dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Prośba o pomoc

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mieszkanie nr 26, zmiany.jpg
Wyświetleń:	231
Rozmiar:	83,4 KB
ID:	91103Witam, kupiliśmy mieszkanie 3 pokoje dodatkowo kuchnia i łazienka 62,70 m2. Mieszkanie jest w trakcie budowy do oddania lipiec 2012 ( stan deweloperski), a więc można jeszcze zmieniać rozstaw ścianek (pomimo tego że już większość stoi). Mieszkanie te jest długie ale wąskie . Pierwszym naszym zamysłem było usunięcie ścianki łączącej pokój nr 104 i 103 w którym to miejscu powstałby salon z aneksem kuchennym , natomiast w oryginalnej kuchni byłby pokoik dla dziecka albo sypialny. Jednak kierownik budowy twierdzi że nie jest to możliwe bo aneks kuchenny nie może korzystać z tego samego komina wentylacyjnego co łazienka. No i tu pojawiły się problemy, jedyną możliwością jest połączenie kuchni nr 101 z pokojem nr 102 , co też uczyniliśmy, ale widząc to na żywo moim zdaniem powstałe pomieszczenie w kształcie litery L jest wąskie i po wstawieniu tam mebli raczej nie będzie to salon z aneksem a ciasny pokoik , gdzie po wstawieniu mebli ciężko będzie się przecisnąć . Zastanawiam się nad usunięciem ścianki łączącej pokój nr 102 z przedpokojem i kawałek ścianki od kuchni , zostałby tylko komin wentylacyjny ale wizualnie pomieszczenie chyba by się powiększyło . Nie mam już pomysłu na te mieszkanie może ktoś podrzuci mi inny pomysł .

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.182
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    mówiąc szczerze, próbowałam coś sensownego wymyślić i nie udało mi się.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie



    a jakby kuchnie wstawic jak na rysunku powyzej? Noi wtedy Twoja decyzja czy robisz waski salon i mala sypialnie czy duzy salon z pokojow 104 i 103 .
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  4. #4

    Domyślnie

    Witam, też mam podobny pomysł ale zastanawiam się nad rezygnacją z kuchni na rzecz trzeciego pokoiku , natomiast umieścić aneks kuchenny w powiększonym pomieszczeniu nr 103 na ścianie łączącej te pomieszczenie z pokojem nr 102 . Myślę że z wentylacją nie byłoby problemu (kuchnia będzie elektryczna) bo można wykonać tunel na suficie przedpokoju z komina wentylacyjnego oryginalnej kuchni (101), tylko nie wiem czy nie będzie problemu z doprowadzeniem wody i odpływu… oto mój pomysł

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	26 zmiany dn 27.12.........jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	62,6 KB
ID:	91854

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony