dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Szambo - zachodniopomorskie

    W najbliższym czasie planuję zakup szamba betonowego z okolic Radomia, ponieważ transport jest dość kosztowny poszukuję osób, które w podobnym czasię będą przerabiać ten temat . Firma realizuje transport max. 3 zbiorników. W jedności siła! Jeżli ktoś z okolic Szczecinka lub na trasie Radom - Szczecinek planuje zakup zbiornika betonowego na szambo - proszę o kontakt. Może uda się zgrać zakupy i zmniejszyć koszty transportu.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam mam pytanie czy ta firma nie organizuje sama sobie drugiej osoby? Kiedyś dość dobrze przerabiałem temat i firma z okolic Radomia przywozi nam szamba betonowe z atestami na teren kuj-pom, ale oni martwią sie o to by był transport łączony, bo to taniej. Jakiś 1 miesiąc temu załatwiałem taką sprawę fakt czekaliśmy ok. 2 tygodni, ale firma konkretnie sprawę załatwiła. Jeśli będzie Pan potrzebował pomocy proszę pisać może pomogę

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał p.p.h.u mirko Zobacz post
    Witam mam pytanie czy ta firma nie organizuje sama sobie drugiej osoby? Kiedyś dość dobrze przerabiałem temat i firma z okolic Radomia przywozi nam szamba betonowe z atestami na teren kuj-pom, ale oni martwią sie o to by był transport łączony, bo to taniej. Jakiś 1 miesiąc temu załatwiałem taką sprawę fakt czekaliśmy ok. 2 tygodni, ale firma konkretnie sprawę załatwiła. Jeśli będzie Pan potrzebował pomocy proszę pisać może pomogę
    Witam!
    Proszę o namiery na Pańską firmę - tzn. tą od której Pan zakupywał pojemnik. My prowadzimy rozmowy z Eko Transem z okolic Radomia. Mają już 2 osobę, ale proponowali aby poszukać jeszcze jednej. Nie wim na ile ta firma jest wiarygodna i czaekam na opinię z Forum z okolic Elbląga - tam na dzisiaj (18.06.) jest umówiony transport i montaż.
    Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    To namiary na firme która robi szamba betonowe z atestami[48} 321-53-85 lub kom 502-037-636 My bralismy jakiś czas temu szambo 8 tys litrow koszt był 1800zł plus transport 800zł oni załatwiali sobie druga osobe. Uwazam ze to i tak tańsze jest od budowania bo trzenba kupic materiał i zapłacic fachowcowi . Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Witam.

    Jestem z pod Kołobrzegu i jestem na etapie wyboru szamba. Jeszcze dokładnie nie wiem jakie ale mam niewiele czasu na decyzje więc temat mnie interesuje. Zastanawiam się jak często trzeba opróżniać takie szambo 8 tys litrów to pytanie do p.p.h.u mikro?

    Pozdrawiam.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony