Teraz w kuchni użytkuję matowe fronty i mycie tego jest bardzo uciążliwe - paluchy nie schodzą tak łatwo jak na połysku, trzeba trochę poszorować. Meble z połyskiem wystarczy przetrzeć wilgotnę mikrofibrą i efekt natychmiastowy. Podobne wrażenia z użytkowania ceramiki mat i połysk.
    basia228

  14. #2134

    Domyślnie Re: błędy

    Cytat Napisał basia228
    Co do błyszczących frontów to mam odmienne zdanie i jestem całkowicie na TAK. Teraz w kuchni użytkuję matowe fronty i mycie tego jest bardzo uciążliwe - paluchy nie schodzą tak łatwo jak na połysku, trzeba trochę poszorować. Meble z połyskiem wystarczy przetrzeć wilgotnę mikrofibrą i efekt natychmiastowy. Podobne wrażenia z użytkowania ceramiki mat i połysk.
    ja również zgadzam się z basią w kuchni mam matowe i ciemne meble,totalny koszmar z utrzymaniem czystości natomiast w łazience mam z połyskiem,nie mam z nimi tak dużego problemu jak w kuchnie,od czasu do czasu ściera,płyn do szyb i gucio a mam 3 dzieci i nie zawsze trafiają w uchwyt ,wydaje mi się że to chyba zależy od folii jaka jest położona,na moich to trzeba z lupą patrzec żeby jakieś palce zauważyc.

  15. #2135
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.185
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    A ja mam okleinę w kolorze drewna i nic nie widać. W nowym domku fornir będzie. Beż połysku.

  16. #2136

    Domyślnie Re: Czego w urzadzaniu domu nie zrobilibyscie ponownie?

    Cytat Napisał ozzie
    Ciekawa jestem czy z perspektywy czasu nie uwazacie, ze pewnych rozwiazan przy urzadzaniu wnetrz, gdybyscie urzadzali jeszcze raz, nie zrobilibyscie. Napisze prosze jakie bledy popelniliscie, na czym warto bylo oszczedzic, albo tego nie robic, a gdzie oszczednosc okazala sie bez sensu. pzdr.
    moja oszczędność bez sensu to położenie płytek w piwnicy przez nie-fachowców. Odskakują już teraz (mieszkamy od roku), a ja się denerwuję, że mogłam pożyczyć od kogoś brakującą gotówkę i zlecić tę robotę fachowcom.

    Nie pomyśleliśmy o punkcie sanitarnym w piwnicy i brakuje go. Nie mamy też brodzika do kąpania psa (bo do nowego akrylowego w naszej łazience o nie wpuścimy), a do wanny nie jesteśmy w stanie go wrzucić (waży ok. 50 kg). To jeszcze jeden z punktów, jak zmienia się nasze życie i jak wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie przewidzieć (pies przyszedł do nas na etapie budowy, kiedy hydraulika była już rozłożona).

    Dla mnie w kuchni ważne jest gniazdko przy kuchence, o którym na etapie planowania zapomnieliśmy i było potem dorabiane (do mieszania mikserem w garach, np. przy robieniu kremu na parze, albo do rozdrabniania zupek etc.)

    No i coś, co spędza mi sen z oczu: opalając dom kominkiem nie pomyśleliśmy o drewutni. Masakra. Musimy koniecznie ją zbudować.

  17. #2137

    Domyślnie

    Zrobiliśmy zbiornik wyrównawczy nad kominkiem. Kominek jest do sufitu zabudowany płytami gipsowymi. W zeszłym tygodniu miał przyjść kafelkarz obłorzyć go gresem . Szczęście że nie przyszedł. Karton gips był mokry. Mąż odkręcił płyty. Okazało się, że zbiornik jest podziurawiony i "sika" wodą. Najprawdopodobniej ktoś koło niego spawał i podziurawił się. Wymieniliśmy i pociągnęliśmy rury na strych i tam montujemy zbiornik. Jeżeli coś się z nim będzie działo bez problemu jest dojście, nie muszę skuwać kafli z kominka.

  18. #2138
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    ja tylko jednej rzeczy nie zrobiłabym ponownie: nie położyłabym brązowych kafli na podłodze w łazience.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  19. #2139

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izulek
    ja tylko jednej rzeczy nie zrobiłabym ponownie: nie położyłabym brązowych kafli na podłodze w łazience.
    Dlaczego?

  20. #2140

    Domyślnie

    może z tego powodu że na ciemnych widac każdy (jasny) paproch?

    W tej chwili mam grafitowe, prawie czarne i takie sobie chwalę. W poprzedniej łazience miałam kremowe i dla mnie to był ból. Ale i tak najbardziej zadowolona jestem z dolnej łazienki, gdzie mam na podłodze deski

Strona 107 z 459

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony