dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Jaro110

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie okna dachowe pytanie

    Witam, mam pytanie, robię na uczelnię projekt domu jednorodzinnego, a że zaczynam to utknąłem przy poddaszu, chciałbym zapytać jak na projekcie narysować, oznaczyć okna dachowe? ściany poddaszu mają ok. 120cm od podłogi więc cięcie rzutu jest na wysokości 100cm i nie przecina ono dachu, tylko ściany i chcę na tym rzucie oznaczyć okna dachowe, ale nie wiem jak je oznaczyć, byłbym wdzięczny jakby ktoś mi pomógł. Żeby było łatwiej zrozumieć moją chaotyczną prośbę wstawiam przykładowego screena, prostokąt na rysunku to ma być okno i jak go oznaczyć mam żeby było zgodnie z normami. Chętnie obejrzę także linki do informacji na temat norm projektowych itp.

    Dziękuję i pozdrawiam Jaro110


  2. #2

    Domyślnie

    No nie to po prostu kpina!
    Studenci czerpią wiedzę z forum ???????
    Nie chciałbym mieszkać w domu projektowanym z takim "profesjonalizmem"

  3. #3

    Domyślnie

    A jak rysujesz np podciąg, który idzie pod stropem, a ucinasz np na wysokości 1,5 m, czyli tego podciągu nie widać?? zdajesz sobie sprawę że jak go nie będzie widać na rzucie ani na przekroju to mało rozgarnięty budowlaniec go nie wykona?? Wówczas Rysujesz ten podciąg w miejscu, w którym ma być linia przerywaną i dajesz odnośnik z opisem. Tu jest taka sama zasada. Mnie takich rzeczy uczyli w technikum budowlanym na studiach była już wyższa szkoła jazdy

  4. #4

    Domyślnie

    Orko czepiasz się.
    desmear

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony