dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: p?yki Aristea

  1. #1

    Domyślnie płyki Aristea

    poszukuje info na temat plytek Ariostea; jak się zachowuję podczas użytkowania, jak należy je myć i czy w ogóle warto wydawać na nie pieniądze? stoi przede mną dylemat jak wykończyć podłogę i strasznie podaoba mi sie ariostea jesyne co mnie mocno odstrasza to cena, dodam tylko że interesuje mnie 3 gatunek, gdyz jak tweirdzą sprzedawcy, nie odbiega znacznie od 1 a różnice wynikaja z kolorystki ale w przypadku ariostei kazda płytka wygląda inaczej wiec drobne przebarwienie nie ma znaczenia - jeszcze bardziejbędzie przypominać kamień

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Gdzie te płytki można kupić? Ile kosztują?

  3. #3

    Domyślnie

    Zastanów się czy warto.Trzeci wybór to nie tylko różnice w kolorystyce(wbrew temu co mówią sprzedawcy mogo okazać się naprawdę duże).Oznacza to również że w opakowaniu mogą znajdować się płytki uszkodzone(popękane,poszczerbione,porysowane,itd)-to "norma"przy 2-gim lub 3-cim wyborze.No i oczywiście najczęściej nie ma możliwości zwrotu lub reklamacji.Więc dobrze się zastanów czy warto.A to co mówią sprzedawcy zawsze przyjm€j z rezerwą.Oni wszystko wcisną i powiedzą to co chcesz usłyszeć.Pozdrawiam.

  4. #4

    Domyślnie

    witam, dzięki za przestrogę; bardzo się bałam jakosci tych płytek ale w sobotę miałam okazję zoaczyć je na żywo u pewnego Pana; też je kupił w 2 gatunku i odpadów miał kilka płytek - więc nie jest z nimi tak żle
    cena cóż - kształtuje się od 120 do 150 zł w zależności od sklepu
    w większości p0rzypadków można je znależć u osób mającychb zachodnie płytki jest to wyrób włoski ARIOSTEA.dla porównania powiem że pierwszy gat. kosztuje powyżej 300 pln

  5. #5

    Domyślnie

    No cóż różnica w cenie jest bardzo duża i nie dziwi mnie to,że szukasz oszczędności.Moja przestroga wynika z tego jak "przekombinowali" moi znajomi.Postanowili zaoszczędzić i kupili do pralni w piwnicy płytki 2-giego gatunku,które były tańsze prawie o połowę.To co ukazało się ich oczom po otworzeniu pudełek to Nie wiadomo śmiać się czy płakać. o reklamacji nie było mowy.Skończyło się na tym,że "oszczędność" kosztowała ich więcej,niż 1 gatunek.No a sam efekt nie wart słów.Może to tylko przypadek lub złośliwość magazyniera,ale u mnie na zawsze zostanie obawa przed 2 gatunkiem.Życzę aby tobie nie przydarzyła się taka "oszczędność".Najlepiej,żeby efekt był pierwszorzędny,a portfel nie stracił na wadze.Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    IZIS
    chcesz powiedziec ze w 2 badz 3 gatunku norma sa potluczone plytki? to nie norma tylko wciskanie klientowi towaru niezgodnego z umowa. Jezeli takie rzeczy sie zdarzaja to trzeba kozystac z uprawnien kosnumenckich i zadac wymiay towaru na nowy. Oczywiscie moze to byc trudne bo kazdy sprzedawca bedzie sie upieral ze sprzedal cale plytki a zlosliwy klient je potlukl (znam z autopsji :-/. Dlatego proponuje zeby OLAO w sklepie kazda plytke wyjela z pudelka i obejzala. Ty placisz, ty masz czas i ty masz fantazje obejzec towar zanim za niego zaplacisz. Badz asertywna
    pozdrawiam
    Henryk

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony