dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Mieszkanie 85m2 m-4

    Co tu dużo mówić miał być dom będzie mieszkanie.
    Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
    Podpisaliśmy już umowę przedwstępną teraz czekamy tylko na akt notarialny a że jestem kobietą niezbyt cierpliwa zaczęłam aranżować wnętrza.
    Najpierw napiszę parę słów o rozmieszczeniu mieszkania.
    Kuchnia otwarta na salon
    Orderu dla najlepszych rodziców nie dostaniemy bo musieliśmy "upchnąć" dwóch synów w jednym pokoju aby wygospodarować sypialnię z łazienką dla nas chociaż dzieciaki sprzeciwu nie zgłaszały może dlatego że jeden z nich jest zbyt mały i nie mówi ale nie zastanawiamy się nad tym
    Sama nie potrafię zaaranżować mieszkania więc poprosiliśmy o pomoc
    poniżej zdjęcia pierwszej (mniejszej) łazienki napiszcie co myślicie płytki Producent: Tubądzin Kolekcja: MODERN SQUARE
    Napiszcie co o tym myślicie chociaż moją pierwszą reakcją było pytanie KIEDY DOSTANĘ WIZUALIZACJĘ W KOLORZE





  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Bardzo sympatyczna wizualka. Zlikwidowałabym "wnęko-półki" nad kibelkiem bo to tylko funkcjonalność tego chyba żadna (no poza dodatkowym miejscem, gdzie się zbiera kurz). Coś mi nie leży ten pasek dekorów - nie wiem o co chodzi, ale jakoś niekonsekwentnie jest zrobiony.

  3. #3

    Domyślnie

    Udało nam się zrobić kolejną wizualizację łazienki i oczywiście kuchni
    Najpierw łazienka




    No i kuchnia
    jest jeszcze do przemyślenia bo zastanawiam się czy w słupku zostawić zabudowaną lodówką czy wstawić side by side no i kolor ścian nie wiem czy zrobić ciemny czy jaśniutki jak macie jakiś pomysł to będę wdzięczna za sugestie


Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony