dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie INTEGRA jako alarm i system inteligentnego domu

    Proszę o opinię, sugestie, uwagi i doświadczenia dotyczące zastosowania w domu alarmu i systemu inteligentnego sterowania urządzenia INTEGRA

  2. #2

    Domyślnie Re: INTEGRA jako alarm i system inteligentnego domu

    Cytat Napisał ekmir
    opinię, sugestie, uwagi i doświadczenia
    Kompendium jest tutaj
    http://forum.muratordom.pl/instalacj...cze,t13001.htm
    i tutaj
    http://forum.muratordom.pl/programow...tow,t20421.htm

    A coś konkretnego?
    Pozdrawiam - Piotr

  3. #3

    Domyślnie

    Chodzi mi o to czy ktoś z forumowiczów ma INTEGRE i jakie wykorzystuje funkcje?
    Czy sam sobie ją instalował i co może w tym zakresie podpowiedzieć.

  4. #4

    Domyślnie

    Przecież w tamtych wątkach te sprawy są poruszane, ludzie piszą co zrobili, są głosy za i przeciw. Po co tworzyć kolejny temat o tym samym? Przejrzałeś te wątki?
    Pozdrawiam - Piotr

  5. #5

    Domyślnie

    Właśnie je przeglądam - i robi się coraz ciekawiej.
    Dziękuję za podpowiedź

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    H. Kolman

    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Ja korzystam z systemu Fibaro i mogę szczerze go polecić. Ważnym argumentem, który przemówił do mnie akurat za tą instalacją była cecha bezprzewodowości. Nie musiałem kuć ścian i instalować dodatkowych metrów kabli. Jeżeli chodzi o sterowanie systemem, to nie mamy dedykowanego panelu, tylko wszystko obsługujemy za pomocą oprogramowania instalowanego w telefonie lub laptopie, co jest bardzo wygodnym wyjściem. System ma również wiele ciekawych patentów jak np. mierzenie zużycia wody i gazu, ostrzeganie podczas ogrzewania domu o otwartym oknie, zapobiega jednoczesnemu działaniu ogrzewania i klimatyzacji, co niestety czasem przez niedopatrzenie może się zdarzyć. Pozdrawiam.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał H. Kolman Zobacz post
    Ja korzystam z systemu Fibaro i mogę szczerze go polecić. Ważnym argumentem, który przemówił do mnie akurat za tą instalacją była cecha bezprzewodowości. Nie musiałem kuć ścian i instalować dodatkowych metrów kabli. Jeżeli chodzi o sterowanie systemem, to nie mamy dedykowanego panelu, tylko wszystko obsługujemy za pomocą oprogramowania instalowanego w telefonie lub laptopie, co jest bardzo wygodnym wyjściem. System ma również wiele ciekawych patentów jak np. mierzenie zużycia wody i gazu, ostrzeganie podczas ogrzewania domu o otwartym oknie, zapobiega jednoczesnemu działaniu ogrzewania i klimatyzacji, co niestety czasem przez niedopatrzenie może się zdarzyć. Pozdrawiam.
    Znowu handlowiec/dyrektor marketingu, podający się za szczęśliwego posiadacza FIBARO. Kiedy się wam znudzi ta TANDETNA, PROSTACKA, CHAMSKA I TANIA REKLAMA.
    Gdyby głupota umożliwiała latania, to twórcy IOT lataliby lepiej od orłów.

    Wytwarzanie rzetelnie wykształconej inteligencji, zamiast fabrykowania mas półinteligentów z pretensjami, to postulat obrony kultury.” - Adam Heydel

    Analogie do samochodów wprowadzam tylko dla łatwiejszego zrozumienia przez laików.

    Idę na długi urlop.

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    xtea

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-950
    Posty
    209

    Domyślnie

    Systemy oparte na radiu to nic dobrego. Szczególnie te Z-Wave podatne są na zakłócanie i nie mają żadnych mechanizmów bezpieczeństwa transmisji. Złodzieje sami sobie otworzą, ukradną i zamkną.

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar thomyk
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Tarnów
    Kod pocztowy
    33-100
    Posty
    322

    Domyślnie

    wg mnie to doby pomysł

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony