dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sebasti15

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4

    Domyślnie mieszkania na poddaszu czy dobrze mysle??

    witam nie bede zakładał nowego tematu wiec napisze tu. mam zamiar wykonczyc pietro w swoim domu pod mieszkania.3 Ladne pokoje kotytarz i..... garderoba. na prostej powierzchni strop. to już przesądzone ale w garderobie jest skos wiec pójdą płuty osb a na to plyty gk. tylko problem w tym że pokryciem jest eternit a jak wiadomo eternit przemarza wiec jak dam wełne do eternitu to bedzie wilgoc itp.wiec myslałem zeby zrobic tak. Narazie na krokwie dac folie i przykrecic płyty a wełne włożyc potem od góry przy wymianie pokrycia co o trym myslicie?? prosze o porady z góry dziekuje

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    błąd pierw daj łaty pod eternit na to filia paroprzepuszczalna po to aby wełna nie szroniła - potem wełna dobrze ułozona i przymocowana na to folia alu 90 lub inna podam link wybierzesz sobie co cenowo Tobioe odpowiada jak i sprwy techniczne http://folnet.pl/towar/aquatec-vb-aktywna-paroizolacja stelarz i na to płyty KG


    i zrób wentylację

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sebasti15

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    własnie kolego eternit to już jest na dachu i nie tym problem ze ten eternit juz na dachu jest i pokrycie nie bedzie zmieniane w tym roku raczej a gore musze wykonczyc

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    jak napisałem to ze jest eternit nic nie ma wspólnego z wykończeniem lecz daj łaty< listwy na sztukę > miedzy eternit a krokwie po to abyś folie mógł oddzielić od eteernitu jak i wełnę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony