dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Brama przesuwna - reklamowac ?

    Witam,

    Kupilismy na promocji w OBI brama przesuwna ocynk + malowanie proszkowe. Dzisiaj ja przywiezli (wiem ze markety to nie najlepsze miejsce na takie zakupy.., ale dla niektorych cena jest kluczowym czynnikiem..).
    Generalnie brama nam sie podoba.., jednak niepokoi mnie inna rzecz.., jest jakby lekko wybrzuszona (szczegolnie wydaje sie wybrzuszona ta gorna szyna pod rolke prowadzaca. W najgorszym miejscu okolo 1,2cm). Szczegoly na zdjeciach.
    Teraz pytanie kluczowe (do praktykow..nie teoretykow ). Czy nadaje sie to do reklamacji, czy raczej nie powinno byc wiekszych problemow z prawidlowym montazem i pozniejszym dzialaniem ?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4514 (853x1280).jpg
Wyświetleń:	404
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	72011Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4513 (853x1280).jpg
Wyświetleń:	395
Rozmiar:	86,5 KB
ID:	72010Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4516 (1280x853).jpg
Wyświetleń:	380
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	72012Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4515 (1280x853).jpg
Wyświetleń:	356
Rozmiar:	100,4 KB
ID:	72008Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_4517 (853x1280).jpg
Wyświetleń:	343
Rozmiar:	88,8 KB
ID:	72009

    pozdrawiam
    Pawel

  2. #2

    Domyślnie

    reklamacja raczej niema sensu.takie wygięcie w niczym nie przeszkadza jest spowodowane najprędzej w czasie wieszania przy transporcie,na warsztacie.A ze w akch zakładach robią na sztukę więc nie było komu wyprostować.Bramę zawsze można położyć na płasko na dwóch bloczkach po bokach i po prostu wyprostować.Albo młotkiem przez drewno,albo poskakać po niej.

  3. #3

    Domyślnie

    takie wygięcie spowodowane może być też amatorskim spawaniem, da się to łatwo naprawić przed malowaniem, ale skoro już jest pomalowana to jedynym wyjściem jest albo wymiana na prostą lub próba naprawy samemu - czyli metoda jaką wskazał "virtuss", lecz nie bij młotkiem po niej, lepiej poskakać z umiarem..
    Taką bramę da się zamontować i używać, lecz przy montażu trzeba wszystko posadowić "krzywo"

  4. #4

    Domyślnie

    dzisiaj złożyłem reklamacje. Dam znać jak się skończy. dzięki za rady!

  5. #5

    Domyślnie

    w pon ma przyjechac nowa brama na wymiane! mam nadzieje ze tym razem prosta. dzieki za pomoc

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony