dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 22 z 22
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    jonos

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Strumień
    Kod pocztowy
    43-523
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej Wilhelmi Zobacz post
    A jakie to ma znaczenie! Podstawową ochroną rdzenia stalowego jest warstwa ocynku! Kolorowa powłoka to oczywiście dodatkowe zabezpieczenie ale generalnie to tylko walory estetyczne. Dach to nie samochód nikt nie będzie Ci tam wchodził i rysował powłokę. Pozdrawiam.
    Witam Andrzeju,
    Prosze o Twoją opinię czy w sytuacji gdy przy układaniu blachodachówki ruukki -powłoka pural mat, ekipa w kilku miejscach uszkodziła powłokę (niestety czasem do "gołej" stali jest to poważny problem? Zastanawiam się czy w tej sytuacji warto kupić oryginalną farbę ruukki i zrobić zaprawki czy zostawić tak jak jest .
    pozdrawiam

  2. #22

    Domyślnie

    blacha blasze nierówwa, wprawdzie nie mam blachodachówki, ale mam obróbki blacharskie porobione, i mam prównanie np blachy firmy KROLL tylko ta najlepsza i innej takiej zwykłej z niby tez z grubą powłoką - ta druga jest strasznie porysowana ( mam ja w koszach dachu między dachówkami i wygląda koszmarnie dobrze że z poziomu ulicy tego nie widac bo bym się załamała, a firmy KROLL taka z taka fakturka drobną - rewelacja - mam ja na listwie podrynnowej w ogóle się nie rysuje i nawet zabrudzenia po tynku silikatowym doczyściłam bez problemu i uszczerbku dla blachy. jak ja kupowaliśmy to sprzedawca sam nam pokazywał ze jest ją trudno porysować i dlatego ją kupiliśmy choć była trochę droższa od zwykłej. Chyba blachodachówkę tez mają. Najlepiej przed zakupem zrobić test.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony