OSTATNI 17 TYDZIEŃ BUDOWY DOMU

huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaa





Nie sądziłam, że kiedykolwiek to napisze: NASZ DOMEK ZOSTAŁ WYBUDOWANY !!! - O LUDZIE MAMY WŁASNY DOMEK NASZ KOCHANY, WSPANIAŁY, NIE WIERZE POPROSTU NIE WIERZE



DZIĘKUJEMY TOBIE PANIE JEZU
!!!


Ten tydzień składał się z 5 dni roboczych od 14.09.2009 - 18.09.2009. Ostatni tydzień murarki oczywiście, panowie skończyli murować ściany, kominy, oszałowaliśmy i zalaliśmy również 2 słupy pod schody, dokończyliśmy również drenaż, mój kochany mężuś musiał odkopać rurę która odprowadzała wodę, namachał się biedny ohhh namachał tą łopatą, przyjechała również dachówka, odbiliśmy deski z sufitów i z zewnątrz domu i ogólnie zaczęło się sprzątanie wokoło domu które zresztą trwa do dziś hah


ZOBACZCIE FOTECZKI














serduszko zrobione na wieki przeze mnie dla mężusia

serduszko zrobione przez mężusia na wieki dla mnie











































łazienka

łazienka





pokój nad salonem

pokój nad kuchnią

pokój nad kuchnią

pokój nad kuchnią

pokój z garderobą

salon

salon

salon

salon

kuchnia

























widok na garderobę

garderoba

widok z garderoby



pokój nad wiatrołapem

pokój nad wiatrołapem



łazienka



pokój nad salonem

pokój nad salonem