dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Szukam zdjęć domów z Nibra G10

    Witam,
    Poszukuję zdjęć domów z dachówką Nelskamp Nibra G10. Właśnie przymierzamy się do zakupu i kładzenia dachówki i ta jest naszym faworytem. Chcemy kolor w którymś z odcieni szarości. Jeśli już ktoś położył ją na dachu - będę wdzięczna za fotki.

  2. #2

    Domyślnie

    Również chciałabym zobaczyc fotki domów z dachówką NIBRA G10. Proszę pokażcie swoje dachy.
    Marzenka, czy ty masz już jakieś zdjęcia ? Tu na forum widziałam DOMINO na dachu, DOMINO odpada a dla porównania chciałabym zobaczyc NIBRĘ G10.

  3. #3

    Domyślnie Nibra G10

    Właśnie nie mam zdjęć - poszukałam trochę po necie google images i znalazłam kilka zdjęć. Prezentuje się super. My się jeszcze zastanawiamy nad Domino - ponieważ cena jest zbliżona. Mamy dach dwuspadowy - prosta i dosyć nowoczesna bryła i taka dachóweczka bardzo by nam odpowiadała.

  4. #4

    Domyślnie

    Ta dachówka super wygląda na dachu dwuspadowym !!! u nas problem w tym, ze dach czterospadowy i tak do końca nie jestem zdecydowana. Dlatego chciałabym pooglądac fotki, najlepiej z dachem czterospadowym.
    Możesz mi podesłac te co znalazłaś ??? Będę bardzo wdzięczna

  5. #5

    Domyślnie

    Ta dachówka super wygląda na dachu dwuspadowym !!! u nas problem w tym, ze dach czterospadowy i tak do końca nie jestem zdecydowana. Dlatego chciałabym pooglądac fotki, najlepiej z dachem czterospadowym.
    Możesz mi podesłac te co znalazłaś ??? Będę bardzo wdzięczna

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99
    Nasz domek - Granat pokrywamy Nelskampem G-10. 18 tyś wyszła nas ciemnoszara angoba. Zdjeć nie mam jeszcze bo wczoraj dopiero zaczeli kłość dachówkę. Jak będę miec - wkleję jakąś fotkę.

    Zaczynamy rozważać tą dachówkę Nelskamp - Nibra G-10 (zamiast Creaton Domino) - podłączam się więc do wcześniejszych próśb o Wasze zdjęcia i ewentualne opinie na temat Nibry G-10

    Nelskamp - Nibra G-10:


    Creaton Domino:


    Jedyne zdjęcia Nibry G10, jakie udało mi się znaleźć, to zdjęcia dachu w dzienniku darekzet.

  7. #7

    Domyślnie Nibra G10

    Witam,

    A my jednak po długich za i przeciw, oglądaniu, przeglądaniu wybraliśmy jednak Creaton Domino w kolorze łupka. Ponieważ już położyliśmy dach - postaram się coś wkleić

  8. #8

    Domyślnie

    Wobec tego z niecierpliwością czekam na fotki

  9. #9

    Domyślnie Nibra G10

    Postaram się dzisiaj lub jutro wieczorem. Jestem początkującym forumowiczem i nie do końca obczajam to wklejanie obrazków - ale chyba dam radę.

    A tak - to zakochani jesteśmy w tym naszym dachu, strasznie nam się podoba - mam tylko nadzieję - że nie wyjdą w użytkowaniu jakieś fuszerki dekarskie

  10. #10

    Domyślnie Creaton Domino

    Przesyłam zdjęcia dopiero co ukończonego naszego daszku - Creaton Domino w kolorze łupka. Pozdrawiam Straszny bajzel jeszcze dookoła - może to niedługo ogarniemy...




  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jarett
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    1.005
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    46

    Domyślnie

    a może jakieś zbliżenie?

    mnie też interesuje g-10 a przede wszystkim jej porównanie z Braas Tegalit. Bo różnica w cenie mojego dachu dla tych dwóch dachówek wynosi jakieś 8000 zł, a efekt wydaje się zbliżony....

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar proximka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Łódź
    Posty
    454
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Podnoszę temat dachówki NIBRA G10. Ja też się zastanawiam nad tą dachówką tylko wiem że większość osób wybiera ją na dachy dwuspadowe. Proszę powiedzcie jak wygląda na czterospadowym jeżeli ktoś ma

    Po weryfikacji kilku różnych dachówek pozostały Nibra G10 i R10

  13. #13

    Domyślnie

    My mamy czterospadowy pokryty Nibra G10 i jestesmy bardzo zadowoleni! Kolor ciemnoszary angobowany. Jutro bedziemy na dzialce, to postatam sie wkleic jakies aktualne zdjecia gotowego juz dachu

  14. #14

    Domyślnie

    Obiecane zdjecia naszego dachu

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Schowek02.jpg
Wyświetleń:	491
Rozmiar:	91,7 KB
ID:	90735Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9989.jpg
Wyświetleń:	564
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	90736Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCN9985.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	90737

  15. #15

    Domyślnie

    Marzenka,

    a jakie były za a jakie przeciw?
    Bo my też musimy zdecydować :/

    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony