dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mrenias

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie szaleństwo w wc :)

    Witajcie!

    Jak wiadomo, na budowie musi być podział obowiązków, moja Żona zaprojektowała łazienkę, a mi na pocieszenie pozwoliła zaprojektować WC (w końcu to całe 1,44m2).
    Więc postanowiłem puścić wodzę fantazji i tu pytanie do Was czy macie jakiś pomysł, żeby wchodząc do takiego WC móc powiedzieć WOOOOŁŁŁŁŁŁ
    Mój pierwszy pomysł to było wyłożenie WC krzywymi lustrami, nawet już znalazłem kilka

    Czekam na Wasze cenne pomysły!

    W załączeniu marna fotka i rzut WC





    Drzwi do łazienki to DRE z okrągłą szybką, a muszla to:

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Pomysł faktycznie szalony.
    Pewnie Cię żona przeklnie jak go zrealizujesz, albo sam będziesz biegał ze ścierką i polerował.
    Z dużymi powierzchniami lustrzanymi w wc dobrze przemyśleć całość.
    Dawno temu zrealizowaliśmy dla draki projekt polegający na tym , że w niewielkim w.c. zamontowaliśmy na całych drzwiach , na przeciwko kibelka lustro i to samo z tyłu za muszlą.
    Efekt był piorunujący, większość gości albo nie chciała korzystać z niego , albo wolała pójść w krzaki.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    lesz

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    poznan
    Posty
    363
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    zgodzę się, pomysł masakra nie tylko pod względem utrzymania czystości
    te krzywe lustra... wyobraź sobie siebie na tronie ... w pewnej sytuacji ... czerwoony jak cegła itd.. na pewno chcesz to oglądać w lustrze?
    a teraz to samo pomnożone przez krzywe zwierciadło...

    co można zrobić wg. mnie - dobrać porządną ceramikę (kolor, wzór) pasującą do siebie muszle i umywalkę oraz oświetlenie by optycznie nie przytłaczać. koniec. to ma być kibelek, nie sala balowa.

  4. #4

    Domyślnie

    Pomysł dość oryginalny, to wszystko zależy jaką masz żonę, na pewno większość ludzi nie będzie się czuła komfortowo w takiej toalecie.

  5. #5

    Red face Szaleństwo

    Jak juz cos szalonego, to może na ścianie umieścić olbrzymią fototapetę, która dawałaby wrażenie siedzenia nad skarpą/przepaścią?

  6. #6
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wren Zobacz post
    Jak juz cos szalonego, to może na ścianie umieścić olbrzymią fototapetę, która dawałaby wrażenie siedzenia nad skarpą/przepaścią?
    A może po prostu wyklej całe wc szaloną mozaiką w pałacowym stylu?Skoro tron juz jest....
    http://www.cersanit.com.pl/photo.php...a_antila_2.jpg coś w tym stylu tylko za muszlą

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    inspiracje:
    czarna mozaika, wąskie lustro przy ścianie za kibelkiem, zaokrąglone narożniki


    płyta podświetlanego onyksu, zlocone kafelki:


    tylko biel tynku z grafikami - duży efekt małym kosztem


    zaskakująca fototapeta



    takze na suficie:


    swojsko - ściany obite deskami, kibelek wtopiony w obudowę


    albo jak u babci:


    Albo kompletnie multimedialnie:


    poza tym myśle, że pomalowanie na żarówiasty róż też wywoła "Wow" u gościa :>

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.197
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    poza tym drobne akcenty:
    naklejki na deskę:


  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    lesz

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    poznan
    Posty
    363
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    dobre zdjęcia! jak widać można coś stworzyć ciekawego. Mrenias do boju!

  10. #10

    Domyślnie

    jeśli te lustra miałyby być wyszczuplające... hehe no i ta pani na pełen etat do polerowania po każdym umyciu rąk

    a w jakim stylu ma być mieszkanko? wc ma być spójny czy każde pomieszczenie to osobna bajka?
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #11

    Domyślnie

    moze moj pomysl nie bedize zbyt wyczesany jak te wyzej, ale podpatrzony u znajomych. oni dom urzadzili w zywych kolorach wiec wc tez jest spojna z caloscia. na scianie za wc oraz na suficie jest polozona tapeta brazowo-zielona ze wzorem. sciany boczne sa w zielonej tapecie, drzwi pomalowane od wewnatrz na zielony dosc intensywny kolor, jednoczesnie bardzo podobny do koloru tapety. przyznam ze fajnie to wyglada. jedynie co to w poblizu umywalki tapeta moze sie szybko zniszczyc.
    Mieszkamy od 8.12.2011 w szeregówce a pomału zbieramy się do budowy domu parterowego [z ewentualnym poddaszem do adaptacji], zatem rozglądam się i doradzam lepiej poinformowanych.

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mrenias

    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    115
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za inspiracje!
    Płytkarze będą u mnie jeszcze jakieś 2 tygodnie, więc mam tyle czasu na decyzję.
    Ciągle szukam i ciągle nie wiem co robić
    WC a tyle problemu hehe

    Duś co do stylu domu to raczej nowoczesny, ale to nie ma znaczenia bo WC ma być innym światem

    Fototapety robią nie złą robotę. Nie ukrywam, że liczę się z kasą. Co prawda metrażu nie ma za wiele, więc powiedzmy do 200zł za m2 to chyba dam radę.

    Lustra faktycznie chyba odpadną, co do reszty to myślcie dalej Jesteście na dobrej drodze hehe

    Drzwi do WC będą takie:


  13. #13

    Domyślnie

    hmmm no to jeszcze jeden pomysł, autorski
    otóż zleciłam panu współpracującego z agencją reklamowa kupienie obrazka w banku zdjec i wydrukowanie do na folii (jak na reklamy naklejane na samochody), a następnie naklejenie na plexi. w efekcie mam obraz o wymiarach 1x2m wklejony między płytki.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Widziałam w jednej aranżacji naklejoną panoramę miasta.Listwa szerokości ok 10 cm i długości ok 50.Z ciemnego refleksyjnego szkła.Wygląda to bardzo efektownie.

  15. #15

    Domyślnie

    Kibelek "na Małysza" wymiata

    Skoro masz drzwi z "bulajem" to wc jakoś tak "piracko" zrobić?
    Sprzedam w dobre ręce okap podszafkowy Franke FBI 712

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Znalazłam coś fajnego dla Ciebie.Oczywiście myslę o zastosowaniu grafiki wewnatrz wc
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	KONIK-MORSKI.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	39,1 KB
ID:	89749   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	woda.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	15,8 KB
ID:	89750   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wodospad.jpg
Wyświetleń:	77
Rozmiar:	21,1 KB
ID:	89751  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony