dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Szukam firm robiących dzwi - napiszcie , proszę, jakie macie

    Nie podobają mi się prawie żadne drzwi z dotąd oglądanych. Napiszcie jakich producentów drzwi macie. Podobały mi się firmy Stolmor , ale w sklepie nie chciano podać żadnych namiarów na producenta , a kupować w ciemno z gwarancją sklepu - nie miałam ochoty. Pewnie nierobiłabym problemu, ale tych drzwi mam dużo w dwurodzinnym domu.
    Pozdrawiam Marzena

  2. #2

    Domyślnie drzwi

    w ogłoszeniach drobnych pojawił się post z adresem www producenta drzwi. Może się będą podobały. A jak nie to na Marszałkowskiej jest salonik z drzwiami robionymi według projektów między innymi p. Kwasięborskiej. Ostrzegam jednak, że tam ceny są nie z tej bajki (drzwi super) niestety nie pamiętam numeru. Muszę poszperać w swoich materiałach, może znajdę dokładny namiar. Mój e-mail [email protected]

    pozdrawiam
    tomek

  3. #3

    Domyślnie Drzwi

    Witaj

    ostatnio kupiłam dzrwi firmy SWEDOOR, są to szweckie drzwi. Gorąco polecam, są w umiarkowanych cenach mozna kupić coś nowoczesnego oraz klasykę. Jak będziesz zaintersowany moge podać kontakt do importera.

  4. #4

    Domyślnie Re: Szukam firm robiących dzwi - napiszcie , proszę, jakie m

    Cytat Napisał Marzena
    Nie podobają mi się prawie żadne drzwi z dotąd oglądanych. Napiszcie jakich producentów drzwi macie. Podobały mi się firmy Stolmor , ale w sklepie nie chciano podać żadnych namiarów na producenta , a kupować w ciemno z gwarancją sklepu - nie miałam ochoty. Pewnie nierobiłabym problemu, ale tych drzwi mam dużo w dwurodzinnym domu.
    Witaj! Może wstępnie popatrzysz na : www.jm-unltd.z.pl , jest tam kilka propozycji ,ale w rzezcywistości polecam ich więcej lecz ze zrozumiałych wzgl. nie umieściłem wszystkiego.
    projekty i realizacje drzwi wewn. i zewn. oraz wnętrz( w tym meble designerskie i inne el .wystroju) Wszystkie projekty zastrzeżone

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ten link nie działa.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Fishmen

    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    5

    Domyślnie drzwi i okna

    firma Pagum SKAWINA Borek Szlachecki okna [ drzwi producent www.pagum.pl

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Firma "Dziadek"
    www.dziadek.com.pl

    Surowe drewno, normalne ceny, wzór do wyboru.
    Polecam.

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za adresy , Paula 25 - mogłabyś podać mi namiar na te szwedzkie drzwi ? Mam okna Dziadka, może myślałabym i o drzwiach , ale mają przedstawiciela tak śrubujacego ceny , bez żadnej możliwości negocjacji - że chyba sobie dam spokój . Pozdrawiam
    Pozdrawiam Marzena

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    ja mam drzwi z firmy ronkowski

    sa ok i jakosciowo i cenowo

  10. #10

    Domyślnie Swedoor

    www.swedoor.com.pl, a jak będziesz chciała to mogę dać namiary na człowieka sprowadzającego te drzwi ze Szwecji

  11. #11

    Domyślnie

    Mogę polecić producenta drzwi i mebli kuchennych. Nazwy firmy nie pamiętam. Właścicielem jest pan Robert Rogiński, Łomża. Telefony:

    0-608-65-11-49
    086 475-29-99

    Jest rewelacyjny, potrafi realizować najbardziej nierealne projekty

  12. #12

    Domyślnie

    Ma ktoś może drzwi Porta model Ażurowy ??
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  13. #13

    Domyślnie

    Na całe szczęście nie musiałem długo szukać drzwi. Zobaczyłem je u szwagierki w Kielcach (ja mieszkam pod Sochaczewem). Dosłownie opadła mi szczęka. Pełne drewno (do wyboru sosna, dąb i coś tam jeszcze) z ościeżnicą robioną na wymiar i listwami ozdobnymi wokół drzwi. Cena około 500 PLN. Nie mam przy sobie telefonu do nich. Firma mieści się w Chełstach - to mała miejscowość koło Żarnowa i Opoczna. Wadą jest konieczność osobistego kontaktu - ani przedstawicieli ani reklamy ani tym bardziej witryny. Zaleta - super drzwi w super cenie. Polecam

  14. #14

    Domyślnie

    Diego - jakbyś gdzieś znalazł jakiś namiar to bardzo proszę. Czy sam robiłeś pomiar otworów pod te drzwi? Bo zazwyczaj firmy chcą same mierzyć, żeby nie było pomyłek.

  15. #15

    Domyślnie

    Właściciel nazywa się Sławomir Goszcz. Numer telefonu to: 044 757 71 45

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony