dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monkal

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie Projekt "Osina" - Czy ktos buduje??

    Witam

    Zamierzam wybudowac dom wg. projektu Osina (http://www.dom-projekt.pl/projekt-domu-93.htmll). Przegladalem tysiace projektów-katalogi, internet,czasopisama- i jak narazie ten mi najbardziej odpowiada. Ma wszystko to czego oczekiwalem.

    Piwnica z miejscem na drobny warsztat, kotlownie i garaz( byc moze postawie sciana dzielowa z tylu garazu i tymsamym wygeneruje dodtakowe pomieszczenie - skladzik). Na parterze salon ok 30m2 (po zliwkidowaniu scianki dzialowej z pokojem), kuchnia, gabinet i lazienka. Poddasze 3 sypialnie lazienka i pralnia/suszarnia.

    Pozatym atutami sa, wg mnie oczywiscie - nieskomplikowany dach oraz prosta bryla domku.

    Wdzieczny bym byl za jakiekolwiek komentarze (zanim postawie kropke nad "i" i zamówie ów projekt.

    Szczególnie wdzieczny bym byl osobom które wybódowaly dom wg tego projektu (lub jakiejkolwiek jego wersji)

    Z góry dziekuje.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    monkal

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Napewno nikt nie ma zadnych komentarzy??

    Moze jednak - zdanie innych,bardziej doswiadczocnych, mocno by mi pomoglo.

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    hann64

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Buduję Osinę

    Poszukiwania projektu zajęły mi masę czasu. Osina była pierwszym, któy wpadł mi w oko. Potem rozglądałam się dalej, ale ostatecznie wybrałam ten domek. Jestem teraz na etapie instalacji wewnętrznych, więc jeszcze bardzo dużo przede mną. Ale dotychczasowe ekipy, które pracowały przy budowie były nim zachwycone. Ładny, funkcjonalny i można go świetnie zaadoptować do wszystkich warunków. Jak chcesz więcej informacji o tym projekcie, zaloguj się na www.mybudujemy.pl Oprócz mnie jest tam jeszcze jedna osoba, która buduje Osinę. Znajdziesz tam też trochę zdjęć z budowy. Pozdrawiam i powodzenia...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony