dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 276
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 5506
  1. #61

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    A skąd ja mam to wiedzieć.
    Ale ty widać dobrze wiesz, czego lewacy nie lubią.
    Czyżbyś nie znał ideologii socjalizmu? Poczytaj Marksa i Lenina. Z odszczepieńcami się nie rozmawia, trzeba ich eliminować drogą rewolucji ( czytaj- wyeliminować ze świata doczesnego na zawsze).
    Przykład- narodowy socjalizm (NSDAP) i sowietyzm (Lenin, Stalin).

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  2. #62
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Bold
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Kraków
    Posty
    751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Knypek , daj spokój z tym waszym wszechobecnym jadem, który wszędzie was zalewa.
    Nie rób z siebie poniewieranego wała.Śmieszysz mnie a wisisz mi na tyle , żeby aż takich emocji nie wywoływać.
    no to dasz zarobić przed świętami, czy nie?

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  3. #63
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... ... było o prywatnej rakiecie (raczej nie polskiej)
    ... może coś dziś w gazetach ? (jeszcze nie czytałem)
    W sumie to kto sie chwali wizytami ubogich krewnych. U nas to co innego, bo w odwrotną strone.
    Najpierw dwuosobowa delegacja, teraz prezydent. Może sie boją, że niedługo cała uboga część Europy im sie zwlecze i wolą nie wspominać, żeby kurs dolara nie spadł.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  4. #64
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    Czyżbyś nie znał ideologii socjalizmu? Poczytaj Marksa i Lenina. Z odszczepieńcami się nie rozmawia, trzeba ich eliminować drogą rewolucji ( czytaj- wyeliminować ze świata doczesnego na zawsze).
    Przykład- narodowy socjalizm (NSDAP) i sowietyzm (Lenin, Stalin).
    Owszem znam, ale Twój komentarz zabrzmiał jak niemiła insynuacja, więc złośliwość za złośliwość.
    Zapewniam Cię , że pojęcia: lewicowy, lewacki, socjalizm są dla mnie tak obrzydliwe jak dla pisowca liberał czy, tfuu. ,kosmopolita.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  5. #65
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Jeśli to humor, to wyjątkowo ciężki.
    Nawet nie będę oceniać, bo na takim humorze sie zwyczajnie nie znam, bo go nie rozumiem. Że "to" miało być zabawne, dowiedziałam sie z internetu.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  6. #66
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Nawet nie będę oceniać, bo na takim humorze sie zwyczajnie nie znam, bo go nie rozumiem. Że "to" miało być zabawne, dowiedziałam sie z internetu.
    Uważam, że jednak powinniśmy komentować.
    Fakt, że to nie pierwszy i nie ostatni dowcip Bronisława, tak lotny jak kura, i że nie jest on pierwszym ani ostatnim przywódcą , który strzela takie gafy, (nawet gdy były gorsze nie usprawiedliwia) , jednak powinien do nich dotrzeć.
    Myślę, że dosyć już chyba przaśnych i swojskich prezentacji Polski , serwowanych przez możnych tego kraju.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  7. #67

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Owszem znam, ale Twój komentarz zabrzmiał jak niemiła insynuacja, więc złośliwość za złośliwość.
    Zapewniam Cię , że pojęcia: lewicowy, lewacki, socjalizm są dla mnie tak obrzydliwe jak dla pisowca liberał czy, tfuu. ,kosmopolita.
    No i powoli dochodzimy do konsensusu, że każda forma lewactwa i również związanego bezpośrednio z lewactwem faszyzmu jest dla oszołomów.
    Nie myślimy oczywiście spojrzeniu na innego człowieka z miłością i pomoc innym, bo jest to związane z wrażliwością, niesłusznie uważaną za lewicową.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  8. #68
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    No i powoli dochodzimy do konsensusu, że każda forma lewactwa i również związanego bezpośrednio z lewactwem faszyzmu jest dla oszołomów.
    Nie myślimy oczywiście spojrzeniu na innego człowieka z miłością i pomoc innym, bo jest to związane z wrażliwością, niesłusznie uważaną za lewicową.
    Boże! Czyżbyśmy mówili już o tym i się o to spierali?
    Chyba się napiję.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  9. #69

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Boże! Czyżbyśmy mówili już o tym i się o to spierali?
    Chyba się napiję.
    Jakiego Boga wzywasz? Tak z ciekawości pytam, jak już się Go o radę pytasz?
    A z alkoholem to trzeba uważać. Jeden na dziesięciu ma geny aby zostać alkoholikiem.
    Ja śmiało się mogę napić, bo jak do tej pory nie mam problemów to i mieć nie będę - a popijam już długi czas.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  10. #70
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    Jakiego Boga wzywasz? Tak z ciekawości pytam, jak już się Go o radę pytasz?
    A z alkoholem to trzeba uważać. Jeden na dziesięciu ma geny aby zostać alkoholikiem.
    Ja śmiało się mogę napić, bo jak do tej pory nie mam problemów to i mieć nie będę - a popijam już długi czas.
    Sorry, ale mówisz jak alkoholik.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Sorry, ale mówisz jak alkoholik.
    A po czym poznać alkoholika? Pytam poważnie.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  12. #72
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pepeg z Gumy Zobacz post
    Uważam, że jednak powinniśmy komentować.
    Fakt, że to nie pierwszy i nie ostatni dowcip Bronisława, tak lotny jak kura, i że nie jest on pierwszym ani ostatnim przywódcą , który strzela takie gafy, (nawet gdy były gorsze nie usprawiedliwia) , jednak powinien do nich dotrzeć.
    Myślę, że dosyć już chyba przaśnych i swojskich prezentacji Polski , serwowanych przez możnych tego kraju.
    Bo my takim rubasznym narodem jesteśmy, a do tego lubianym bardzo za swą swojskość i przaśność. Dlatego nasi przedstawiciele wszędzie czują się jak u siebie w zagrodzie. Taki brat łata, co to fajnie sie z nim gada, po plerach poklepie, a jak sie chce poważnie pogadać, albo zaprosić innych gosci, to impreze sie robi za jego plecami.

    Jeszcze dodam, że w przypadku Wałęsy, to sobie myślałam: niech tam, frak podobno pasuje dopiero w trzecim pokoleniu. Ale w obecnym układzie to troche wstyd.
    Ostatnio edytowane przez amalfi ; 09-12-2010 o 16:34

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  13. #73
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał maysee Zobacz post
    Kurde cos w tym jest. Ekstrapolujac Twoje przypuszczenie osmiele sie dodac, ze w takim razie Rysiek Kalisz i OLO powinni razem rzadzic naszym pieknym krajem. Po ich tuszy wnosze, ze byliby dobrymi gospodarzami, ze tylko hasac, hasac i popuszczac pasa od sasa do lasa...
    No nie. Wiesz dobrze że ja najchętniej wysłał bym ich na wczasy dożywotnie do któregoś z krajów realnego socjalizmu, Korei Płn. na przykład. Oni nie zdązyli spróbować tego osr...ego socjalizmu który nam wszystkim narzucali. Kalisz jest dla mnie smutnym dowodem na to że nie rozliczenie włodarzy PRL doprowadziło do relatywizacji ich odpowiedzialności. Pewnie nie dało się inaczej. Mozna teraz gdybać że trzeba było to czy tamto ale kto wtedy wiedział jak to zrobić. Mimo to obu tych "towarzyszy" chętnie kopnąłbym wiadomo gdzie i odesłał w polityczny niebyt zabierając wcześniej to czego się dzięki układom dorobili.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  14. #74
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  15. #75
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Rutynowa wizyta, w trakcie której nic szczególnego się nie wydarzyło
    No pełna zgoda, nikt obok nie strzelał tak jak w Gruzji! Skandal!
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał amalfi Zobacz post
    Po dokładnym przeczytaniu ( nie czytam tylko nagłówków jak czyni to duża część) stwierdzam, że komentarz w 90% trafny i wyważony.
    Bez złośliwości a jest się czego czepiać - nasz prezydent jak jego poprzednik biegle mówi po angielsku. Barack świetnie go rozumiał cały czas przytakując głową
    Ciekaw jestem, czy Pani prezydentowa mówi w jakimś obcym języku? Z tego co pamiętam poprzednia mówiła biegle w trzech językach.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  17. #77
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał aaroncio Zobacz post
    Po dokładnym przeczytaniu ( nie czytam tylko nagłówków jak czyni to duża część)
    Skąd takie podejrzenie?



    Cytat Napisał aaroncio
    stwierdzam, że komentarz w 90% trafny i wyważony.
    Według mojej opinii proporcje są zupełnie odwrotne!
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  18. #78

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post
    Skąd takie podejrzenie?K.
    To nie podejrzenie, to fakt. Jak się czyta niektóre posty ( od razu zaznaczam, że nie mam na myśli akurat tego forum - żeby wybić oręż z ręki krzykaczom),
    to mam wrażenie duża część nie czyta artykułów bo ich komentarze często dotyczą tytułów a nie zawartości, a ta bywa często całkiem inna.
    Mniemam, że wiesz co mam na myśli ?


    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post
    Według mojej opinii proporcje są zupełnie odwrotne!
    K.
    No i na tym polega wolność myśli ( tego nie da się zadekretować) , że każdy może mieć swoje zdanie. Jak przelewasz to na klawiaturę to już są Twoje opinie i z nimi można polemizować. Dlatego polemizowałbym z twoją opinią, ale ją szanuję - każdy może się mylić. Zależy z jakich źródeł wiedzy korzysta
    Ostatnio edytowane przez aaroncio ; 10-12-2010 o 09:07 Powód: korekta

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  19. #79

    Domyślnie

    Do jola_krzysiek

    Na potwierdzenie mojej tezy pierwszy z brzegu, akurat jest w nagłówku na Onecie.
    http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-on...wiadomosc.html
    Od razu proponuję poczytać komentarze na potwierdzenie moich słów , że większość nie czyta artykułów.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

  20. #80
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post



    Według mojej opinii proporcje są zupełnie odwrotne!
    K.
    Myślę Krzyśku , że te Twoje 10% pozostawione na obiektywizm Jarosława, to i tak niezwykle optymistyczny szacunek.
    Komentator Kaczyński miał jedno zadanie : zdyskredytować wszystko i wszystkich, bo taki miał swój osobisty i partyjny cel .
    I już.
    Nie ma to z obiektywizmem nic wspólnego, nawet owych 10%.
    Rutynowa ( w sensie : bardziej kurtuazyjna niż mająca przynieś jakiekolwiek konkretne korzyści) wizyta, tak jak wszystkie poprzednie wizyty naszych prezydentów,dziwnym trafem zawsze przygotowywanych w pośpiechu i naprędce, bardziej była załatwieniem spraw , prawie prywatnych, prestiżowych obu prezydentów , niż nieść korzyści dla którejkolwiek ze stron.
    Obama ma swoje kłopoty i Bronisław też.
    Bronek powiedział "tak" w sprawie polityki wschodniej, czego oczekiwał Barack i co zdjęło mu kamień z serca , w zamian za co pokazał się publicznie na audiencji u prezydenta światowego mocarstwa .
    (polecam komentarz Macieja Wierzyńskiego w tej sprawie, chyba jednego z niewielu tak wyważonych komentatorów politycznych)
    Charakter tego prezesowskiego komentarza byłby inny , gdyby urzędował Lech. Cel, charakter wizyty i efekt byłby i tak ten sam co dzisiaj.
    Osoba prezydenta obiektywnie, nie miała dla Polski tu nic do rzeczy. Dla komentatora liczyła się możliwość dołożenia akurat temu.

    Pamiętamy wizytę Lecha , zakończoną "niebywałym , powtarzam raz jeszcze , niebywałym wręcz sukcesem" , kiedy Lech czekał 45 minut na korytarzu u zniecierpliwionego i zalatanego za partyjnymi sprawami Busha, który w przelocie wymienił z nim kilka zdawkowych, nic nieznaczących, kurtuazyjnych zdań jak z upierdliwym petentem.
    Różnica jest tylko taka , że według prezesa, tamto to były zawsze wizyty w postawie pełnej godności, boga i honoru , natomiast teraz na kolanach ze szkodą dla ojczyzny, bo o honorze i bogu u kogoś innego jak on i Lech, mowy oczywiście być nie może.

    Bronek zawsze był be, bo wygrał z nim przez przypadek, ale teraz to i Obama sobie nagrzebał.

    Dostępne w wersji mobilnej

    Poleć znajomemuPoleć znajomemu  
    Dodaj do kontaktów Dodaj do ulubionych      

Strona 4 z 276

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony