dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jarii1977

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    3

    Domyślnie Droga dojazdowa do działki

    Witam,

    Szukam porady i pomocy.
    Dwa lata temu kupiłem działkę na przetargu w Urzędzie Miasta.
    Nowo wyznaczone osiedle działek znajduje się w "szczerym polu", bez mediów, energii itp.
    Miasto sprzedając działki "obiecało" że drogi dojazdowe zostaną utwardzone i media doprowadzone w niedalekiej przyszłości.
    Od momentu zakupu minęły już dwa lata a sytuacja nie zmieniła się, wciąż jest to pole bez wyznaczonego dojazdu. Pisałem kilka pism z prośba o wyznaczanie i uporządkowanie dojazdu i za każdym razem pisemnie odpowiadano mi ze droga zostanie utwardzona a to wiosną, a to latem, a to jesienią 2009.

    Czy istnieją jakieś przepisy które pomogą mi wyegzekwować możliwość korzystania z własnej działki.

    Z góry dziękuje za pomoc i podpowiedź

  2. #2

    Domyślnie

    Jeżeli obiecało na piśmie to może coś zdziałąsz inaczej to chyba bedziesz musiał pisać i poznawac nowe terminy doprowadzenia wszytskiego do łądu. Czasami warto włączyć w to prasę lokalną trochę zamieszania i wstydliwe urzędasy się zepną

    Pozdrawiam i życze szybkiego uporania sie z "Miastem"

  3. #3

    Domyślnie

    już gdzieś to pytanie widziałem i widziałem też odpowiedź. NIE. Ale podmuchanie w mediach moze przynieść jakiś efekt. W koncu wstyd to jedna z najsilniejszych emocji jakich doświadczamy
    http://forum.muratordom.pl/zjazd-do-...-z,t167838.htm

    Miłość to czuwanie
    nad cudzą samotnością...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony