dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    moczarek19

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Posty
    1

    Domyślnie Ściany piwnic

    Witam!
    Jestem świeżym forumowiczem, ale od jakiegoś czasu przeglądam to forum i niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Chciałem zapytać czy jest ktoś w stanie podać mi przybliżoną kwotę wykonania izolacji pionowej przeciwwilgociowej ścian piwnicznych, bądź ile biorą fachowcy za mb. Mieszkam w domu z lat 60 w którym nie była wykonana powyższa izolacja w ogóle i muszę przyznać, że ściany w piwnicy nie wyglądają za ciekawie oczywiście te które stykają się bezpośrednio z ziemią. Do wykonania jest ok. 25mb na wysokości ok. 2m. Ściany jak to kiedyś było robione częściowo z kamienia i cegły. Ewentualnie czy ktoś mógł by polecić jakaś firmę z okolic Rybnika?
    Pozdrawiam

  2. #2
    zibik_eng
    Guest
    zibik_eng

    Domyślnie

    Cytat Napisał moczarek19 Zobacz post
    Chciałem zapytać czy jest ktoś w stanie podać mi przybliżoną kwotę wykonania izolacji pionowej przeciwwilgociowej ścian piwnicznych, bądź ile biorą fachowcy za mb...
    Pytanie z cyklu "ile kosztuje niebieski samochód"....

    Nie wiemy jaki rodzaj izolacji chcesz wykonać (ty tez nie wiesz -> brak projektu izolacji -> stąd brak danych co do rodzaju izolacj)
    Wiąże się z niemożliwością podania kwoty za wykonanie nie wiadomo jakiej izolacji.

    Rodzajów izolacji jest wiele - zastosowanie danej wynika z warunków panujących na TWOJEJ działce. Koszt wykonania będziesz wiedział po zamówieniu kosztorysu opracowanego na podstawie projektu izolacji.
    Ostatnio edytowane przez zibik_eng ; 27-06-2011 o 09:18

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony