dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    m.miguel

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    3

    Domyślnie Trudna przestrzeń do zagospodarowania - proszę o poradę.

    Najpierw chciałbym się przywitać. Śledzę forum już od dawna, ale nie miałem wcześniej okazji włączać się w dyskusję.

    Kupiłem małe mieszkanie w starym budownictwie. Proszę o pomoc w zaaranżowaniu czegoś w rodzaju hollu. Przestrzeń ta powstała po wyburzeniu zabudowanej szafy z pawlaczem i nadproża między kuchnią a korytarzem. Załączone obrazki stworzyłem na bazie zdjęć, więc proporcje są poprawne. Na przeciwko ściany, z którą nie wiem co począć są drzwi do łazienki. Ze względu na szerokość tego miejsca zastanawiam się na zmianą drzwi na przesuwne.


    - widok na kuchnię, po lewej drzwi do sypialni, po prawej do łazienki


    - widok z kuchni na pokój dzienny

    Interesuje mnie zagospodarowanie około 2m licząc od framugi drzwi do sypialni w stronę kuchni. Szerokość pomiędzy tą ścianą a ścianą ze wspomnianymi wcześniej drzwiami do łazienki to 130cm. Z jednej strony za mało na coś większego a z drugiej za dużo by nic tam nie urządzić. Obecnie razi mnie ta pustka. Dodam, że kolejna szafa ubraniowa jest mi zbędna. Mieszkanie jest małe, ale jakoś się mieszczę

    m.miguel
    Miguel

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.199
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    komoda i duże lustro?

  3. #3

    Domyślnie

    konsolka... może jakieś siedzisko...
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony