dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Prośba o pomoc w aranżacji głównej łazienki z projektu TUKAN.

    Witam,

    nie mamy z żoną pomysłów jak zaaranżować łazienkę, która znajduje się na górze. Wycinek zdjęcia pochodzi z projektu TUKAN firmy MG Projekt. W oryginalnym projekcie jest to łazienka przypisana do sypialni znajdującej się obok. My zdecydowaliśmy, że zrobimy z niej główną łazienkę dla 3 pomieszczeń jakie znajdują się na piętrze likwidując przy tym drugą małą. Wymusiło to zmianę wejścia do łazienki - wejście jest z holu.
    Teraz głowimy się jak porozmieszczać sanitariaty typu wc, umywalka, kabina i wanna a dodatkowo wepchnąć tu pralkę.
    Dwa okna frontowe mogą zmienić nieco swoją pozycję. W grę wchodzi również ścianką k-g.
    Wszelkie pomysły mile widziane.


  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Tworzy ci się w byłym korytarzyku piekna wneka na prysznic, jesli nie chcecie powiększać garderoby



    czerwone to szafki, lustro nad umywalkami pomiędzy oknami (jedno przesunęłam)

  3. #3

    Domyślnie

    @Elfir dziękuję za sugestie.
    W układzie jaki zaproponowałaś nie ma niestety miejsca na pralkę, która jak by nie było musi znaleźć się w tym pomieszczeniu.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.176
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Miejsce na pralkę jest - chociażby między wanną a wc

    Ale jak nie, to zostańcie przy pierwotnym ustawieniu a w tej wnęce po korytarzyku zróbcie pralnię.

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    ikaria

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-786
    Posty
    329

    Domyślnie

    Moja propozycja w sumie prawie pokrywa się z Elfir.Ja zmieniłabym tylko wanne z prostokatnej na asymetryczna ze scietym kątem ze strony wac.I tam własnie postawiłabym pralke.
    http://www.cersanit.com.pl/katalog.p...z_gl=3&lang=pl
    Taka wanna w węższym rogu ma tylko575mm.Wtedy tez trzeb przesunąć troszke okno lub zmniejszyć odległość między dwoma lub wstawić jedno większe.

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    karo1004

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    4

    Wink Witam

    Nie wiem czy jeszcze pomogę ale mnie tez się spodobal się ten projekt i osobiscie jak bym budowała ten dom to przeniosłabym garderobe do małej łazienki a w tej duzej łazience oddzieliłabym pomieszczenie wzdłuż ściany sąsiadujacej z sypialnią i tam zrobiłabym pralnię.

    Pozdrawiam i licze na więcej watkow dotyczacych tego projektu

    K.
    Ludzie są tak szczęśliwi, jak sobie postanowią.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony