dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Eeeeno, bez przesady, że ja znów taki wpływ mam na tę marchewkę w sklepie! W najbliższym od kiedy istnieje mają paskudne ziemniaki. Beznadziejne! Czernieją już w trakcie gotowania. Ba, podczas obierania muszę wywalać połowę, bo czarna. Młode też są fatalne, bo popękane i okropnie się je skrobie. Nie kupuję tam ziemniaków wcale (zdarzyło się ze trzy razy, kiedy nie miałam innego wyjścia). I co? Widać inni kupują, bo od lat nic się nie zmieniło. Takoż uważam, że wpływ konsumentów na rodzaj marchewki jest niewielki.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Znaczy, ja nie wiem, czy nic się nie zmieniło, bo jak teraz nie kupujesz, to może nie wiesz...?

    Wierzch - dziękuję za odrobinę optymizmu, ale i łyżka dziegciu jest - nowa komisja chętna na GMO, baaardzo.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar wierzch
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    1.285

    Domyślnie

    Depesia, no niestety.
    Ja rowniez licze na swiadomosc konsumencka. Tylko, ze ona jest skorelowana z poziomem zamoznosci spoleczenstwa, a z tym w Polsce jest jeszcze dosc kiepsko.
    Pozdrawiam

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Daliby rade i ci mniej zamożni, żeby były stworzone warunki prawne.
    Znaczy, żeby tym drobnym rolnikom opłacało się hodować tę jedną czy dwie świnki albo mieć ze dwie krowiny.
    Czasem sprzedać skrzynkę marchewki czy worek ziemniaków.
    Byłoby tanio i zdrowo!

    Wciąż pozostaję w nadziei, że u nas monopol koncernów nie przejdzie, zbyt silna jest tradycja drobnych gospodarstw, zbyt liczni mieszkańcy wsi, którzy kiedyś z takim gospodarstwem sobie radzili...

    Tyż pozdrawiam!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony