dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 34
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 679
  1. #441

    Domyślnie

    No dobra, sypialnia. Mala, na pietrze, z wyjsciem na balkon i cudnym widokiem.
    Bedzie tam tylko lozko, 2 szafeczki a najpierw pewnie 2 krzesla w roli stolikow nocnych i 1-2 komodki (albo 1 albo obie ktore kupilam). I oryginalny wojownik armii terakotowej z wojazy po Chinach od mojej Mamy

    Chce takie lozko.
    Gdzie je kupic / zrobic i czemu tak drogo???


    To mniej mi sie podoba, ale ma zaglowek - wiec sciana by sie nie brudzila... ale takiego zielonego na scianie bym nie chciala


    Na razie mamy to:


    Lozko ma stac na lewej stronie wezglowiem do sciany, po obu jego stronach szafeczki. Szafka pod oknem balkonowym jest lazienkowa, juz jej tam nie ma
    Sciany maja zimny blado- szarozielony odcien.

    Mebelki brazowo - czarne:


    Wojownik podobny, 55 cm wysokosci, raczej do postawienia na podlodze.
    [/img]

  2. #442

    Domyślnie

    IKEA PS Veranda - suuuper, tylko czemu takie waskie? 132 cm glebokosci? 1,5 osoby? 2 bardzo chude?
    Te 2,5 tys bym przezyla...



    Kto widzial proste lozka wtym stylu??

    Spytalam goscia z allegro ile kosztowaloby to lozko szer. 160 cm malowane na czarno:


  3. #443

    Domyślnie

    Jeju jak dobrze, ze juz piatek...

    Malz wraca dzisiaj w nocy, dzieki Bogu... dosc mam tego samotnego tygodnia, wstawania bladym switem i wozenia Mlodej tam i z powrotem... wyrzucanie smieci to porazka (boje sie sama wychodzic na korytarz-Mloda sama w mieszkaniu...)
    Prawie na spiocha ja ubieram przed 7ma, a dzisiaj to juz byla mega-porazka, wyszlysmy 7,15, w pracy bylam 8,20... (mam na 8ma , no ale Babcie wczoraj przyjechaly, byl tort i zyczenia i prezenty, do 21-wszej skladalysmy superowa drewniana kolejke z mostem i ciuchciami, Mloda non-stop puszczala elektryczna lokomotywe. Z ledwoscia ja spacyfikowalam do spania, wiec rano nie mogla sie podniesc - nic dziwnego.

    Ale jakos sie udalo, za godzinke Babcie w przedszkolu beda sluchac spiewajacej Mlodej - jak bede miala fotke wrzuce

    Malz sie moze jutro wypowie w sprawie lozka, jestem prawie zdecydowana na to, bejcowane na wenge (ranyboskie!!! hehe, czarnego nie maja w ofercie, ten kolor to taki czarno-brazowy, czekam na fotke drewna pod ta bejca z bliska). Nie ma jak kupowac przez internet... ale wszystko tak mamy

    Koszt lozka szer. 160 cm w tej bejcy to 770 zl z transportem, wiec niezle. Do tego jeszcze trzeba dokupic stelaz i materace, ale to juz pozniej. Moze w Ikei? Ale najpewniej znow przez internet

    Mam nadzieje w przyszly weekend zawitac na dzialke. Ciagle odwlekam spotkanie z gosciem od kafelkowania schodow zewnetrznych i fundamentow. Nie ukrywam ze troche z lenistwa - bez gruntownego odsniezenia nie ma z nim sie co umawiac - nie ma mu czego pokazac Na dzialce ok 60cm sniegu, a bramy garazowe tak zasypane, ze sie otworzyc nie daja - do tego przymarzniete... a oczywiscie lopaty do odsniezania w garazu, bo gdziezby indziej! Czekamy na odwilz

    Zamowilam sobie mega paczke 38 opakowan nasion wszelakich warzyw. Troche wczesnie, ale termin przydatnosci maja dlugi, a ja sie juz wiosny doczekac nie moge. W kwietniu sianie, w maju Turcja Jak wrocimy bedzie juz cos widac
    Wiosno nadchodz!!!
    PS Milego weekendu - piatek weekendu poczatek

  4. #444

    Domyślnie

    Google ma nowe mapy, tj satelita krazyl niedaleko naszej dzialki



    To zielone przed domem to trawa, za domem niestety jeszcze chwasty

  5. #445

    Domyślnie

    Moje Dziecię - jak obiecałam - w czerwonej sukience. Stary niedźwiedź mocno śpi



    A tu zdmuchuje 3 świeczki na urodzinowym cieście Ciasto było pyszne, choć śmietana nie do końca się ubiła, a Młoda podając wierzch je upuściła więc popękało Ale już go nie ma



    Hmm Małż postawił veto w sprawie łóżka... chce bez tego stelaża pod baldachim czy coś (?) - może przeszkadzać przy oglądaniu TV (na ścianie zaplanowanego :/) - na fotce pare postów wyżej widać kable pod antenę wiszące na ścianie naprzeciwko łóżka...
    Chyba ma rację niestety...

    Minus 20 u nas

  6. #446

  7. #447

    Domyślnie

    Młoda przeziębiona

    Moze taki zegar sobie walnę do kuchni? Mamy dużą pustą ścianę, zegar ok 60 cm mi się tam widzi

    Moj Małż by chyba zszedł na zawał



    Poważnie - szukam czegoś dużego, odjazdowego. Jak nie znajdę, może to będzie moje pierwsze decoupage'owe dzieło?
    Kasiorek sobie zrobił cudny:



    Chyba że upoluję zegar - sztućce, ale większy niż sprzedają na allegro:



    Ideałem byłoby, gdyby sztućce były miedziane...
    Posobny srednicy 56 cm do kupienia tutaj:

    http://www.crazyshop.pl/prod_4810_Ze...henny_-_L.html

  8. #448

    Domyślnie

    Ciagle sypie snieg, szczerze mowiac nie chce mi sie jechac na dzialke nie jedziemy - ustalone z Malzem, pojedziemy za tydzien. 4h w aucie, Mlode przysypia a potem szaleje do polnocy u Tesciow. Zreszta spedzilismy ze soba tydzien miedzy Swietami do Sylwestra, nie ma co przeginac dla obopolnego zdrowia psychicznego

    No to myslimy o wiosnie i wycieczce ale najpierw w kwietniu do obsiania mamy kawalek warzywnika W marcu sadzonki pomidorow do zrobienia
    Przyszlo mi mnostwo zamowionych przez allegro nasion, polowa dla Tesciowej. Siedzac z chora Mloda w domu kombinowalam rozmieszczenie - gdzie co w tym roku posiac... bo nie moze byc tak jak w roku ubieglym:



    Poza tym na 1/4 rosna teraz (hmm zimuja pod sniegiem truskawki na agrowlokninie. Wiec albo sie zmieszcze na 3/4 ubieglorocznej powierzchni, albo przyjdzie mi zmotywowac Malza coby kawalek trawnika jeszcze przekopal

    W tym roku bedzie chyba tak:


  9. #449

    Domyślnie

    Gdzies zamierzam upchnac (tylko gdzie, wszedzie ogrzewanie podlogowe??) taki lub podobny dywan - wycinanke:



    Mam fajny kontakt - [email protected] robi cuda - tanio i dobrze:




    [img]

    Po kilkadziesiat zlotych, w zaleznosci od wymiaru, recznie robione

  10. #450

    Domyślnie

    Akcesoria lazienkowe na tapecie dzisiaj mam.. allegro przeczesalam, ceny 60-250 zl. Do duzej, otoczakowej lazienki taki chyba:



    Te fajne, ale szczotki WC nie ma i ladniejsze bylyby bez dziur : wiec odpadl.
    http://www.allegro.pl/item907676152_..._nero_b_k.html

    Ewentualnie ceramika okragla-127zl:


    I najdrozszy zestaw ktory mi sie spodobal:
    ale nie do naszych lazienek niestety, nie pasuje.

    Ktory? Hmm...
    A do dolnej lazienki? Bialy jedynie chyba... moze te okraglaki powyzej?

  11. #451

    Domyślnie

    Chyba ten 1wszy zestaw lazienkowy kupie oraz 2gi bialy, ktory licytuje na allegro Ale ten jest kup teraz, kupie go dopiero jak wygram ten w licytacji.

    Lampy znalazlam CUDNE, w wyprzedazy... tylko gdzie je mialabym powiesic? Ceny dobre, lampy niepowtarzalne... o, takie:





    Mloda zdrowa tfu tfu. Na weekend jedziemy do Tesciow, a w sobote na dzialke O ile sie dostaniemy, znow ma padac snieg Ale dopiero wtorek...

  12. #452

    Domyślnie

    Taa, Mloda zdrowa... wczoraj w nocy sie strasznie krecila, rano miala 37,8.. zostalam z nia w domu. Dzisiaj jest z nia Malz, ja nadrabiam zaleglosci w pracy.

    W miedzyczasie wygralam na allegro taki zestaw do lazienki, do tego dokupie bialy ceramiczny komplet i bede miala obie lazienki zalatwione.



    Jutro piatek, pewnie znow nie pojedziemy bo goraczkujace Mlode srednio znosi dluga podroz
    Mam 6 lamp do zawiezienia i powieszenia...

  13. #453

    Domyślnie

    Zestawy lazienkowe - biale okraglaczki - sprzedali na allegro, spytalam czy maja 2gi taki zestaw Chyba za wolno sie decyduje czasem

    Takie znalazlam - nowe:
    Na razie moi faworyci. Troche drozsze od tych okraglaczkow (no i w tamtym zestawie bylo wiecej elementow), ale chyba ladniejsze:



    Jeszcze takie znalazlam - 2x tansze niz te powyzej, ale nie do konca mi sie podobaja...


    Pogoda super, Mlode chyba zabkuje, stad ta podwyzszona temperatura - ale tylko 1 dzien, potem ok... ale spi niespokojnie, troche kataru i nie ma apetytu... zadnych innych objawow, stad obstawiam 17-ty i 18ty zabek
    Ale chyba pojedziemy do Tesciow wieczorem, a jutro na dzialke. JEsli tak, beda fotki I moze lampy przykrecimy?

  14. #454

    Domyślnie

    Ponad 131 tys odwiedzin
    Ktos to jeszcze czyta oprocz mnie?

    Do komentarzy zapraszam, bedzie mi milo!

    Wracam do lozka Chyba jednak na razie to - czekam na opinie uzytkownika ktorego mi sie udalo znalezc, bo sprzedajacy nie ma zdjec zeby mi wyslac... :/



    Zestaw lazienkowy... czekam na ten wygrany. A za 1,5 tyg maja miec elementy do osobnej sprzedazy tego z posta powyzej - bialego owalnego, mojego faworyta na razie. Wiec kupilabym caly taki zestaw plus dodatkowa szczotka WC w pojemniku i obie lazienki z glowy.

    Pogoda piekna, wieczorkiem wybywamy!

    Aaaa!!!!! Chyba inny pokoj musze zaadoptowac na nasza sypialnie. CHCE TAKIE lozko!!! A do naszej 11m2 rzeczywiscie zbyt duze i przytlaczajace... buu...




    Jeszcze 1,5h dlubania w sieci, po Mlode, pakowanko i jedziemy

  15. #455

    Domyślnie

    Weekend, weekend... nawet nie zauwazylam kiedy minal

    5h soboty spedzilismy w domu, ehh, przeprowadzilabym sie... mialabym czas na poprawianie niedorobek , dopieszczanie... kombinowanie...
    ale jest jak jest... w marcu nowy nabor do przedszkoli, tym razem musi sie udac!

    Po kolei.
    Przyjezdzamy, a tam tyle sniegu, ze nie ma gdzie zaparkowac - na podjezdzie halda, furtki sie nie da otworzyc. Stanelismy na poboczu (o ile sie dalo, bo sniegu mnostwo), za lopaty (pozyczone od Tesciow). Udalo nam sie przebic do furtki, ale ze otwierana do srodka nadal nie da sie jej otworzyc! Pol metra sniegu do popchniecia... Brat malza wiec przez plot musial przeskakiwac i odsniezal ze strony dzialki...


    Udalo sie Potem ta sama akcja zeby sie dostac do garazu - w nastepnym roku lopaty bedziemy trzymac w kotlowni



    Musielismy tez odnalezc i idkopac studzienke, w ktorej jest pompa osuszajaca gruntowy wymiennik ciepla. Na szczescie nie bylo wiele wody.



    Musimy posadzic na wiosne jakies krzaki/drzewa, zeby choc troche oslonic sie od wiatru. Tu widac jak wieje - czesciowo podjazd jest odsloniety, za to na betonowym plocie sasiadow sie ten snieg zatrzymuje...


    W domu tylko 11 stopni na pietrze, 13 na parterze. Pompa pompuje. W najsilniejsze mrozy zezarla rekordowa ilosc kilowatogodzin - 2 dni po 11 zl/dobe...
    Malz uszczelnil w koncu otwory wylotowe na strychu - byly dziury (wlot i wylot powietrza-wentylacja na przestrzal), wiec nic dziwnego ze na strychu tylko 6 stopni... korzystajac z okazji chyba pierwszy raz bylam na gorze - ale tam malo miejsca po ociepleniu podlogi i dachu!





    Z drugiej strony jest glownie rekuperator


    Probowalismy powiesic lampy w salonie, ale cos nie dziala. Jakiegos elektryka musimy chyba zaprosic... skonczylo sie na czesciowym oskrobaniu i skroceniu kabli i pozakladaniu kostek, a kinkiety i lampy sobie poleza




    W pokoju Mlodej doszedl nowy mebel - skrecilismy skrzynie na zabawki / siedzisko. Dojdzie do tego jeszcze poducha - siedzisko.

    Ale zamienie ja miejscami chyba ze stolikiem i krzeselkami - zeby bylo pod oknem, tutaj:


    Inspiracja:


    I niemila niespodzianka - w miejscu ocieplenia (mamy sciany 3-warstwowe) w pokoju Mlodej od strony poludniowej pojawilo sie takie pekniecie



    cdn.

  16. #456

    Domyślnie

    Rozlozona drabina na strych zajmuje wieksza czesc holu na gorze, ale na szczescie da sie przejsc obok bez specjalnego wysilku




    Okienko - wylaz dachowy widac z dolu:


    Komoda i lustro albo wyladuja w pokoju goscinnym, albo...


    ...albo postawic ja na scianie kominowej miedzy drzwiami do pokoju a lozkiem:


    Ale chyba w ogole wyleci do goscinnego pokoju, bo nie chcialabym zagracic Mlodej pokoju... (choc w sumie jest z jednej serii ze skrzynia/siedziskiem...) ...a jeszcze nie ma regalu na ksiazeczki (w sumie ma ich chyba wiecej niz zabawek). Zabawki beda w szufladach pod lozeczkiem.

    Wtedy bede miala te sciane z regalem z ksiazkami. A na razie bedzie pusta:


    Ha! Będę miała moje łóżko z ramą pod baldachim (baldachimu żadnego oczywiście nie chcę)!!! Wymyslilismy, ze zaanoktujemy pod sypialnię duży pokój (35m2) nad salonem W sumie byłby to pokój nie wiadomo do czego, a w imię czego mamy się gnieżdzić w sypialni jeszcze mniejszej niż mamy teraz w bloku? Najlepsze że to Małż zaproponował

    Bedzie blizej do pokoju Mlodej, jakby co nie bedzie musiala przechodzic koło schodów w nocy jak sie obudzi... a w przyszlosci przeniesiemy jej pokoj do tego w ktorym miala byc sypialnia. Jest większy (na razie Młoda będzie miała ciuszki we wspólnej garderobie, ale później we własnej szafie), ma wyjście na balkon i za ścianą łazienkę

    Wiec moje łóżko wygladałoby tak:


    Po lewej stronie patrzac od wejscia wysoka komodka, nad nia jakies lustro?


    Po prawej niska komodka:




    Po prawej stronie od okna balkonowego będą stały 4 witryny na książki, tu na tej scianie (komoda i lustro z pokoju gościnnego jeszcze stoją):


    Ale się cieszę!

    Ciekawe jak my będziemy myć okno nad schodami... chyba wcale


    cdn.

  17. #457

    Domyślnie

    Do wieszaka w przedpokoju skręciliśmy ławeczkę.


    Będą na niej poduchy, więc ten pomarańczowy (?) kolor nie będzie prawie widoczny. Będzie stała tymczasowo we wnęce na szafę aż wymyślę jak zagospodarować ten przedpokój... Bo plan był taki, że będzie biały lacobel do sufitu, na drzwiach rozwieranych (jak w autobusie), łamanych. Czyli ok 2,5 tys złotych... na razie są większe wydatki, a do tego rozwiązania nie jestem do końca przekonana... zobaczymy. Ławeczka trochę kiczowata, pewnie skończy jako siedzisko pod okapem z boku garażu (tam miejsce na grill, fotka zaśnieżona 2 posty wyżej).


    Taki widok mamy przez okno - z tyłu domu:


    W łazience nic się nie zmieniło:




    Musimy wymyślić czym zalać te otoczaki na podłodze... bo na razie się zabrudziły od kleju, zakurzyły... nie wyglądają dobrze...



    Krew mnie zalała poza tym... chcieliśmy złożyc wysoki słupek-szafkę do tej łazienki. I co? I dostała nie tę szafkę ktorą kupiłam... a było to ponad rok temu i pewnie nie odnajdę już tego gościa z allegro, poza tym po roku mogę sobie pomarzyć...
    więc - ogłoszenie parafialne - mam do sprzedania taką szafkę z lustrzanymi drzwiczkami - Ikea, seria FREDEN



    Tu cała seria - oczywiście słupek którego nie mam kosztował 399zł chyba, a ta wisząca szafeczka pewnie nieco ponad 100 zł ? Tak to jest jak się wszystkiego od razu nie sprawdzi


    Do urządzenia mamy jeszcze pralnię:




    Muszę sobie poszukać jakichś zlewów przemysłowych? Bo zwykła umywalka jest trochę zbyt płytka, żeby np skarpetki wyprać (chociaż nie robię prania ręcznego wcale, no ale jakby chcieć coś wyprać wolałabym nie robić tego w łazience skoro będę mieć pralnię ....
    Oprócz tego będzie tam jeszcze tylko pralka i regał do składwania proszków itp. Z boku mopy, wiadro, jakaś miska. I tyle.

    W garderobie też bez zmian, bo musimy obciąć o 10 cm te szafy, kóre na razie są na dole... w sumie dobrze im tam, ale tutaj musielibyśmy zamówić nową zabudowę... leży i czeka to do wiosny


    Lampy na klatkę schodową... 2 kinkiety do kupienia plus wisząca lub plafon. I raczej niestety plafon, żeby nie zahaczyć otwierając wyłaz na dach:


    Koniec

  18. #458

    Domyślnie

    A moze zostawie sobie te szafeczke? Tylko Malza szlag trafi jak bedzie musial odklejac to lustro



    W sumie i tak mialam czarna rame temu lustru dorabiac...

  19. #459

    Domyślnie

    Inspiracje pod haslem laundry room (na poskich stronach niewiele znalazlam, moze za malo domow mamy jeszcze, gdzie jest osobna pralnia?)



    Oo - fajny pomysl na blacik, ale mamy pralke ladowana od gory...




    O - ta mi sie bardzo podoba


    A tu specjalny system z polkami...


    Ehh..

    Zlewik taki bym chciala... ale nowy najlepiej no i nie za 300 zl chyba oszaleli...
    http://www.allegro.pl/item918283218_..._ogrodowy.html

    Tu lepiej, ale w jakim stanie
    http://www.allegro.pl/item915785900_...ica_tanio.html

    Ktos widzial takie nowe? Gdzie kupic??

    Jeszcze garderoby:
    Fajna garderoba - ale komu sie chce wieszac ubrania wg kolorow?


    A tu fajna dziecieca garderoba

  20. #460

    Domyślnie

    Hmm. Mam to:


    Wymyslilam sobie emaliowany zlew gospodarczy. Ale do niego stosuje sie montowana do sciany baterie. A u mnie jest tak, ze wypadaloby miec baterie nablatowa. Bo sciany kuc bym nie chciala znow... Wrr

    Wiec co - zlew nablatowy byc musi? I znow nic nie zrobie bez dokladnego wymierzenia... chociaz po plytkach liczac moze do czegos dojde?

    PS znalazlam nowe zlewy jak w linkach wyzej, ale cena masakryczna!

Strona 23 z 34

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony