dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Bondex lateks - słabe krycie

    Kolor bialy mat (zielona etykieta, farba z Castoramy). Mimo zagruntowania wygipsowanych scian gruntem glebokopenetrujacym (Cekol DL-80) powloka farby po 2-krotnym malowaniu jest praktycznie przezroczysta, krycie jest b. nierownomierne. Farba minimalnie rozcienczana, zgodnie z proporjami podanymi przez producenta. Czy moge po calkowitym wyschnieciu tej farby zrobic kolejne malowanie farba akrylowa (np. Akrylit W), ktora wczesniej zdawala egzamin w innych pomieszczeniach?

  2. #2

    Domyślnie

    Potraktuj bondexa jako farbę podkładową. Moje doświadczenia z Bondex Superwall i Dulux Supermatt Plus są podobne. Dulux wg mnie lepiej kryje, a wg testów konsumenckich jest inaczej. Te dwie marki są dla mnie spalone. W Duluxie miałem mnóstwo zanieczyszczeń (granulek). Ponadto obie te farby wg mnie nie są lateksowymi. Są kruche i nieciągliwe. Około 100 zł za 10l to bardzo droga farba podkładowa.
    Nie jestem "złotą rączką", ale sam buduję dom dla Ukochanej!

  3. #3

    Domyślnie

    A moge na ten ekskluzywny podklad za 100 zl polozyc bezposrednio Akrylit W? Nie beda sie gryzc te farby? Moze zagruntowac calosc jeszcze raz Unigruntem?

  4. #4

    Domyślnie

    Żadnego unigruntu! Po prostu maluj. Najlepiej dwie warstwy.
    Nie jestem "złotą rączką", ale sam buduję dom dla Ukochanej!

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał toy
    Potraktuj bondexa jako farbę podkładową. Moje doświadczenia z Bondex Superwall i Dulux Supermatt Plus są podobne. Dulux wg mnie lepiej kryje, a wg testów konsumenckich jest inaczej. Te dwie marki są dla mnie spalone. W Duluxie miałem mnóstwo zanieczyszczeń (granulek). Ponadto obie te farby wg mnie nie są lateksowymi. Są kruche i nieciągliwe. Około 100 zł za 10l t o bardzo droga farba podkładowa.
    ja jestem bardzo zaowolona po malowaniu Bondexem,jedna warstwa wystarczyła jakie Ty ściany musiałeś mieć z uważasz tą farbę za podkładową

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony