dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Talerze w szufladach

    Gdzie moge kupić wkłady do szuflady w której chcę trzymać talerze? Chodzi mi o takie fajne ograniczniki aby talerze się nie przesuwały przy otwieraniu.

  2. #2

    Domyślnie

    Widziałam takie elementy w hurtowni z akcesoriami meblowymi ( dość drogie) i pląta mi się coś po pamięci, że w Ikea też.
    Moja szuflada z talerzami na razie sprawuje się dobrze bez ograniczników.

  3. #3

    Domyślnie

    Nie masz problemu przy otwieraniu szuflady? Ja się boję, że jak włożę tam kilka rzędów talerzy to mogą się poobijać. Ja też widziałam w sklepie z akcesoraimi takie gadżety bluma ale 250zł to stanowczo za drogo, zwłaszcza że jeden nie wystarczy. W artykułach Muratora widziałam takie ograniczniki ale nie napisali jakiej są firmy.

  4. #4

    Domyślnie

    Mam w szufladzie w sumie 6 stosów talerzy (2x3). Arcopal i dość leciwą kamionkę -czyli nic delikatnego, ale nie zauważyłam by otwieranie/zamykanie powodowało jakieś ruchy czy stukania talerzy o siebie. Szuflady ze zwykłym meta-box'em ale chodzą bez zarzutu.

  5. #5
    Guest

    Domyślnie

    Moje szuflady maja "hamowanie" i nawet jak mocno popchniesz szufladę ta wyhamowuje. Żaden talerz ani drgnie.

  6. #6

    Domyślnie Ograniczniki

    Ikea ma takie ograniczniki są duzo tańsze niż Bluma. Mały kosztuje ok 30zł, duży 40. Są wykonane z drewna i metalu.

  7. #7

    Domyślnie

    takich wkładów szukaj w ikea lub w sklepach z kuchniami do zabudowy ( w ikea są znacznie tańsze ). Jednak można się bez tego obejść, w ikea są takie podkładki z przezroczystej porowatej gumy którymi wykłada się szuflady i wtedy talerze trzymają się super, nawet jeżeli szuflady nie mają domykaczy, polecam.

  8. #8

    Domyślnie

    Dzięki. Ja też planuję 2 szuflady (na sztućce i talerze) tandemboxy z systemem blumotion (hamowanie) więc może poprzestanę na tej macie. Wybiorę się do ikea i zobaczę. Jeszcze raz dzięki.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony