dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 16
Pokaż wyniki od 301 do 312 z 312
  1. #301

  2. #302

    Domyślnie

    Schody prezentują się PRZEŚLICZNIE!!!

    Powiedz tylko jak umyć szkło z zewnętrznej strony na piętrze.

    Jakie płytki dałaś w kuchni między szafkami? Bardzo ładznie i subletnie wyglądają. Takie lubię.

  3. #303
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    witaj u nas Aniola
    przepraszam, że odpowiadam z opóźnieniem, ale dopiero dziś mam chwilę na spokojne spotkanie z kompem .

    Dziękuję za dobre słowo o schodach .
    Mycie, hmmm, dwie szyby sprawiają mi mały kłopot, te proste na samej górze. Sięgam bez większego wysiłku i bez znacznego wychyłu do 2/3 ich wysokości. Resztę wypucuję, jak się mocno wychylę, próbuję także je pucować od dołu (mam szybę 10 cm nad podłogą). Mąż, który chciał te szyby, zobowiązał się je myć, a że jest znacznie ode mnie dłuższy, to poradzi sobie z tym fantem bez problemu .

    A w kuchni pomiędzy szafkami mamy paradyża Travena beige płytki rektyfikowane, format: 32,5x65,1; lekko kremowe z delikatnymi smużkami beżowych paseczków; dużo jaśniejsze, delikatniejsze niż na zdjęciach.

    pozdrawiam WIOSENNIE
    b.

  4. #304

    Domyślnie


    Dziękuję za odpowiedź. Czasu nam wszystkim brakuje. Ja i tak podziwiwam wszystkich budujących i pszących na FM. Duży SZACUN.

    Ale Ty jesteś przewidująca. Sprawę mycia szyb schodowych załatwiłaś wybierając sobie męża

    A tak na poważnie to może pomocne byłoby takie coś (nie wiem jak się to fachowo nazywa), jak do mycia wystaw sklepowych i okien w biurowcach.

    Ja również pozdrawiam oczywiście przewiosennie.

  5. #305
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Amtla
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    8.088
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    274

    Domyślnie

    Cytat Napisał bartolinka
    druga kategorycznie odmówiła kompromisu.
    Zgadnij która była którą .

    Następna rozprawa 26 kwietnia.

    b.
    Z pewnością, tą którą zostawiłam w moim wpisie...matko, córko, to nie można było posciągnąć rozprawy dalej, tylko znowu do końca kwietnia ciągnąć?

    Cieszę się, że wreszcie dibre szyby dotarły i temat PIEKNYCH schodów jest zamknięty...

    ...ja powoli przyz2wyczajam się do ciągłego czekania na wszystko

  6. #306
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar bartolinka
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    820
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    291

    Domyślnie

    kurczę, się napisałam i mi wcięło .
    Jeszcz raz
    Amtla - w kwestii rozprawy milczę, przyjdzie czas to napiszę więcej. Sąd wyznaczył kolejny termin rozprawy, ponieważ chciał zapoznać się z pismami procesowymi obu stron. Na najbliższej rozprawie będą zeznawali nasi świadkowie, na kolejnej zapewne świadkowie pozwanego. Całe szczęście, że terminy rozpraw krótkie, a nie za pół roku.

    W kwestii schodów - aaaa nie, temat jeszcze nie zamknięty , jeszcze lampki schodowe. I dopiero będzie finito! Ale lampki to dopiero po ostatecznym malowaniu.

    W kwestii czekania - no u Ciebie też już bliżej niż dalej, chociaż nadal daleko . Dla mnie ta koncówka koncówki to masakra. Wszystko już jest (hehe, no z najważniejszych rzeczy), już chcesz sprzątać (tzn. sprzątasz w kółko, a efektu nie widać), już chcesz meble po kątach rozstawiać, a tu ciągle jacyś obcy ludzie łażą po chałupie. I się coś poprawia i dopieszcza.
    Została nam jedna, tylko jedna, zaufana ekipa na budowie i oni wiedzą, że ja juz na ostatnich nerwach i bardzo się starają mnie nie dobić (czytaj: nadal jasne fugi są jasne ).

    pozdrawiam Cię wiosennie (leje za oknem i wichurzysko jest ), pa
    b.

  7. #307
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie


    Radosnego, wiosennego nastroju,
    miłych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
    oraz niespodzianek od zajączka
    z okazji Świąt Wielkanocnych
    życzy Zbigniew

  8. #308

    Domyślnie

    Gratuluję przeprowadzki! Oby Wam się dobrze mieszkało w nowym domku

    U nas dwa lata pstrykną w czerwcu, ale nie ma szans, że się przeprowadzimy...
    Dziennik i komentarze to już historia

  9. #309
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Junona
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    446
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    184

    Domyślnie

    przez to cale zamieszanie z tym nowym forum umknela mi taka wiadomosc.
    GRATULACJE, oby sie mieszkalo jak najlepiej, pozdrawiam.
    jak juz rozpakujesz wszystko i minie komunijny szal, to zdaj relacje z pierwszych dni

  10. #310
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar przemoch
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    289
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Bartolinka gratulacje !!!

    gdzieś w tym beznadziejnym forum znalazłem znowu Twój dziennik, miałaś dużo mać... problemów ale najważniejsze że już na swoim. Widać że dopieszczaliście każdy detal. Piękne schody, barierki, kominek podłogi, wszystko bardzo gustowne. Jesli wielbisz to nowe forum jak ja to nie zdziwię się że nieprędko odpiszesz ale pisz już na priv bo życie tracę jak na to mać nowe forum wchodzę, [email protected]


    gratuluję i pisz dalej bo to jeszcze trochę roboty zostało - u mnie cały ogród :(

    pięknyyyyy dom
    mój dziennik budowy
    komentarze
    NIE DLA NOWEGO FORUM !!! - WIADOMOŚCI CZYTAM TYLKO Z [email protected]

  11. #311

    Domyślnie drewutnia

    poproszę o zdjęcie drewutni, może to zmobilizuje mojego chłopa, że można samemu wykonać; na razie nasz PGR (tak nazywam rzeczy, które powinny znaleźć się w drewutni) wygląda właśnie jak opuszczony PGR, pozdrawiam
    rubinowa

  12. #312
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie



    Niech te radosne Święta będą dla Ciebie szczęśliwe,
    niech przyniosą miłość, wiarę i nadzieję
    oraz dużo, dużo dobrego, dla całej rodziny, w Nowym Roku,


    życzy Zbigniew


Strona 16 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony