dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Dylemat z kolorem

    Witam wszystkich forumowiczów potrzebuje pomocy w wyborze koloru okien. Wiem że to jest kwestia gustu ale mamy z mężem dylemat bierzemy pod uwagę dwa kolory ZŁOTY DĄB i ORZECH kolor obustronny. Chciałabym wiedzieć czy ten orzech nie jest bardzo ciemny w środku domu? Moi znajomi mają takie okna ale mają kolor tylko z jednej strony. Mile widziane fotki i opinie z użytkowania tych ciemniejszych okien bo ku nim bardziej byśmy się skłaniali. Ale czekam na wasze wszyskie komentarze. A co myśliie o oknach o profilu Brugmann Round-Line firmy AdamS?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikabrot Zobacz post
    Witam wszystkich forumowiczów potrzebuje pomocy w wyborze koloru okien. Wiem że to jest kwestia gustu ale mamy z mężem dylemat bierzemy pod uwagę dwa kolory ZŁOTY DĄB i ORZECH kolor obustronny. Chciałabym wiedzieć czy ten orzech nie jest bardzo ciemny w środku domu? Moi znajomi mają takie okna ale mają kolor tylko z jednej strony. Mile widziane fotki i opinie z użytkowania tych ciemniejszych okien bo ku nim bardziej byśmy się skłaniali. Ale czekam na wasze wszyskie komentarze. A co myśliie o oknach o profilu Brugmann Round-Line firmy AdamS?
    bardzo sympatyczne efekty zabawy barwą stolarki znajdziesz na stronie Włoszczowej w ich vizualizerze. Dotyczy to co prawda drzwi, ale efekty kolorystyczne są adekwatne do okien. może coś cię akurat przekona..

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.129

  4. #4

    Domyślnie

    Kupując okna sprzedawca polecił mi portal polskieokna.pl. Tam pokazał mi zakładkę wizualizacje, która pomogła mi wybrać kolor okien. Jest tam możliwość doboru koloru okna wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz pozostałych elementów domu.

    http://polskieokna.pl/wizualizacje.html

  5. #5

    Domyślnie

    My wybralismy zloty dąb, choc od poczatku ten kolor mi sie nie podobal, wzielam jednak adresy domow, w ktorych montowano okna tej firmy i sobie porownalam,okazalo sie, ze zloty dąb jest kolorem cieplejszym niz orzech, a poza tym moim zdaniem latwiej dobrac kolor dachu, orzech smutniejszy i przy brzydkiej pogodzie, ktorej w naszym kraju bardzo wiele jakos ciemnawo sie prezentuje.Ja lubie jasne wnetrza, dlatego ten ostatni orgument przemowil za zlotym debem, okien jeszcze nie mam wstawionych, ale w ostatnim czasie widze najwiecej zlotych debow i nie zaluje, choc wiem, ze kazdy kolor jest ladny jesli sie go dobrze polaczy z dachem, elewacja i otoczeniem. Ciesze sie , ze mam juz to za soba, choc niedawno tez mialam ten problem i mialam juz go dosc. My zamowilismy kolor tylko na zewnatrz, podobaja mi sie brazy w srodku, ale nie lubie misz maszu i obawialam sie, aby pozniej wszystko pasowalo, a nie okna w jednym brazie, a podloga w drugim, a schody, kominek itp jeszcze w innym. Powodzenia

  6. #6

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    redakcja muratordom ? prosze prosze

  8. #8

    Domyślnie

    dziękuję wszystkim za odzew w nurtującej mnie sprawie myślę że jeszcze mi zejdzie zanim się zdecyduje ale mam nadzieję że jak już zamówię to wtedy już klamka zapadnie i będzie co ma być

  9. #9

    Domyślnie

    dziękuję za pomoc decyzja podjęta klamka zapadła został wybrany złoty dąb kolor obustronny

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony