dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 686 z 1620
Pokaż wyniki od 13.701 do 13.720 z 32399
  1. #13701
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... jak tam u Cie ? ... bo do mnie już wiosenka szybciutko lezie :)

    unde venis et quo tendis

  2. #13702
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No to akurat jak przepłynie ocean u nas też będzie.

  3. #13703
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Brazunia... A wpierdol kcesz?

    Pawełku, Zeljcia ma rację, w sam raz jak da radę ocean przepłynąć, to będzie u nas.
    Póki co, poproszę o więcej fotek wzrastającego ogrodu i błękitnego nieba.

    Ech, trzeba będzie w końcu choinkę rozebrać...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #13704
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    ...
    Ech, trzeba będzie w końcu choinkę rozebrać...
    ... nie zapomnij gwiazdki ściągnąć

    unde venis et quo tendis

  5. #13705
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jestem bogatsza o osiem ścierek. Na razie mi wystarczy. Ewa, za późno przeczytałam Twoją podpowiedź i uszyłam porządnie (no prawie, bo z tego fabrycznie obrobionego brzegu już nie podkładałam) nawet z pętelkami do wieszania!
    Szmaty robię ze zużytych koszulek bawełnianych - jakoś nigdy mi nie brakuje... A materiałów różnych mam na strychu mnóstwo. Takich mniej ładnych to najwięcej, bo dostałam w spadku i nie wzgardziłam. Z jednego poszyłam prześcieradła na stół zabiegowy, kiedy była akcja pomocy jakiemuś schronisku dla zwierząt. Inne czekają na swój czas.

    Wusia, taki już los matki budującej i pracującej. Ja wprawdzie budując już nie pracowałam, ale za to miałam trzy sztuki progenitury w wieku mocno nieletnim.

    Depsiu, pocieszyłaś mnie, że nie tylko u nas taka przeterminowana choinka stoi. Jej dni sa już policzone, bo posypała się okrutnie.

    Dzisiaj rano takie pikne słoneczko przez okno zaglądało, że zaczęłam sobie wyobrażać wiosnę za oknem. No ale przecież jeszcze na nartach nie byliśmy! Pogoda idealna - słoneczko, lekki mrozik! Oby się taka utrzymała do przyszłego tygodnia! Czas narty wyciągać, smarować i ostrzyć! Śniło mi się, że sobie nowe kupowałam... Marzenie... Poczekam jeszcze trochę aż stare nabiorą wartości zabytku i sprzedam za taką kasę, że sobie kupię nowe wypasione na maksa!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  6. #13706
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Zdjęta wstydem, w końcu dzisiaj rozebrałam choinkę.
    W sumie to jeszcze mogła stać, u nas w kościele stoi, a ksiądz to sie na tym najlepiej zna, nie?
    Babcia mówi, że do 2. lutego może stać, bo do wtedy śpiewa się kolędy.
    No ale rozebrałam dzisiaj, bo jakoś już opatrzyła się.

    Co do szmat - tez chętnie zawsze wszystkie biorę, w końcu kiedyś się przydadzą.
    Czasem i tak mi brakuje takiego wzoru, jaki akurat mi się zamarzy.

    Słoneczko i u nas dzisiaj świeciło, o śniegu to my już dawno zapomnieliśmy.
    Nie mogłaby to taka ładna zima jeszcze być, jak w grudniu?

    I z tego wszystkiego pochwaliłam się na blogu, co uszyłam.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  7. #13707
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Brazunia... A wpierdol kcesz?

    ......
    .... proponuję dodać do wątku "zajefajny cytat miesiąca" .... Wprawdzie jeszcze takiego nie ma, ale założyć można.
    Depsia - masz mój głos

  8. #13708
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Ha, może jeszcze gwaizadą wątku cytatowego zostanę, kto wie!
    Dziękuję, Ocynkowany, to zaszczyt!
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  9. #13709
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar wu
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    38.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    129

    Domyślnie

    jaaaaaaa DPS-ia jakie fajne przydasie zwłaszcza ten hmmmmmmmm

  10. #13710
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Brazunia... A wpierdol kcesz?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  11. #13711
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... OCYNKOWANYFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gwoździk
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    6.977
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    303

    Domyślnie

    ... patrz pan ... Aniołek przyleciał ...

    .... czyli diabeł w spódnicy

  12. #13712
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja jeszcze nie rozebrałam, więc możesz się mniej wstydzić. Nasza choinka polegnie dzisiaj. Nieodwołalnie, bo większość igieł straciła i wygląda jak drapak! Tym bardziej, że koty zamknięte w domu intensywnie się nudzą i biegają po choince. Massakra, co one robią!!!
    Zaraz polecę z dziećmi na basen, a potem biorę się poważnie za projektowanie patchworka. Pooglądałam Depsiowe poduchy na blogu i mam parcie na szycie. Muszę poszukać inspiracji w necie, chociaż mam już jeden pomysł. Narysuję i przemyślę wzór, żeby mi zbyt czasochłonny nie wyszedł.
    Jakieś sugestie? Adresy stron z wzorami?
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  13. #13713
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mhk
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    2.829
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał DPS Zobacz post
    Zdjęta wstydem, w końcu dzisiaj rozebrałam choinkę.
    W sumie to jeszcze mogła stać, u nas w kościele stoi, a ksiądz to sie na tym najlepiej zna, nie?
    Babcia mówi, że do 2. lutego może stać, bo do wtedy śpiewa się kolędy.
    No ale rozebrałam dzisiaj, bo jakoś już opatrzyła się.
    No ksiadz wczoraj mowil ze do Gromnicznej mozna trzymac - a kazal wszytskim krzyz na powale gromnica znaczyc - a jak nie na powale to na drzwiach wejsciowych - pierwszy raz slyszalam ale bedziemy opalac - no jak dotre do kosciola we wtoerek

  14. #13714
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    No a Gromnicznej to chyba właśnie drugiego, nie?
    Czyli Babcia dobrze mówiła.

    Agduś - Ty rób fotki cały czas, jak szyjesz ten patchwork, potem fotokurs na blogu u siebie zrób, coooo?
    Pierwsza będę do skorzystania i obejrzenia prac "krok po kroku"!

    Proszę, nawet nie wiedziałam, że moje poduchy taki wpływ wywarły!

    Braza, nawet haftowanie może nie pomóc - chyba, że pomidorową przy najbliższej okazji zrobisz...
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  15. #13715
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Jaki kurs??? Taż ja kompletnie się na tym nie znam!


    I dlaczego Braza ma haftować pomidorową??? Wcale takiej złej nie robi!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  16. #13716
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    I dlaczego Braza ma haftować pomidorową??? Wcale takiej złej nie robi!




    Spłakałam się

  17. #13717
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Choinka rozebrana - melduję!
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  18. #13718
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Jaki kurs??? Taż ja kompletnie się na tym nie znam!


    I dlaczego Braza ma haftować pomidorową??? Wcale takiej złej nie robi!
    Proszę nie przerywać, Pani ciągle przerywa mi i przekręca moje wypowiedzi!
    Ja odmawiam publicznej debaty w takich warunkach!

    Możesz się sobie nie znać, ale masz robić zdjęcia dokładne z każdej czynności, żeby potem pokazać , bo może zechcę obejrzeć.

    No przecież nie każę jej haftować co innego, jak najlepszą robi pomidorową, nie?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  19. #13719
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Na dzisiejszym zdjęciu byłabym ja siedząca przy stole z linijką oraz ołówkiem. Rysowałam w skali różne pomysły i projekty narzuty. Wyszło mi w końcu, że najprostsza będzie najładniejsza. Policzyłam, ile kawałków każdego materiału będę potrzebowała. Miałam zamiar też zacząć cięcie, ale nie zdążyłam.
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  20. #13720
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agduś Zobacz post
    Na dzisiejszym zdjęciu byłabym ja siedząca przy stole z linijką oraz ołówkiem. Rysowałam w skali różne pomysły i projekty narzuty. Wyszło mi w końcu, że najprostsza będzie najładniejsza. Policzyłam, ile kawałków każdego materiału będę potrzebowała. Miałam zamiar też zacząć cięcie, ale nie zdążyłam.
    Jessso jakieś koszmary mi się będą śniły
    ja kiedyś rozrysowywałam schody, bo są mojego projektu. Po dniach męczarni nad rysunkami trójwymiarowymi wziełam pręt, fachmana i powiedziałam - tu pan przytnie, tu dospawa a tu mają być schodki. I zrozumiał Nie umiem przelewać koncepcji na papier, papier nie wytrzymuje ogromu mojej wyobraźni

Strona 686 z 1620

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony