dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czarnuch5

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    2

    Domyślnie Salon-łaty po szlifowaniu gladzi

    Witam serdecznie, mam dosc spory problem i nie wiem jak sobie z nim teraz poradzic.
    Otoz czlowiek polozyl mi gladz na scianie i suficie w duzym pokoju-cekol c 45.Po przytarciu na gladko sciany byly w dziwne laty nie mialy jednolitej bieli, poszukalem troszke w internecie na ten temat i z tego wynika ze to sie nazywa przetarta gladz.Pytalem sie tego czlowieka czy pod farba tego nie bedzie widac , bo pod reka nie byly zbyt wyczuwalne, stwierdzil ze jak pojdzie farba wszytko sie wyrowna.Wiec kupilem biala farbe gruntujaca i wzielem sie za malowanie.Ku mojemu zaskoczeniu w miejscach tych farba sie nie kladla zbyt dobrze i sciany i sufit wygladaja tak jabym bardzo niedokoladnie pomalowal, pomalowalem wiec sufit jeszcze raz i niestety nie pomaga.Nie chce marnowac farby kolorowej bo boje sie ze bede mial sciany tak jak sufit w laty.
    Moje pytanie brzmi co ja teraz moge z tym fantem zrobic?Miejscami jest dobrze ale w innych miejscach bardzo zle to wyglada farba sie praktycznie w miejscach przetarcia nie kladzie ze dobrze i wszystko sie odcina.
    Mam nielada problem bardzo prosze o pomoc i sugestie.Dziekuje

  2. #2

    Domyślnie

    A gruntowales sciany przed malowaniem ?? Jak nie to zagruntuj unigruntem dolej troszke farby do unigruntu tak zeby zmienil kolor pomaluj zrob zaprawki

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    czarnuch5

    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kupilem biala farbe gruntujaca i nia pomalowalem i wlasnie pod nie wyszly te dziwne laty tak jak by w pewnych miejscach sciany farba sie nie za dobrze kladla na gladz.W jednym miejscu po zagruntowaniu jest idealnie bialo a obok np laty w zupelnie innej tonacji, sam sie zdziwilem.

  4. #4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony