dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 151 z 267
Pokaż wyniki od 3.001 do 3.020 z 5332
  1. #3001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elena76
    Cytat Napisał rasia
    wygląda jakoś znajomo
    Z "naszych" okolic...

  2. #3002
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hrhrhr
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Szukam zdjęć elewacji skomponowanej z szarym tegalitem Braasa (odpowiednik domino Creatona, ale jaśniejsza).

    Będę wdzięczna.

  3. #3003
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    dellice

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene
    dellice tez szukam czegos takiego, znalazłam to:




    OOO! Właśnie - bardzo dziękuję! To pierwsze zdjęcie już bardzo blisko odzwierciedla moje zamiary, tylko klinkier bardziej w ciemny granat niż szary, by trochę tę elewację obudzić dziękuję wszystkim

  4. #3004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał hrhrhr
    Szukam zdjęć elewacji skomponowanej z szarym tegalitem Braasa (odpowiednik domino Creatona, ale jaśniejsza).

    Będę wdzięczna.
    Znajdziesz u mnie w dzienniku. Ja mam szary Tegalit na dachu...

  5. #3005
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar hrhrhr
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    164
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    52

    Domyślnie

    Cytat Napisał rasia
    Cytat Napisał hrhrhr
    Szukam zdjęć elewacji skomponowanej z szarym tegalitem Braasa (odpowiednik domino Creatona, ale jaśniejsza).

    Będę wdzięczna.
    Znajdziesz u mnie w dzienniku. Ja mam szary Tegalit na dachu...
    A nie umknęło mi to cudo, od Twojego dzinnika zaczynałam komin tynkowany tak?

    ehh jesteśmy na etapie wybierania klinkieru na kominy, szary kosztuje; dlatego szukam inspiracji i czegoś innego więc jak ktoś jeszcze coś posiada to poproszę

  6. #3006
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar rasia
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    podStoliczna
    Posty
    14.122
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    289

    Domyślnie

    Cytat Napisał hrhrhr
    Cytat Napisał rasia
    Cytat Napisał hrhrhr
    Szukam zdjęć elewacji skomponowanej z szarym tegalitem Braasa (odpowiednik domino Creatona, ale jaśniejsza).

    Będę wdzięczna.
    Znajdziesz u mnie w dzienniku. Ja mam szary Tegalit na dachu...
    A nie umknęło mi to cudo, od Twojego dzinnika zaczynałam komin tynkowany tak?

    ehh jesteśmy na etapie wybierania klinkieru na kominy, szary kosztuje; dlatego szukam inspiracji i czegoś innego więc jak ktoś jeszcze coś posiada to poproszę
    O jak mi miło...
    Komin tynkowany... chyba najtańsze rozwiązanie, a sprawdza się rewelacyjnie...

  7. #3007

    Domyślnie

    a ja mam prośbę o więcej zdjęć tego domu
    autorem zdjęć jest Daniel Rumiancew
    mnie udało się odnaleźć tylko te dwa zdjęcia i to jeszcze w niezbyt dużej rozdzielczości
    może ktoś potrafi przekopywać internet sprawniej ode mnie
    Ostatnio edytowane przez Magdalena74 ; 02-02-2016 o 12:21

  8. #3008

    Domyślnie

    Kojarzę, że ten dom był szeroko opisywany w "Muratorze". Niestety, nie pamiętem numeru.
    basia228

  9. #3009

    Domyślnie

    no właśnie ja znalazłam go w numerze 10 z 2006 roku, ale były tylko te dwa zdjęcia i to na dodatek w dwóch różnych tematach: o bramach i o impregnacji drewna, chyba że był opisywany w jeszcze innym numerze

  10. #3010

    Domyślnie cegła ręcznie formowana

    A ja mam pytanie odnośnie cegły ręcznie formowanej:
    Czy to prawda, że jest ona mniej trwała od klinkieru, chciałam taką zamówić, ale w sklepie sprzedający poinformował mnie, że jest ona mało trwała i się kruszy w przeciwieństwie od tradycyjnego klinkieru, mi zaś podobają się kolory , które znajduję w różnych firmach tylko w ofercie cegieł ręcznie formowanych.
    No i zgłupiałam.

  11. #3011
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Asesor
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    74
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Planuję elewację drewno + gładki biały tynk pytanie do queene wiesz może jakie to drewno na dodanych przez Ciebie zdjęciach bardzo fajny kolor a może jakieś namiary gdzie to kupić i zamontować, będę wdzięczny Może być na PW. Mam też kłopot co do wykonania gładkiego tynku wszędzie tylko struktura i struktura... a to mi się nie podoba. Robił ktoś zupełnie gładki tynk? Z czego to wykonać, podobno zwykłe zaprawy cementowo-wapienne do zew. są zbyt delikatne i mało elastyczne pękają itp. Dzięki za pomoc

  12. #3012
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Asesor
    Planuję elewację drewno + gładki biały tynk pytanie do queene wiesz może jakie to drewno na dodanych przez Ciebie zdjęciach bardzo fajny kolor a może jakieś namiary gdzie to kupić i zamontować, będę wdzięczny Może być na PW.
    fotki znalazlam w Goglach, jest to jakies osiedle domkow k/Wa-wy, natomiast wiem jakie i za ile drewno na elewacji jest tu: http://forum.muratordom.pl/domek-w-m...ny,t179134.htm podpytaj właścicielkę jeśli Ci się ten odcień spodoba
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  13. #3013
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Asesor
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    74
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    wielkie dzięki

  14. #3014
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie Czerwona/ceglana elewacja

    Witam. Nasz domek ma antracytowy dach (tj. bardzo ciemnoszary) i okna ze szprosami w kolorze złoty dąb. Zastanawiamy się nad odważnym i nietuzinkowym kolorem elewacji - co myślicie o czerwonym albo ceglanym? Będę wdzięczna za fotki, w naszych okolicach nic takiego nie znalazłam. Pozdrawiam.
    Home sweet home!

  15. #3015
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Cytat Napisał weendy
    a moja elewacja bordowa


    weendy
    Witaj. Bardzo nam się podoba kolor Twojej elewacji, czegoś takiego szukamy! Czy możesz nam podać jaka to firma i kolor albo nr katalogowy? Z góry wielkie dzięki!
    Home sweet home!

  16. #3016

    Domyślnie

    weendy Bardzo ładna elewacja! Nooo zrobiła na mnie wrażenie i gratuluje odwagi z takim ciemnym borowym. Cudo!!!
    iWCIA43

  17. #3017
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Nasza klasyczna, mocno zimowa wersja, przepraszam za kiepską jakość zdjęcia z komórki , ale coś tam widać...


  18. #3018

    Domyślnie

    agawi74- bardzo ladna elewacja.
    Napisz prosze czy to jest tynk strukturalny? I jakie kolory (firma)?
    Z gory dziekuje

  19. #3019
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Ana27-dzięki. Jest to tynk modelowany KABE Novalit-T, kolor K10130. W rzeczywistości jest jeszcze jaśniejszy, waniliowy- szczególnie w słońcu.
    http://www.farbykabe.pl/?pid=39&cid=27&prid=92
    Może jeszcze jedno zdjęcie w przybliżeniu-trochę lepiej widać
    Pozdrawiam


  20. #3020

Strona 151 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony