dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie pomóżcie mam problem ułożeniem kafli

    Mam taki pokój jak na załączonym zdjęciu i myślałam o takim samym prostym ułożeniu kafli przed kominkiem ale jak zobaczyłam jak to wygląda w realu to myśle o jakimś skosie łuku ale wiem że to dość ryzykowne kominek planuję mniejszyi kafle jasne w formacie 30x 60 proszę bardzo o podpowiedzi
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	02big1.jpg
Wyświetleń:	100
Rozmiar:	49,5 KB
ID:	58097  

  2. #2

    Domyślnie

    lukom moje zdecydowane nie.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    szczerze też nie przepadam ale małżonek sobie życzy i coś muszę wykombinować znacie te hasła "to ja już o niczym nie mogę zdecydować"

    a serio tak jak na fotce to też tak dziwnie zostawić tak? może dać szerszy kawałek kafli

    a zapomniałam dodać że jeszcze na łączeniu ma być mozaika kamienna

  4. #4

    Domyślnie

    A czemu uważasz, że na zdjęciu jest dziwnie? IMHO jest całkiem ok. W którym kierunku miałby iść łuk i po co? Ja jestem na nie dla jakichkolwiek łuków ...
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  5. #5

    Domyślnie

    tez uważam że łuk to zły pomysł. Jakbyś go nie wykreśliła to zawsze nie będziesz pewna, że ten jest idealny. Zgadzam się również, że 1 rząd kafelek to mało (mam kominek i wiem jak facet rozpala ogień) ja bym zrobiła tak jak na fotce ale 2 rzędy kafelek

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    sprawy idą (chyba?) właśnie w kierunku takiego prostego ułożenia z mozaiką ale na szerokość 1,2 m

    ale czytam uważnie wasze opinie może jest jakieś super rozwiązanie tylko ja go nie widzę
    czasami tak jest

  7. #7

    Domyślnie

    1,2 !!! no nie przesadzajmy! nawet ludzie jaskiniowi tak nie syfią!

  8. #8

  9. #9
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar colour
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-654
    Posty
    73

    Domyślnie

    łuki zupełnie do tego wnętrza by nie pasowały, najlepiej będzie wyglądało proste ułożenie i przy kominku szerzej, bo na zdjęciu jest zdecydowanie za wąsko. A co do szerokości to z autopsji powiem że 60 będzie ok

  10. #10

    Domyślnie

    zdecydowanie bardzo ok!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony