dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 15 z 15
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 290
  1. #281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    PS Dopuser,jako tani demagog, wsadź sobie gdzie chcesz swoją ideowość polityki a najlepiej ugotuj z niej dzieciom żarcie na święta.
    Krzysiek Ci powiedział jak przebiega Twoje myślenie i co sobie robisz z cytatami.
    I tak do Ciebie to nie trafi, co jest mi całkowicie obojętne.
    Ja, tani demagog, Ty zaś pewno nowoczesny europejczyk.
    Strzeż mnie, Boże, od takich "europejczyków"...
    All rights reserved.

  2. #282
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    Ja, tani demagog, Ty zaś pewno nowoczesny europejczyk.
    Strzeż mnie, Boże, od takich "europejczyków"...
    Toś rzygnął katolicką tolerancją.
    Tu Cię boli.
    Mnie tam nie przeszkadzają takie ksenofoby, zamknięci w tzw. przaśnej tradycji .
    I tym się różnimy.

  3. #283
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał szopen Zobacz post
    Ależ właśnie ja o tym piszę. Dlaczego Wildstein za publiczne pieniądze źle, a Lis i Żakowski dobrze?
    Dlaczego manipulacje Pośpieszalskiego za publiczne pieniądze złe, a manipulacje Lisa za publiczne pieniądze dobrze?
    .
    Błagam, czytaj ze zrozumieniem.Ani Żakowski ani Lis nie mają autorskich programów agitujących PO w TVP.
    Przeszkadza mi każda indoktrynacja, nawet ich, o czym też pisałem.
    Krytyka posunięć partii nie jest tym, co pisowcy przypisują temu zjawisku.
    Tylko, że dla prezesa krytyka polega na chwaleniu jego postępowania.

  4. #284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Toś rzygnął katolicką tolerancją.
    Tu Cię boli.
    Mnie tam nie przeszkadzają takie ksenofoby, zamknięci w tzw. przaśnej tradycji .
    I tym się różnimy.
    Nie zrozumiałeś... pokazałem, że swoich oponentów starasz się określać jedynie pejoratywnie, czy wręcz nawet ośmieszyć... wszystko to co nie idzie w parze z Twoją filozofią to - wg Ciebie - ciemnogród, zaścianek, ksenofoby, pomimo że nie masz ku temu żadnych podstaw... słowem, wbijasz się w czysty POwski schemat, nic nowego pod słońcem, od czasu gdy Tusk nazwał zwolenników PiS "moherami"...
    Z Bogiem, nienawistniku.
    All rights reserved.

  5. #285
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Jasne, przecież krytykując PiS podżegam do zabójstwa.
    Wszystko jasne
    Swoją drogą, niektórych czasem nawet nie ma potrzeby ośmieszać.
    Ze Swarożycem, miłośniku pokoju.

  6. #286
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dopuser Zobacz post
    Nie zrozumiałeś... pokazałem, że swoich oponentów starasz się określać jedynie pejoratywnie, czy wręcz nawet ośmieszyć... wszystko to co nie idzie w parze z Twoją filozofią to - wg Ciebie - ciemnogród, zaścianek, ksenofoby, pomimo że nie masz ku temu żadnych podstaw... słowem, wbijasz się w czysty POwski schemat, nic nowego pod słońcem, od czasu gdy Tusk nazwał zwolenników PiS "moherami"...
    Z Bogiem, nienawistniku.
    Z częścia tej wypowiedzi się zgodzę. Zamiast "Mohery" powinien powiedzieć "mientkie kartofle". Lepiej oddaje właściwości fizyko-chemiczne takiej np Ani Sobeckiej.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  7. #287
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Dwie największe polskie partie wyznaczyły linię sporu, podzieliły między siebie elektorat i aby to utrzymać, muszą toczyć permanentny bój. To zjawisko rozpoznane od dawna, ale trzeba wciąż o nim przypominać. Źle byłoby, gdybyśmy uwierzyli w oczywistą nieprawdę o dwóch całkowicie różnych i nieprzystawalnych ugrupowaniach politycznych. Obie strony są tak bardzo brutalne względem siebie, bo są aż tak podobne – rzecz to zwykła w czasie wojen domowych.

    Może i tak jest jak w artykule?
    Autostrada przez mój nowo wybudowany dom


    Palę dużo bo lubię - i nie wstydzę się tego

  8. #288
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Posłanka PiS znieważyła policjantów. Może jednak było odwrotnie? Tak twierdzi specjalistka od buraków i gnoju sprzed kilku miesięcy [tam obelgi leciały pod adresem straży miejskiej]. Nie dziwi mnie reakcja pani poseł - wszak parlamentarzyści tej opcji dość przewrotnie odbierają rzeczywistość. Może się więc uważać za pokrzywdzoną skoro policmajstrzy nie położyli uszu po sobie tylko naskrobali raport i zawiadomili prokuratora. Hm... czy mówiąc aż tak źle o posłance PiS podżegam również?
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  9. #289
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post
    Hm... czy mówiąc aż tak źle o posłance PiS podżegam również?
    Nie chcę Cię martwić, ale to już jest niebywałe wręcz szubrawstwo.

  10. #290

    Domyślnie

    Pilne......chory Franio czeka na Wasze podpisy i serdecznie Wam za nie dziekuje.

Strona 15 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony