dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21

    Domyślnie


    Juz mi lepiej
    dziekuje

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie wiecej miodku


    Och jak mi dobrze

  4. #24

    Domyślnie

    Ciesze sie Księgowy, że Ci lepiej.
    Na moje rozczarowanie niestety linki nie pomogą

  5. #25

    Domyślnie

    A czymze to je wacpan rozczarowany

    Zapracowany

    Ksiegowy co nie czuje jak rymuje

  6. #26

    Domyślnie

    kuchnia tylko drewniana z firankami bialo-czerwana kratka ,na belce pod sufitem -suszone grzybki,ziola i kwiaty....taka jest teraz i tylko taką widze w moim nowym domku ....(nie ma jak u mamy cieply piec ,cichy kąt...).Kuchnia powinna być taka jak ktoś lubi ,ja nie gustuję w kucchniach z aluminium,chociaz czasami ktoras mi wpadnie w oko...na moment.....
    dom? Marzenia Henia.....

  7. #27

    Domyślnie

    Ewo, jakbyś opisywała moją pierwszą kuchnię. Jeszcze jeden detalik - jako uchwyty do drzwiczek i szuflad - cepeliowskie drewniane łyżeczki - własnoręcznie wybejcowane i polakierowane.
    Ale czas płynie i człowiek się zmienia. Teraz moja córka jest fanką rustykalnych wnętrz . To święta prawda - kuchnia ma być taka jak kto lubi (zresztą jak i cały dom).

  8. #28

    Domyślnie

    Popieram Wasze opinie - o gustach się nie dyskutuje. Ale ja jednak
    Jestem zwolenniczką raczej tradycyjnych, ciepłych kuchni - podobnie jak Ewa. Nie znaczy to, że nowoczesne wzornictwo jest wg mnie nieładne. Ale jednak, jeśli ktoś decyduje się na kuchnię "top-trendy" to musi się liczyć z tym, że za 2-3 lata zacznie to być lekko przestarzałe i opatrzone wnętrze - coś jak meblościanki, wśród których się wychowałam... No i wtedy problem, bo jednak na zmianę wystroju co parę lat to trochę trzeba wydać.
    A kuchnia rustykalna zawsze będzie jednakowo swojska i przytulna. To tyle o gustach i nie tylko.

  9. #29

    Domyślnie

    A skąd jesteś kolego po fachu ???

  10. #30

    Domyślnie

    Alison, do którego fachu i którego kolegi to pytanie??

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony