dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    polski_polak

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Kod pocztowy
    55-003
    Posty
    1

    Domyślnie Stromy podjazd a magistrala wodna.

    Buduję dom na podwyższeniu, niedaleko drogi publicznej. Przestrzeni pomiędzy domem a asfaltem jest całkiem sporo - prawie 40m. Problemem jest strome wzniesienie, które należałoby zniwelować, by zrobić przyjemny podjazd, jednak na przeszkodzie stoi miejski rurociąg, którego rury przebiegają w poprzek planowanego podjazdu.

    Pytanie, jak się do tego zabrać, czy mogę jakoś zmusić właściciela rury (Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji) do wkopania rury głębiej, czy może da się jakoś samemu do tego zabrać?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał polski_polak Zobacz post
    Buduję dom na podwyższeniu, niedaleko drogi publicznej. Przestrzeni pomiędzy domem a asfaltem jest całkiem sporo - prawie 40m. Problemem jest strome wzniesienie, które należałoby zniwelować, by zrobić przyjemny podjazd, jednak na przeszkodzie stoi miejski rurociąg, którego rury przebiegają w poprzek planowanego podjazdu.

    Pytanie, jak się do tego zabrać, czy mogę jakoś zmusić właściciela rury (Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji) do wkopania rury głębiej, czy może da się jakoś samemu do tego zabrać?
    Jeśli rurociąg jest poprowadzony zgodnie z prawem, a Ty chcesz go przesunąć lub wkopać głębiej, to oczywiście, że się da - ale na Twój koszt. Ja tak przenosiłem hydrant....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony