dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24
  1. #21

    Domyślnie

    kolega myśliwy powiedzial mi, że za takie wypchane zwierzę pod ochroną eksponowane w ten sposób mandat to 5 000 PLN - ale info niesprawdzone.
    Ja od tego weekendu testowal bedę specjalne nalepki z wizerunkiem ptaka - import zza Odry. Może zadziała.

  2. #22
    M@riusz_Radom
    Guest
    M@riusz_Radom

    Domyślnie Re: Ptaki s....... mi na dach

    Cytat Napisał agnikkrol
    Qurde. mam dach w kształcie koperty i ta koperta wykończona jest takim czubkiem. Czubek ten okazał sie ulubionym miejscem przesiadywania ptaszków. I w związku z tym dach w tym miejscu ma kolor biało - jakiśtam To wcale nie jest zabawne!!!

    A złap jednego skurczysyna i na..j mu na łeb
    A potem przemów do niego :
    "nie rób drugiemu co tobie nie miłe !"
    albo
    "zaprawdę powiadam ci, sraj a będziesz osrany"

  3. #23

    Domyślnie

    ... w jednym z miast na Śląsku jest urokliwy rynek i oczywiście urokliwe gołębie . Na dachu jednej z kamienic okalających rynek umieszczono głośnik emitujący co chwilę dźwięki myszołowa tudzież innego jastrzębia - efekt - gołębie są na rynku - dzieci mają radochę a dachy są czyste...

  4. #24
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    D_B

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Skąd
    okolice Poznania
    Kod pocztowy
    62-002
    Posty
    22

    Domyślnie

    Mironmk - zdaje się, że widziałem takie nalepki na przystankach autobusowych - były to sylwetki drapieżnych ptaków - może mógłbyś to zeskanować?

    Osobiście kupiłem kolce od firmy http://www.stopptak.com.pl bo paskudziły mi siadając na rynnach - muszę przyznać, że kolce te okazały się skuteczne ale niestety drogie.
    Szukam czegoś tańszego.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony