dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Z jakimi wyrzeczeniami wiąże się wasza budowa?

Głosujących
130. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • z

    16 12,31%
  • 72 55,38%
  • 28 21,54%
  • 14 10,77%
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 52 z 52
  1. #41

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar _bogus_
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Posty
    2.104
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    117

    Domyślnie

    Cytat Napisał smutna lidka
    (...) i pozbyc się mojego sadła, tak żaby człowiek nie musiał codziennie rano zajmować się jego maskowaniem (...)
    Może i smutna, ale za to naturystka To lubię

    Pozdrawiam
    Honor the past, live the present, create the future.
    -
    Dziennik*Komentarz*Zdjęcia

  3. #43

    Domyślnie

    Jeszcze na dobre nie rozpoczeliśmy budowy a juz znalezliśmy się w 2 opcji. Mimo to przewidując ograniczenia wydatków rzuciliśmy sie na wspólne wakacje ful wypas w Egipcie. Przestaliśmy inwestować w mieszkanie. Żona odłozyła w czas nieograniczony zmiane samochodu na nowszy. A ja kupiłem sobie 13 letniego kombiaka (w cenie kosiarki) z nadzieja że wytrzyma do końca budowy a potem oddam go na żyletki.
    Dobrze że teściowa od czasu do czasu podrzuca nam troszku luksusu bo zapomnielibyśmy jak wygląda.

    A znajomi sie dziwią że nagle staliśmy sie nad wyraz oszczędni.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    zaznaczyłam pozycję nr 2


    chociaz w to lato zamierzamy zmienic ten zapisik..jedziemy na wakacje...dalllllleko

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    U nas opcja nr 2.
    Na szczescie to juz zamierzchla przeszlosc

  6. #46

    Domyślnie

    Opcja 2, totalny brak czasu.

  7. #47

    Domyślnie

    Też opcja 2. Jest pięknie, nie potrzebujemy wakacji. Jesteśmy na wakacjach cały czas!

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    2 - choć w międzyczasie kupiliśmy też samochód, wprawdzie paroletni, ale też nie marzyliśmy o nówce z salonu.

    Niby wyrzeczenia są, ale wiązane - urlopu wyjazdowego nie było, bo dziecko urodziło się w czerwcu, z zakupami ubraniowymi nie szalejemy, bo nie chce nam się dziecka ciągać po sklepach, nie wydajemy na kino czy nasze ulubione kabarety itp. Odpadło kupowanie książek (na szczęście czasem dostajemy w prezencie). Ogólnie wszystkie zakupy są dokładniej przemyślane. Ale skoro mniej jesteśmy w sklepach i na mieście, to i mniej okazji do rozrzutności.

    A kredytu nie ma i na razie nie będzie, a jest stan surowy zamknięty i robi się elektryka.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  9. #49
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Asia**
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Skąd
    opolskie
    Posty
    356
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    byłaby 3 gdyby tesciowie nas chcieli , a tak - 2.

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Budujemy z kredytu , więc nie jest źle ale zaznaczyłam odpowiedz ostatnią ze względu na tego poloneza
    Chleba suchego jeszcze nie jemy dzięki mojej mamie ,która gotuje nam obiadki. Wszystkie dochody ładujemy w dom, który jest dla nas priorytetem.
    W odstawkę poszły szmatki z butików za to modne stały się lumpexy do fryzjera idę tylko na samo obcięcie bez modelowania,koniec z wypadami w weekendy ,imprezami i zagranicznymi wczasami.
    Zakupy robię skromne z niższej półki.
    Nie żałuję niczego, budowa naszego domku wynagradza mi wszystkie wyrzeczenia a najpiękniejsze są weekendy na działce przy grilu i piwku.Bezcenne.

    Na pocieszenie dodam ,że jak sie już urządzimy , to będzie lżej , bo nic już takiego nie będziemy kupować,spokojnie starczy na ratę i salami

  11. #51

    Domyślnie

    najgorzej z tymi wyrzeczeniami seksualnymi
    czloweik taki zrypany...
    Endometrioza - choroba młodych kobiet
    http://www.forum.endoendo.pl

  12. #52

    Angry

    przy nie nie zbyt duzch dochodach , kazda zlotowka idzie na budowe i zostaje na skromne zycie bez zadnych szalenstw.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony