dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ja też swojego nie chciałabym stracić, bo jestem bardzo dumna z tego, że wogóle udało mi się go wstawić.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał thalex
    No to doradź jak ściągnąć/ukraść taki emblemat i umieścić go gdzieś w sieci.
    Czy ja mógłbym tak zrobić ze swoim emblematem?
    Kliknij na nim prawym klawiszem i zrób "Zapisz jako..." a potem wrzuć do swojego albumu gdzieś w internecie (onet?) i w profilu na forum muratora wpisz link do twojej kopii emblematu w albumie, a nie do oryginału

  3. #23

    Domyślnie

    Powiem wam jedno....nie wiem jaki był emblemant Bajzi. Ale pamiętam jedną taką sytuację jak redakcja bardzo wyraźnie i bezprecednsowo wspierała jednego użytkownika forum (może to był użytkownik jednorazowy) kiedy to na trwałe został podwieszony wątek w ogłoszeniach drobnych z ogłoszeniem "Sprzedam bloczki betonowe".
    Post ten był zawsze na wierzchu bez względu na nowe wpisy w innych.
    Jakąś nikt nie podnosił larum o reklamie!!
    A tu był wyrźnie faworyzowany jeden użytkownik. Dysponował narzędziami z jakich inni nie mogli i nie mogą korzystać.
    To jest dopiero objaw dyskryminacji.
    Są równi i równiejsi....to tak ja w takiej mało znanej książce o tytule "Folwark Zwierzęcy" Orwela
    Księgowość, JDG, Księgi Rachunkowe, Bilnas, Sp. zo.o - Zapraszam

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... MISS FORUM 2007 Avatar joola
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    3-City
    Posty
    5.169

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewak39
    Bajzi, faktycznie - zwrocilam uwage, bo emblemat byl dosc niegrzeczny i zaskakujacy. Reklamowal strone internetowa z z... stymi domenami...
    Wczoraj miałam podobną sytuację, wkleiłam sobie emblemacik(ten z myszką) i po chwili zorientowałam się, że myszka zniknęła a pojawiło się jakieś obraźliwe paskudztwo. Teraz zrobiłam tak jak poradził Mieczotronix(dzięki ) czyli wkleiłam emblemat do albumu foto i dopiero tutaj, tylko że teraz moja myszka nie macha nóżkami .
    Dzień dobry, zastałem Jolkę?
    Budowa domu jest trudniejsza niż przybicie galaretki do ściany

  5. #25

    Domyślnie

    wybaczcie, ale miałam emblemat przedstawiający piktogram (dla niewtajemniczonych: taki prosty, schematyczny rysuneczek) domku z jednym oknem i drzwiami z którego wybiega ludzik i z radością podskakuje do góry. a tu mi ktoś wyjeżdża z kryptoreklamą! a wszystko to przez nieporozumienie - ja tego "niegrzecznego" ustrojstwa nie widziałam (mieczotroniks: dzięki). pomyślałam sobie więc zatem, że nie spodobały się komuś moje poglądy na temat reklamy na forum (zresztą miałam rację, bo pod moim postem pojawił się post pana z jakiejś hurtowni, który szybciutko się zalogował, by się zareklamować - usunięty), a redakcja reagując na moją krytykę, żeby mnie "ukarać" zabrała mi mój śliczny, bogu ducha winny emblemacik (cały czas o domku).
    no i znowu wracam do tematu: redakcja powinna być czujna, bo decha napisał mi, że zauważył ów niechciany emblemat w środę, a został usunięty w piątek - podejrzewam, że po interwencji? czy to forum nie jest w żaden sposób monitorowane? czy ja znowu nie rozumiem słowa "moderator", tak jak "domena" itp? a może chcąc mieć jak najwięcej użytkowników redakcja ucieka się do lisich wybiegów.
    bajzi
    "budowaliśmy, budowaliśmy, aż wybudowaliśmy" - kiwaczek- dziwaczek

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar robert skitek
    Zarejestrowany
    Jul 2004
    Skąd
    Mikołów
    Posty
    4.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    152

    Domyślnie

    bajzi, przestan szukac intrygi... doszlismy do tego przeciez ze ktos podmienil Ci twoj emblemacik bez Twojej swiadomosci, wiec nie mialas juz dawno swojego domku... a podstawione emblematy trzeba bylo wyrzucic bo byly po prostu dla niektorych obrazliwe.
    dlatego mieczu dal dobrą radę - skopiujcie sobie grafiki na swoje albumy albo swoje serwery i dajcie odnosnik wlasnie na nie - wtedy takie sytuacje nie bedą sie powtarzac.

  7. #27

    Domyślnie

    Też zrobiłem już jak radził Mieczu. Nie chciałbym, żeby mój uśmiechający się wilczek nagle zmienił się w jakieś nie wiadomo co...ot co

    Pozdrawiam

    T.

    SOS Dlaczego mój emblemat przestał być animowany??? SOS

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    pewnie album onetu zamienia wszystko na jpegi - raczej nie wyobrażam sobie innej wersji wydarzeń
    animowane są tylko gify
    jeśli chcesz, żeby wilczek był animowany ściągnij go jeszcze raz z tego serwera, skąd go brałeś i załóż sobie na onecie stronę internetową i wrzuć wilczka, jako gif na serwer i linkuj tam, a nie do albumu , if you know what I mean

  9. #29
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar trach
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    842
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Z jednej strony to dobry pomysł, bo nikt nie zagwarantuje że jakikolwiek obrazek nigdy nie zmieni adresu i po dłuższym czasie większość może zniknąć albo co gorsza się zmienić na nie wiadomo co. Z drugiej strony, niejedno zdjęcie zamieszczane w różnych wątkach znika, kiedy właściciel nieopatrznie wyrzuci je w trakcie aktualizacji onet-owego albumu, a miejsca w takowym albumie jest wszak niezbyt dużo. Nie wiem czemu, ale niektóre obrazki (np. mapka mojej działki z mojego wątku dziennik budowy) znikają też z albumów onet-u bez wiedzy właścicieli. A jeszcze ktoś się może przyczepić o prawa autorskie, jeśli autorem obrazka był ktoś, kto szpera po sieci w poszukiwaniu piratów - na szczęście zastosowanie jako logo to nie jest wykorzystanie do celów komercyjnych...
    Andrzej (Trach)
    --------------------------------------------------
    Dziennik Tracha: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35389
    ... i komentarze: http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=35390

  10. #30

    Domyślnie

    jak mogłam wyrzucić, skoro JA tego obrażliwego emblematu nie widziałam? u mnie był cały czas mój domek!! i nie wietrzę intrygi, tylko zastanawiam się: QUO VADIS FORUMIE? (to żarcik słowny dla rozładowania)
    bajzi
    "budowaliśmy, budowaliśmy, aż wybudowaliśmy" - kiwaczek- dziwaczek

  11. #31

    Domyślnie

    Dzięki Mieczu!
    Jak będę miał trochę więcej czasu, to zrobię jak mówisz

    Pozdrawiam

    T.

  12. #32

    Domyślnie

    a co cie to obchodzi

  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Wakmen
    Zarejestrowany
    Aug 2003
    Skąd
    Kielno
    Kod pocztowy
    84-208
    Posty
    3.329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    151

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr_misio
    a co cie to obchodzi

  14. #34

    Domyślnie

    Cholera, mój fachowiec też znika i muszę go co jakiś czas linkować od nowa...
    Wlazł kotek na płotek ale spadł...

  15. #35

    Domyślnie

    witam

    Bajzi ... nawet skorzystalem z adresu

  16. #36

    Domyślnie

    matko! co tam było? gołe d.. przepraszam baby? postanawiam wkleić coś od siebie. nie wiem, czy mi się uda, ale spróbuję. jakoś tak czuję się wykorzystana. mobbing?
    bajzi
    "budowaliśmy, budowaliśmy, aż wybudowaliśmy" - kiwaczek- dziwaczek

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony