dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Forest-Natura
    Zarejestrowany
    Jan 2003
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    5.277

    Domyślnie

    Witam.
    Prawa fizyki ... je pchają. Oczywiście nie są to 2-3 metry w dół ...
    Też mam tak jak An-bud
    Pozdrawiam.
    "...na Kontynencie do tej pory wierzą w tego włóczęgę... Pierwszy Mag - Zdun Włóczęga - Wędrowna Iskra, buduje w wybranych domostwach piece, które przynoszą szczęście i dobrobyt. W domu, w którym On roznieci ogień...w tych domach rodzą się magowie..."

  2. #22

    Domyślnie

    Trudno jest coś szczegółowo doradzać na odległość. Budowa kominków, kominów oraz systemów DGP w starych kamienicach wymaga dokładnej wizji lokalnej i najczęściej niezłej kombinatoryki. Z doświadczenia natomiast uważam, iż system DGP w mieszkaniach o powierzchni około 60-80 m.kw. można porównać do strzelania z armaty do much. Uważam, że dobrze dobrany kominek z rozprowadzeniem ciepła, ale grawitacyjnie, jest optymalny. Mimo wszystko, zachęcam do spotkania się z przedstawicielem profesjonalnej firmy kominkowej.

  3. #23

    Domyślnie

    Witam.
    Prawa fizyki ... je pchają. Oczywiście nie są to 2-3 metry w dół ...
    Też mam tak jak An-bud
    Pozdrawiam.
    Nigdy nie byłem mocny z fizyki. Prawa logiki podpowiadają mi, że będzie dmuchało ale bardzo kiepsko. A tu chodzi o dogrzanie pomieszczenia a nie czarny sufit przy wylocie. Przy turbinie powietrze będzie wdmuchiwane i sufit będzie czysty przy DGP na tym samym poziomie co kominek powietrze kumuluje się pod sufitem.
    Forest co z Twoją stroną www, brakuje czasu
    Kto chce, ten znajdzie sposób. Kto nie che, znajdzie powód.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony