dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 152
  1. #121
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dropsiak Zobacz post
    Czy już opuszczamy arkę??? Może by jakiegoś gołąbeczka lub inne ptaszę wysłać z misją rozpoznawczą......
    Nie, nigdzie sie nie wybieram, a zwlaszcza, gdy siegnely juz bruku te norwidowskie idealy. Poza tym tu mi dobrze...tu bede pic


  2. #122

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Nie, nigdzie sie nie wybieram, a zwlaszcza, gdy siegnely juz bruku te norwidowskie idealy. Poza tym tu mi dobrze...tu bede pic
    Cos w tym jest:...
    Sto mil od brzegu i sto mil przed brzegiem....chyba klimat lepszy niż wśród pól.....
    ps.lekturka niedzielna do grilla
    http://www.rp.pl/artykul/466607_Mini...nie_ziemi.html
    Ostatnio edytowane przez Dropsiak ; 25-04-2010 o 07:52 Powód: dopisek :)
    "masz to na co godzisz się"

  3. #123
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dropsiak Zobacz post
    ...
    ps.lekturka niedzielna do grilla
    http://www.rp.pl/artykul/466607_Mini...nie_ziemi.html
    Dotychczas sadzilam, ze spodniczka mini - jak juz - to jedynie drzenie ziemi wywolac moze - co pieknie autor " Komu bije dzwon" opisal ( nie spodniczke, ale rzeczone drzenie )
    Cale zycie czlowiek sie jednak uczy....


  4. #124

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    Poza tym tu mi dobrze...tu bede pic
    i ja i ja ino cicho siedze bo silnie zajęta byłam ( 30 kwietnia się zbliża haha), a i nie wiem, czy będą miała za co jak dopłatę do podatku zrobię .
    ale chęci mom

    i to nawet spore

  5. #125
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    No patrz dode, to ja wlasnie z powodu wysokosci tej doplaty trunkom chyba sie oddam . Nie lubie konca kwietnia, o nie


  6. #126
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Noooo w takim towarzystwie to i przyjemnie się napić bez względu na datę
    anSi, dode, spkojnie...Tomkwas piwo mi leci...w porywach nawet dwa oferował

  7. #127

    Domyślnie

    ukończyłam walkę.
    jak zwykle w takich momentach drukarka nie koniecznie chciała współpracować z kompem, a ściągnietę z sieci programy ze mną ,
    ale ale ....., tak więc
    poczet sztandarowy wystąp!!!!, przyoblekam białą bluzkę i gotowa jestem czynić honory na łajbie
    nie pamiętam tylko, czy DPS oddała wyłowiony sztandar bo go nigdzie zdybać nie mogę.......

  8. #128
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    Noooo w takim towarzystwie to i przyjemnie się napić bez względu na datę
    anSi, dode, spkojnie...Tomkwas piwo mi leci...w porywach nawet dwa oferował
    Edzia z nami na pokladzie i tomkwasowe piwo - sila mnie juz stad nie wyrzucicie


  9. #129
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał dode Zobacz post
    ...tak więc
    poczet sztandarowy wystąp!!!!, przyoblekam białą bluzkę i gotowa jestem czynić honory na łajbie
    nie pamiętam tylko, czy DPS oddała wyłowiony sztandar bo go nigdzie zdybać nie mogę.......
    DPS -ia zwinela sie ze sztandarem - do dzisiaj nie wiadomo kto i jak go w koncu zahaftowal? Biala bluzke to Ty dode zdejmij jednak - jeszcze kto pomysli, ze sie poddajemy


  10. #130

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    DPS -ia zwinela sie ze sztandarem - do dzisiaj nie wiadomo kto i jak go w koncu zahaftowal? Biala bluzke to Ty dode zdejmij jednak - jeszcze kto pomysli, ze sie poddajemy
    Może ma z białego płótna?? Przyda się do haftu.
    "masz to na co godzisz się"

  11. #131

    Domyślnie

    niech będzie, zdjęłam bluzkę oddam na haft, ale co z białym biustonoszem?!?!?!? Jak nie zdejmę, pomyślą, że się poddajemy, jak zdejmę, że się oddajemy
    już sama nie wiem.....
    To może mi kto jednak zdjąc pomoże bo tak łajbą buja, ze równowagę tracę.
    DPSia to się ze sztandarem zwinęła, czy w niego zawinęła? widział kto????

  12. #132
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Wdzięcznie pląsam na pokładzie, owinąwszy sie w sztandar jako ta dziewica, ale wychodzi, że mi nie wychodzi.
    Jak mam oddać sztandar, to chociaż bluzkę dajcie, żeby było ma czym haft robić.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  13. #133
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    anSi-Ty ten gips włóż do wody żeby obrósł glonami bo jak słusznie zauważyła dode białe kojarzy się z poddawaniem
    Depsia ja cię proszę ,przemyśl jeszcze kroki tego tańca ,,zeby nas nie wzięli za jaki "statek miłości".Pląsanie dziewicy jak najbardziej-dziewice wystąp.
    Obserwuję to wszystko spod tej szalupy odwróconej dnem do góry.Nie wyłażę narazie bom nie opalona i trochę ciuchów przegrałam z kozą w pokera.No dobra-wszystkie ciuchyJak będą dawać coś do jedzenia to proszę nie zapominać o mnie
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  14. #134
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał dode Zobacz post
    niech będzie, zdjęłam bluzkę oddam na haft, ale co z białym biustonoszem?!?!?!? Jak nie zdejmę, pomyślą, że się poddajemy, jak zdejmę, że się oddajemy
    już sama nie wiem.....
    No i mamy szekspirowski dylemat na pokladzie. Tak na trzezwo tego nie rozwiazemy

    DPS-iu a co Tobie tak wlazlo, ze Ci wyszlo, ze nie wyjdzie Ot i zaplasalo sie na dobre

    galko - gipsu nie oddam ani nawet nie poddam- przydac sie jeszcze moze
    Ostatnio edytowane przez anSi ; 27-04-2010 o 22:23


  15. #135

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi Zobacz post
    No i mamy szekspirowski dylemat na pokladzie. Tak na trzezwo tego nie rozwiazemy
    a kto tu o trzeźwości mówi?!?!?!?!?!
    wszak świętujemy rozliczenie z fiskusem, może to picie z rozpaczy, ale przynajmniej sens ma

    galka, pod wpływem jestem więc Ci tak szczerze bez owijania w te białe bawełne napisze, jak można przegrać ostatnią koszulę w pokera z kozą?!?!?!?!!!!
    słów brak.......

  16. #136
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał dode Zobacz post
    .. jak można przegrać ostatnią koszulę w pokera z kozą?!?!?!?!!!!
    słów brak.......
    Wyglada na to, ze i koszuli tez brak


  17. #137

    Domyślnie

    czyli jednak koza się znalazła
    Tak się martwiłam, ze jej zaszkodziły moje sznurówki od wyjściowych trampek, co mi je była zeszłą razą zeżarła...
    A ona jak gdyby nic oddaje się hazardowi, no no....
    "masz to na co godzisz się"

  18. #138
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar galka
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.783

    Domyślnie

    Cytat Napisał dode Zobacz post
    a kto tu o trzeźwości mówi?!?!?!?!?!
    wszak świętujemy rozliczenie z fiskusem, może to picie z rozpaczy, ale przynajmniej sens ma

    galka, pod wpływem jestem więc Ci tak szczerze bez owijania w te białe bawełne napisze, jak można przegrać ostatnią koszulę w pokera z kozą?!?!?!?!!!!
    słów brak.......

    Mam coś na swoje usprawiedliwienie
    Własnie po rozliczeniu z tym fiskusem byłam pod wpływem silnych emocji i środków uspokajającychw płynie a koza wykorzystała moment słabości
    I tak ją lubię i troszkę się juz odegrałam(mam znowu majtki i jeden but).Jak będę trochę bardziej tekstylna ,to się ujawnię

    anSi czy Ty jeszcze długo musisz nosić tem gips?Jak będziesz wyglądać z jedną nie opaloną
    nogą.
    Dropsiak -koza Cię pozdrawia,mówi,że jak coś jeszcze wygra to Ci odkupi te sznurówki.
    Ostatnio edytowane przez galka ; 28-04-2010 o 19:32 Powód: bład
    Wszystko jest trudne nim stanie się proste

  19. #139

    Domyślnie

    mam nadzieję, ze tych majtek w międzyczasie nie używała......
    a co znaczy, ze koza wykorzystała moment słabości?!?!?!?

    i gdzie był w tym czasie arab??!!

  20. #140
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał dode Zobacz post
    ...

    i gdzie był w tym czasie arab??!!
    Spisek knul...tak domniemuje

    A tak w ogole to gipsa juz niet DPSia - dolaczam do plasania galko oddaj kozie majtki - ona zdaje sie taka uciemiezona teraz


Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony