Witam!

Mój dylemat dotyczy łazienki na poddaszu. Pomieszczenie jest całkiem duże ma 20 m, ale dośc nieustawne bo w strasznych skosach.

Wersja 1 zrobić dużą łazienkę z prysznicem i wanna, a pralkę zabudować w szafie.




Wersja 2 podzielić pomieszczenie ścianką w jednej części zrobić łazienkę tylko z wanna, a w drugiej części pralnie z brodzikiem do prania ręcznego.







Pomóżcie jak to rozwiązać!?
Prysznic na poddaszu bardzo by mi się przydał częściej korzystam niż z wanny, jeśli go tam nie zrobię będę musiała korzystać z prysznica na dole w łazience. Wanna musi być zrobiona – bo będzie to jedyna wanna w domu.
Z drugiej strony pralnia z prawdziwego zdarzenia by mi się tez przydała już nie chodzi mi o ten brodzik do prania ręcznego (zamieściłam go na planie bo jest tam podłączenie wody i odpływ) ale również pralnia mogła by służyć do przechowywania odkurzacza, środków czystości, mopa, misek – bo nie mam takiego pomieszczenia w domu. Wątpię ze zmieszczę te wszystkie rzeczy w małej zabudowie. Nie wiem czy taka zabudowa w ogóle się sprawdza- czy wygodnie się korzysta z takiej pralki w szafie.
Jeśli chodzi o prasowanie to na razie nie ma problemu bo prasuje w garderobie jest tam miejsce na deskę i na żelazko.
Proszę dajcie jakieś propozycje – co byście wybrali? A może jeszcze inne rozwiązanie?