dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 66
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 1307
  1. #201
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    kurcze, zaden link sie nie otworzył

    ok-proba nr 2 i sie udalo

  2. #202
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Krzesło boskieeeeeee!
    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 02-02-2011 o 10:26

  3. #203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    to to samo zdjęcie co wkleiła hazeleyes (faktycznie masz takie? )

    te w hurtowni niestety nie dorastaja tym z modo do pięt choćby z powodu ergonomii - oparcie w tym pierwszym ze względu na przerwe w oparciu na wysokości pupy znacznie wygodniejsze, bo to drugie ma dziwnie wymodelowane oparcie - raczej nie do opierania sie (czy ktoś mnie rozumie???? )

  4. #204
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    to to samo zdjęcie co wkleiła hazeleyes (faktycznie masz takie? )

    te w hurtowni niestety nie dorastaja tym z modo do pięt choćby z powodu ergonomii - oparcie w tym pierwszym ze względu na przerwe w oparciu na wysokości pupy znacznie wygodniejsze, bo to drugie ma dziwnie wymodelowane oparcie - raczej nie do opierania sie (czy ktoś mnie rozumie???? )
    Efilo, ni w zab, ale fajnie sie Ciebie czyta

    Monikaa13, tez mi sie podoba a tak na powaznie, kupic sobie z bialym siedziskiem i robic wycieczke do tapicera w celu zamiany na czarne...wpadalam w zyciu na glupie pomysly, ale nie az tak glupie

  5. #205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    hehe
    w pierwowzorze tyłek sie mieści a w alternatywie nie


    a pytanie w nawiasie czy faktycznie masz takie dotyczyło piwnych oczu
    Ostatnio edytowane przez efilo ; 02-02-2011 o 10:47

  6. #206
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    [QUOTE=efilo;4547254]hehe
    w pierwowzorze tyłek sie mieści a w alternatywie nie


    aaaa, "trza" bylo tak od razu

    Co do oczu- yhymkolor wlosow tez taki sam, Siostrzyczko

    Kobitki, jak cos wymyslicie w sprawie moich krzeseł, dajcie, proszę, znac

  7. #207
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    wklej jakies inne zdjecia bo na tym to wygląda jak trawertyn
    tym zdaniem trafiłaś w sedno : " wygląda jak trawertyn" właśnie o to mi chodzi żeby dobrze udawały

    inne foty może ktoś kojarzy?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	7e966e6155f87577gen.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	41312  

  8. #208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    to teraz ja poprosze o pomoc

    gdzie kupić taki zegar z kukułką


  9. #209
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    znalazłam. ale jaja

  10. #210
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    znalazłam. ale jaja
    no jak nie Ty, to kto !!

  11. #211
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    sie rozmarzylam.... taki do kruszki.... ale byłby czad....


  12. #212
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    No patrząc na cenę to rzeczywiście chyba tylko w sferze marzeń... no może jeszcze ten dla Kruszki da się urealnić, ale ten "Twój"... hmmmm....
    Ale są rzeczywiście świetne !!!

  13. #213

    Domyślnie

    Cytat Napisał efilo Zobacz post
    a wiesz co... po pierwsze śliczny właśnie zbliżony do piaskowca ma niejaka mario31 którą można przydybać u mnie w komentarzach a po drugie ja mam piękny ostatnio położony pseudokamien na scianach w pracy tylko nie wiem czy cie perłowy interesuje
    Dziękuję Ci strasznie za pomoc właściwie to nie wiem czy perłowy mnie interesuje Bardzo chętnie się dowiem co to za cudo najważniejsze żeby był to gres albo cokolwiek, co jest cieńsze niż piaskowiec czy płytki gipsowe, które też brudzą na biało no i żeby było albo jasne kremowe/beżowe albo szare. do obi niestety nie dotarłam, mam nadzieję jutro... bo nie wiem kompletnie co na ten murek nieszczęsny położymy, zaczynam żałować że w ogóle będzie :|

    Edit: no i znalazłam ścianę mario i właśnie o coś takiego mi chodzi! tylko niestety mario ma zapchaną skrzynkę i nie mogę wysłać PW może jakimś cudem tu zajrzy...
    Ostatnio edytowane przez aduska ; 02-02-2011 o 22:21

  14. #214
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Efilo, niech no ja tylko znajde zamiennik mojego pieknego krzesla z modo, to bede Cie molestowac o wynalezienie mi jakiegos czaderskiego zegara A tak off topic, zastanawiam sie, czy istnieje juz watek ( nie smiejcie sie): Pokazcie swoje...grzejnikiNo co ja zrobie, ze chce jakis odjechany miec w lazience i pokoju Mlodego...Zakladac, czy nie zakladac?

  15. #215

    Domyślnie

    Zastanawiam się czy nie zamówić tych podkładek http://allegro.pl/dekomotyw-podkladk...438442672.html. Fajne czy nie? Widziałam ciekawsze, ale były duże na 40cm. Zależy mi na czerwonych i w rozmiarze podobnym do tego z linku. Pomożecie?

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluezee Zobacz post
    Zastanawiam się czy nie zamówić tych podkładek http://allegro.pl/dekomotyw-podkladk...438442672.html. Fajne czy nie? Widziałam ciekawsze, ale były duże na 40cm. Zależy mi na czerwonych i w rozmiarze podobnym do tego z linku. Pomożecie?
    Fajne.

  17. #217

    Domyślnie

    Tylko czy będą pasować do tego wnętrza http://forum.muratordom.pl/showthrea...w-tym-wnętrzu Bardziej by pasowały chyba w geometryczne wzory a nie w kwiatki. W salonie jest już lampa http://www.studioindygo.pl/933.html Coś innego chyba przydałoby się poszukać co nie????

    P.S. Przepraszam za to drugie,brzydkie ciemne zdjęcie. Zdjęcia robiłam na szybko.Salon w rzeczywistości jest bardzo jasny
    Ostatnio edytowane przez bluezee ; 03-02-2011 o 08:30

  18. #218
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar atika
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Poznań i okolice
    Posty
    2.535

    Domyślnie

    Cytat Napisał bluezee Zobacz post
    Zastanawiam się czy nie zamówić tych podkładek http://allegro.pl/dekomotyw-podkladk...438442672.html. Fajne czy nie? Widziałam ciekawsze, ale były duże na 40cm. Zależy mi na czerwonych i w rozmiarze podobnym do tego z linku. Pomożecie?
    Podkładki fajne i tanie, "podobne wzory" są z 2-3 razy droższe, nie mówiąc o takich za 60-70zł. ...

  19. #219
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Piekne te podkladki!Nie mam jeszcze krzesel, nie mowiac o stole, ale mam ochote je kupic

  20. #220
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    ja chcesz czerwone i filcowe to ja proponuje takie:


Strona 11 z 66

Tagi dla tego tematu

Edytuj Tagi
>>>>, 90x90, ????, aluminiowej, amerykańskich, anthill, antyrama., aranjues, ażurowe, bardzo, baterie, beton, bezdystansowy, biała, białe, biało-czarna, biały, biały półmat, biały stół, bidet, bielsko biła, biurko, blacha miedziana, blat, blaty, bloku, brodzik, brokatem, century, ceramiczne, cross, cudo, czajnik, czarne, czarno, czarno-białe, czerwone, czerwony, czerwonych, czyli, dekoracyjny, desert, deski, dobry, dodatki, dodatków, domów?, domu, dostać, dozownik, drewniane, drzwi, drzwi caro, drzwi szklane, drzwiczki, durasan, dużą, dywan, dziecka, dzwi, elastyczna???, elektryczny, fajny, flizelina, flizelinowa, flizelinowe, folii, fontanną., fotel, fototapete, fuga, fuksja, futon, gdzie, gdzie?, gdzieś, glazura, gniecionej, granitowy, gres, gres!, grzejnik, grzenik, hokery!, imitującyh, jakie, jasno, jasnoszare, jest, jodelka, kabina, kabinę, kabiny, kalahari, kanapa, kanapy, kloszy, kolorze, komora, kontakty, kraków, kremowe, krzesła, krzesło, ktokolwiek, którym, ktos, kuchennej, kuchennych, kuchni, kuchni-gdzie, kuchniach, kupić, kupic?, kupię, kupię...?, kupię?, kupię???, kupujecie, lakierowane, lampek, larsus, lateksowy?, lazienka, light, listwa, lustra, lustra-ozdoba, lustro, massive, materac, mebelki???, meble na wymiar, meble łazienkowe, meble?, mebli, meblowa, meblu, mieszkania, miski, mniejsza, mocowane, model?, modułowe, motyw, mozaika, możliiwie, można, muszelka, mydło, naczynia, naklejka, naklejki, nakładki, napis, narożna, narożnik, naroznika, narzuta, nazwać, niech, niska wanna, niskiej, niż, novabell, nowoczesna, nowoczesne, nowych, nóżki, numerem, ociekacz, odpowiednika, okapu, okien, okolice-, okrągły, oparciem, oświetlenie, otwierana, panele, pantograf, parawan, parkiet, pastelowych, pasy, piasek, pleksę, plisy, podobne, podpowiedź, podłoga, podłogowe, podłogowych, podłokietniki, podłoża., podłużne, pojemnik ociekacz kuchnia, pokój, pokój dzienny, poliwęglan-, polke??, polki, pomarańczowych, pomoc, pomocy, pomocy!, pomocy!gdzie, pomoże, porcelanowe, posiadanych, poszukiwana, poszukiwane, poszukiwania, poszukiwany, poszukiwany!!!!, poszukuję, poznaniu, półka, półką..., połysk, prośba, prostokątnej, prostokątny, prysznicowa, prysznicowe?, przedpokój krzesło, przedpokoju, pufki, pufy, płyte, płytek, płytka wanna, płytki, płytki., płytki?, rattanu., retro, retro panele ścienne lamperie, roca, rodzinka.pl, rolety, róż/fuksja, różyczki, rzymskie, salonie, salonu, ściane, ścianie, ścienna, sedesowej, skąd?, skandynawskich, skośnego, składane, śmietankowe, sofa, sofy, stare, stelaż?, stojącej, stolikdo kawy, stół, stół 4 nogi, styl angielski, stylowa, stylowe, stylowe fronty, stylowe wnętrza, sufit, suszarka, świetlne, swoich, sypialni, szablony-, szafa, szafa na wymiar, szafę, szafek, szafka, szafkami, szafke, szafki, szare, szare/srebrzyste, szarych, szczycie, szeroki???, szerokość, szklana, szklane stoliki, szklanki, sztucznego, szukać, szukam, szukam..., tabliczka, taka, taki, takich, takie, tańszego, tapeta, tapete, tapety, tekstylia, toledo, turkusowa, tylnym, uchwyt, uchwyty, umywalkowa, vives, wanny, warszawa, wąskie, wbudowanymi, wentylacyjna, wewnątrz, widział, wie, wieszak, wieszak uchylny, wiszącej, wkład, wnękowa, wnętrz-gdzie, wnętrze, wpust, wpuszczane, wyjściem., wykładzina, wykładziny, wymarzonego, wyposażenie, wysokim, wyspy, wzorem, właczniki, własnym, zagubione, zagłówkiem, zakup, żaluzja drewniana 35mm, zamki, zamowinie, zaokrągloną, zawiasów, zbiornik, zdjęcia, zegar?, zewnętrzne, zielonych, zlew, zlew jedna komowa kuchnia, zlewozmywak, zlewu, znajde, znaleźć, znaleźć?, znaleznienu, żółtych, łazience, łazienka, łazienka grzejnik, łazienki, łazienki wnętrza, łazienkowa, łazienkowy, łazienkowych, łóżeczko, łóżka, łóżko

Tagi

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony