dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar thepreatorian
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie Komentarze do dziennika budowy

    Zapraszam wszystkich do wymiany doswiadczeń i rozwiązywaniu problemów budowlanych.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam

    Na początku życzę wam powodzenia w przygodzie życia, będę na pewno śledził wasz dziennik.
    Od razu mam prośbę czy możesz w swoim dzienniku pisać ilości materiałów jakie Ci poszły. Informacje te będą bardzo przydatne dla przyszłych budujących. Ja planuje budowę Rodo 6 (G2) ale są to bardzo podobne domy
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie



    Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
    uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.
    Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
    dyngusa mokrego i czasu radosnego,
    a przede wszystkim prawdziwych i uczciwych przyjaciół, szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!


    OLA

  4. #4

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar thepreatorian
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Hallo jest tam kto. Czyta i oglada ktos ten dziennik, oto jest pytanie, napiszcie co

  6. #6

    Domyślnie

    Hallo, jest tu ktos Wpadlam z nienacka, bo przygotowuję sie do założenia swojego dziennika i trafilam w wątku o zakładaniu na Was Gratuluję domku i nie mogę przestac sie zachwycac waszymi oknami Są boskie Zdradź prosze co to za firma

  7. #7
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar thepreatorian
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Witam, a jednak ktos to czyta , okna pochodza z rynku lokalnego firma znajduje się w czarkowie, niedaleko pszczyny a zwie się wiktorczyk, podaje link na bezposrednia stronke http://www.wiktorczyk.com.pl/
    Powodzenia w budowie....

  8. #8

    Domyślnie

    czyta, czyta choc pewnie sie nie ujawnia ) tak jak ja, zanim troche nie okrzepłam na tym forum dzieki za strone- bylam i zawylam z zachwytu! Jak szkoda,że to lokalna firma- muszę gdzies u nas zlapac podobną, bo do mojego ryglowego domku w stylu kaszubskim pasowalyby jak nic My , jak dobrze pojdzie , ruszymy za 3 tyg - poki co, serfuje po dziennikach i z wypiekami czytam jak sobie inni radzą i na co sie szykowac Trzymam kciuki za Wasz piekny domek i za Was - powodzenia pozdrowienia zeslonecznej Połnocy

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    asiorekj

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    Ojjj Cacek!! budowa nie idze czy tez zaniedbujesz dziennik?ja tu zagladam co jakies 3 dni i nic nowego nie widac juz od ohohoh a tak powaznie to trzymam mocno kciuki za Ciebie a przede wszystkim za robotnikow) wiecej zdjec prosze bo sledze budowe z zapartym tchem) pozdrawiam

  10. #10
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar thepreatorian
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Siostra niestety brak czasu, budowa idzie do przodu, jak wpadne z aparatem na budowe to wkleje kilka fotek

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    asiorekj

    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2

    Domyślnie

    )Brat ja rozumiem ze zajety jestes ale mimo wszystko przydalo by sie kilka fotek z postpow)bo pewnie oprocz mnie sa inni pewnie inni "kibice"pozdrawiam

  12. #12
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafau8

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Orzesze/Katowice
    Posty
    60

    Domyślnie

    witam
    na początku gratuluję szybkich postępów w budowie.
    budujecie domek "w moim typie" - ja przymierzałem sie do domu pod katalpą też z archonu bardzo podobnego do Waszego Rodo ale w rezultacie będzie projekt indywidualny na bazie katalpy.
    Chcę się budować w Orzeszu-Zgoniu - pewnie wiecie gdzie to - w sumie niedaleko. Na razie jestem na etapie załatwiania mediów - zgroza.

    No i mam pytanie a propos studni wbijanej - ile toto Was kosztowało, czy trzeba jakieś zezwolenia zgłoszenie itp ??
    U mnie będzie wodociąg w 2010 roku a chciałbym już coś sadzić w ogrodzie a bez wody nie da rady...
    pozdrawiam
    Rafał

  13. #13
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar thepreatorian
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Cześć Rafał, dziekuje, jest juz troche do przodu bardziej niz na zdjęciach, ale jestem ostatnio taki zaganiany, że nie mam czasu, siły ciachnąc nawet kilku fotek, może w przyszłym tygodniu. Co do studni, to właśnie w poniedziałek daję wode do badania do sanepidu, zobaczymy co tam wyjdzie, czy nie jakas radioaktywna, czy co , studnie mamy wbijana, na 8m , lustro wody było na 6m, wydajność 3 kubiki na godzine, narazie leci. Koszt materiał z robociznma 1500 zł (w tym różdzkarz, cyba tak to się pisze ) dodatkowe 200 zł za wprowadzenie do domu, rura, zawory, kranik i takie tam. W razie potrzeby moge udostepnic telefon , gościu mieszka w Tychach. To narazie tyle. Pozdrawiam.

  14. #14
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafau8

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Orzesze/Katowice
    Posty
    60

    Domyślnie

    dzięki za szybką odpowiedź !! jeszcze mnie nurtuje tylko jedno - bo w sumie nie napisałeś tego - jakieś zezwolenia/zgłoszenia były potrzebne ?
    pozdrawiam
    Rafał

  15. #15
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar thepreatorian
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Dowiadywałem sie w urzędach i do 30m głebokości żadnych pozwoleń, zezwoleń, czy też zgłoszeń nie potrzeba.

  16. #16
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar eelii
    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    148
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Witam , ja także jestem wierną czytelniczką, budujemy rodo 4, i śledzimy twój dziennik, niemogę się już doczekać kolejnych zdjęć w szczególności ładnie zapowiadających się okien . Pozdrawiam.

  17. #17
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    rafau8

    Zarejestrowany
    May 2007
    Skąd
    Orzesze/Katowice
    Posty
    60

    Domyślnie

    Cytat Napisał thepreatorian
    W razie potrzeby moge udostepnic telefon , gościu mieszka w Tychach.
    W takim razie poproszę o namiar na tego gościa od studni. Może być na PW.

    Dzięki za pomoc
    pozdrawiam
    Rafał

  18. #18
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar wojtek Sz
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    92
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    23

    Domyślnie

    Witam piekny domek, czesto odwiedzam wasz dzienniczek ale ostatnio jestem troche zawiedziony, cos nic sie nie dzieje?(mam ten sam problem, czas). Mam prosbe, jezeli to nie bedzie problemem czy mozecie powiedziec ile placicie za te piekne okienka?. Z gory dzieki Wojtek

  19. #19
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ellik
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    166
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    27

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Przeczytałam dzienniczek od deski do deski. My będziemy budować się prawie że za miedzą, bo w Gostyni . Piękny domek, czekam na dalszy ciąg!

    PS: Napisałam PW

  20. #20

    Domyślnie

    Witam,też jestem ciekaw dalszego ciągu jak postępy w budowie?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony